Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

elenita
16. jan 2008

ja uz asi pojdem konecne off, lebo ked som tu, len zavislacim 😀 . A mam porobit este kopu prekladov.... ☹ Tak ked ma tu este uvidis, vyzen ma...ok? 😀

weroni
16. jan 2008

no ja pridavam cerstvu info: 20-ty tyzden a pri vyske 178 cm som pribrala uz 6-te kilecko 🙂 povodna vaha pred tehu 55 a teraz 61 🙂

elenita
16. jan 2008

weroni kraaasne....my si na priberanie este asi pockame....... 😅

pupicek22
16. jan 2008

No tak to ked ta vyzeniem nebudem mat s kym kecat... ☹.Co prekladas?

elenita
16. jan 2008

pupicek, nadherne zazivne clanky z FR o navijakoch, akne a pod........ 😖

pupicek22
16. jan 2008

Weroni,tak to ti dobre 🙂.A si dobre vysoka 🙂 🙂

weroni
16. jan 2008

elenita: no urcite to pride, ja som velmi milo prekvapena z mojho priberania pretoze som sa 5 rokov neuspesne snazila pribrat a teraz tehu jak zabralo 😀

pupicek: ano, vysoka, ale ake problemy mi to robi - dlhe ruky a nohy, manzel jak ma dnes rano videl ako som si obliekla tie tehu pancuchy tak sa smial ze som jak pavuk - len ruky a nohy tenke a brusko vypucene 😀

pupicek22
16. jan 2008

🙂))))))

elenita
16. jan 2008

ja som tu teraz na skok.... 😉

pupicek22
16. jan 2008

Ahooooj.....ja som musela povinne kukat film s drahym...ale uz skoncil...he he he 🙂

elenita
16. jan 2008

ja sa zberam do postele uz dlho....a aj by som uz mala ist, kedze vstavam o siestej a zasa ma caka takaa 15hod sichta.... 😖

pupicek22
16. jan 2008

Co robis?Prekladas alebo?Ja uz tiez pojdem lahnut zachvilku🙂

pupicek22
16. jan 2008

Ja to idem hodit do postele...Dobru nocku! 🙂

elenita
16. jan 2008

No, uz aj ja to vzdavam, nevladzem...........
pupicek, oficialne som na PN kvoli vaznym problemom v tehu, ale neoficialne stale pracujem min.10 hod denne (jedna fr firma), lebo za mna nie je nahrada a sef je deb............... 😖
Noa teraz sa snazim este aj porobti si skusky do skoly (som vo 4.roc. na VS) a tam mam tiez porobit kopu prac a prekladov...uz mi z toho sibe 😅
No nic, este sa tu stretneme 🙂 . zatial papa

pupicek22
17. jan 2008

Je tu niekto???Ja som prave dosla od toho zubara!To vam bolo cosi strasne!Zubarka ruska..tak sa nesra.... 🙂.Aspon ze mi dali lokalku!To sa tesim na tu bohovu bolest ked prestane ucinkovat.Babizne kto ma piercing v jazyku...dajte ho von!Znici zuby ako si neviete predstavit!Cosi strasne!
Elenita...tak toho mas dobre nakopene....to ta obdivujem ako to zvladas!

danka86
17. jan 2008

ahojte, ja som tu nova 🙂 citam tuto diskusiu uz dlhsie, ale nejak som sa bala zapojit 🙂 ja som v 26.tt, cakame dievcatko a pribrala som zatial 1kg.

pupicek22
17. jan 2008

Ahoj Danka!Vitaj!Neboj sa i nehryzemie 😀 .Gratulujem k babulke..ja cakam chlapciatko 😀.To si ako dokazala pribrat len kilo?

shela
17. jan 2008

My sme za cele tehu pribrali len 8kg..

danka86
17. jan 2008

pupicek, prve 4mes bola katastrofa, prechodny pobyt som mala na zachode 🙂 a nejak tie kila klesali a teraz to vlastne dobieham. Ked som bola v pondelok u lekara, tak doktor nateseny, ze uz je konecne
+1kg 🙂 Aj nie som z tych najchudsich(65kg) tak si to mala asi bere zo mna 🙂 ty si kolko pribrala?

pupicek22
17. jan 2008

Wow tak to super...my uz teraz okolo 10 😝

danka86
17. jan 2008

shela, tak to by som sa velmi rada pridala 🙂
pupicek, omylom som ti poslala odpoved niekam inam 🙂

danka86
17. jan 2008

shela, aj si na tom nejak "specialne pracovala", alebo to tak same od seba?

miriamka
17. jan 2008

No moja kamoska pri jednom pribrala 7kg a pri druhom 9kg...podla mna ked sa zena stravuje normalne a zdravo a nepapa "za dvoch" je mozne ze vela nepriberie.

loss
17. jan 2008

ja som pribrala 10kg ale teraz som schudla takze 7kg

danka86
17. jan 2008

ja sa velmi zdravo nestravujem 😒 ale zato jem vtedy, kedy mi chuti.. niekedy by som zjedla vsetkych naokolo a inokedy si na jedlo skoro ani nespomeniem... 🙂

shela
17. jan 2008

danka86...jedla som normalne ale trosku som aj cvicila na fitlopte a orbitreku 😉 ale prve 3 mesiace som dost zvracala takze mozno aj pre to to bolo

danka86
17. jan 2008

no ved aj mne bolo prve 4mes stale zle, takze kila isli dole. A teraz to zacinam dobiehat 🙂 Aj ja by som chcela cvicit, ale neviem ako, aby to neublizilo malej.. komplikacie nemam ziadne tak preto by som si chcelo trochu svalstvo posilovat..

shela
17. jan 2008

Napriklad aj plavanie je super..to sa nemusis bat to malickemu istotne neublizi

danka86
17. jan 2008

muza sa pytam, ze kedy pojdeme plavat a on ze do vane? Aj hned 🙂 Ako sa vola tvoje babo? My budeme mat Veroniku..

pupicek22
17. jan 2008

Ja som tancovala do 10tt a potom nic...chutilo mi dobre hned na zaciatku ale zdrave ....az teraz mi strasne zacala chutit cokoladka a take... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre