Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

mausy21
28. apr 2009

ja ani neviem ako.ani raz mi nebolo zle že by som zvracala ja som hned od začiatku priberala a priberala.ale pred tym než som otehotnela som vela schudla tak mi to len pomohlo a čo ty?

perla200
28. apr 2009

ja som bola ako chrt🙂 a kedže som prestala fajčiť a nebývalo mi zle, tak v prvom trimestri som mala 8kg navyše....a potom to islo samo....a strašne mi chutí to je pravda, ale nie často, ale hrozne vela🙂)) a teraz je to hrozne moc....

marsulinka
28. apr 2009

Ahoj holky, tak já jsem zatím od začátku přibrala 3,5kg 🙂

celine
28. apr 2009

Ahojte, ja som bola vcera na poradni a za posledne dva tyzdne mam +2kg. Za cele tehu som doteraz pribrala 7kg a zjavne sa to zacina rozbiehat 😀 Takze posledne dva mesiace budu asi zaberak a pritom jem stale rovnako. Donedavna som najprv chudla a potom som za mesiac pribrala vzdy ledva kilecko. Cakame chlapceka a brusko mam fakt "chlapcekovske"- ziadne boky ani zadok, zo zadu ani nie je vidno, ze bude mimi 🙂

mi.mimi2
28. apr 2009

ahojte baby...no ja som doteraz pribrala 16 kíl...viem je to dosť ale tak čo narobím keď mi chutí 😉 celine a tiež mi všetci vravia že to bude asi chalan pretože tiež to mám všetko len v brušku 😉

jesterka09
28. apr 2009

mi.mimi - tak to já s přibranými 30 kilama měla také kluka a přitom jsem byla rozteklá všude 😠

mi.mimi2
28. apr 2009

jesterka09 aj podľa mňa je jedno aký je tvar bruška a ako vyzera to bruško.... 😉 hlavné je že sú detičky zdravé..a ako si sa zbavila kíl???daj radu 🙂

deniskajakubko
28. apr 2009

Ja som zatiaľ pribrala 14 kg a lekárka mi povedala, že mám obmedziť jedlo, že som zatiaľ veľa pribrala 😒 😖 😠

perla200
29. apr 2009

deniska - to ako máš obmedziť jedlo??? to by ma zaujímalo:(

jesterka09
29. apr 2009

Mi.mimi: mám na vrh 10 kilo a nemůžu se toho zbavit ať sportuji či nejím - ať se přežeru tak jsem furt na stejné váze 😲 porodce jsem nechala 10kilo a zbytek šel sám jak mi splaskávali otoky.. Nevím jestli je to kojením, že to nejde dolu, ale jinak si to vysvětlit nedokážu!! Ale nechápu kde jsem to nabrala páč v těhu jsem jedla mnohem méně než před těhu 😀 nic mi nedělalo dobře

bertica.h
29. apr 2009

densika..ale čo by..ja som pri prvej pribrala 18kg..nič si z toho nerob.pokiaľ nemáš diabetes,nerieš to 😉 😉

majcccika
30. apr 2009

ahojte ja som v 16 tt a od zaciatku tehotenstva som pribrala 5kg brusko mam tiez malinke uklada sa mi to hlavne na bokoch

jaja003
30. apr 2009

ahojte, ja som doteraz pribrala uz 12kg - a to som myslela, ze s touto vahou uz urcite pojdem rodit 😠 ... nuz ale co uz urobim... chvalabohu aspon mala je zdravucka, vcera som bola na prietokoch a ma uz 2kila 😉

poseidonka
30. apr 2009

na prietokoch, to čo je???

helulicek
30. apr 2009

tak já mám dnes asi 12kg nahoru, nějak mi to teď poskočilo 😒

jaja003
30. apr 2009

prietoky sa robia pri sone - kontroluje sa, ci cez pupocnik dober prechadzaju vsetky ziviny k babatku, ci placenta funguje ako ma

evinka1232
30. apr 2009

ja som doteraz pribrala 9 kg..žiadne zvláštne chute nemám, všetko to mám viac menej v brušku...malá už váži 1,5 kg...dúfam to do konca pôjde pomaličky hore s tými kilečkami 😠 ...ja som sa toho tak strašne bála, aká budem veľká..zatiaľ je to tak " v pohode" 😝

poseidonka
30. apr 2009

kočky chcem sa spýtať, koľko mal váš drobec na prvom sone??? cca v 8 tt 🙂 dakujem za odpoved

terezka044
30. apr 2009

jaja tiez som si to myslela ze s tym pojdem rodit , ale uz mam hore asi 14 😒
za januar 5kil 😔 a potom uz len tak 1-2 za mesiac. som sa rozozrala fuj hanba mi 😝
uz sa krotim ale uz to nepomaha lebo maly rastie 😀 ale po porode setko dam dole este aj to naviac co tam bolo predtym 😝 😝

poseidonka ja som bola na prvom sone v 12tt a a malicky mal 360g

jaja003
30. apr 2009

terezka, no som na tom zda sa uplne rovnako ako ty, len ja priberam stale rovnako - od januara 2kila za mesiac.. ja tiez dufam ze po porode pojde vsetko dole a aj to naviac co bolo aj pred tehotenstvom 🙂
uz v 12tt mal tvoj maly 360g? Moja mala tolko aj v 21tt... teda myslim

Ja som mala prve sono v 9tt a mala mala 2cm - vahu netusim, ale asi velmi malicko 🙂

poseidonka
30. apr 2009

ja sa pýtam len preto, lebo mi robil sono minulý týžden a mali sme už 15mm a to som vraj bola v 5w3d

terezka044
30. apr 2009

jaja alebo zeby nie? idem sa pozriet do papierov. ja mam pocit ze v 21tt mal 760g. kuknem papiere pockaj.

terezka044
30. apr 2009

tak si mala pravdu, v 22tt mal 360g 🙂 😀

tinus20
30. apr 2009

ja som pribrala prve kilo az v 22tt...dovtedy ani gram a brucho rastlo,no jak som pribrala kilo,dve az som nabrala 18 behom 10 tyzdnov a potom sa to stoplo a asi od 33tt som znova nepriberala ani nechudla...v porodnici som nechala 10 a zatial som neschudla nic a to som skoro 3 mesiace po porode... 😒 ale verim ze sa to da pomali doporiadku a v lete budem fit,cvicit mozem len malo lebo som po SC a dost ma to este pobolieva ked brusakujem 🙄

tehula
3. máj 2009

mne to uz vyzeralo, ze sa rozbehlo masove priberanie, ale nastastie nie. Mam 10kg navrch, oscilujem okolo 62kil. Viac ma uz ale zaujima vaha miminka 🙂 Dufam, ze ona pribera poslusne a tabulkovo

katka1981
3. máj 2009

tehula, aj ja uz sledujem skor malej vahu, je tabulkova, naposledy 2231g a ja 9,5kg naposledy.

katka1981
3. máj 2009

ale vyzera to tak, ze od poslednej poradne mi nabehli az 3 kg. 😠

poradvpohode
4. máj 2009

naše miminko má taky přibližně 2200-2300g, já mám +8kg.

kuchy
4. máj 2009

...já jsem sloneček, malý měl naposledy ve 21tt skoro 4OOg,ale jsem na příští utz zvědavá, bo matka už má plus 11kg, nové křečové žíly a prsa D 😀 Snažím se hlídat a stejně to leze nahoru 😖

blondinka42
4. máj 2009

ja som zatial pribrala len 1 kg a som na konci tretieho mesiaca,je to v poriadku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre