Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

miriamka
8. apr 2008

Ja som teraz na konci 35tt a prirala som zatial 9kg 😉

misa.cekatelka
8. apr 2008

Původní váha byla 60 kg.teď mám 70

miriamka
8. apr 2008

Misa...no bud rada ze pekne priberas,urcite aj drobec pekne rastie 😉

misa.cekatelka
8. apr 2008

Kéž by mi pak šlo tak rychle zhubnout,jako jsem přibrala.No,ale nemusí se mi zas narodit malé slůňátko 😀

miriamka
8. apr 2008

Misa...napriklad ja prieram len do bruska,takze verim,ze po porode sa coskoro dostanem do normalu...
A Ty cakas co,dievcatko?

horallka
8. apr 2008

Tak to vám baby závidím, že ste nepribrali až tak veľa, ja som v 32 týždni a už je na mne 17 kíl. Vyzerám ako menší slon. Niežeby som sa prejedala, jem ako predtým, ale mám menej pohybu, keďže píšem bakalárku a dosť času trávim pri počítači, tak to bude možno aj tým. Dúfam, že to po pôrode zhodím a budem vážiť 56 kilov ako predtým

misa.cekatelka
8. apr 2008

I já si připadám pořád stejná.zadek mi nevyrostl ani stehna.jen břícho.já čekám holčičku.alespoň mi to řekli 😅

miriamka
8. apr 2008

Nebojte,potom to pekne schudneme a dostaneme sa do normalu 🙂

weroni
8. apr 2008

miri inac to je sranda ze ty si uz 35-ty tyzden a mas "iba" 9 kg a ja som len 32-hy tyzden a uz 14 😀 a pritom mas ovela vacsie brusko ako ja... 🙂 sranda vsak? 🙂
inac miri ty citis ze kde si najviac pribrala? Ja uz na zadku, prsiach, konecne mi neni tak hrozne vidno klucne kosti 😀

miriamka
8. apr 2008

Weroni...ja len na brusku,nakolko nosim stale netehu bedrove nohavice a su mi normalne dobre 😉 Veru,mne rusko zacalo teraz nejako viac rast,ved hovorim,to bude chlap ako hora ten moj Jakubko

danka86
9. apr 2008

Ahojte baby, pridavam sa.. Zajtra zacinam 38tt a som +11kg, uz nejak vyse tyzdna som nic nepribrala.. Uz mam zajednanu epi v pripade nudze a ocinka pri porode, vsetko sme to boli vcera pekne zaplatit.. 🙂

sandrika
9. apr 2008

ja som začala 38 tt dnes a mám + 5,5 kg 🙂 no radčšej by som mala ajviac, lennech už po nocichnezvracievam aj tuto noc 2x som taká vyčerpaná,je mi strašne zle 😖 😢 😔

danka86
9. apr 2008

ty si aka chudunka..🙂 lekar ti na tu vahu aj nieco vravi? Podla mna maly zije aj z teba a ked porodis, budes mat menej ako na zaciatku.. Aj svokra tak bola, za cele tehu len nejakych 4-5kg a potom prisla chudsia nez predtym.. Ja som tiez dlho dlho nic a potom sa to v 7mes rozbehlo, ale ved nie je to take najhorsie🙂

sandrika
9. apr 2008

ja som veľa pribrala po vysadení HAk takže taká chudučká nie som vvýchodziu váhu som mala 62kg a teraz mám tých 67kg,nič mi nehovorí,jeho to vôbec nazaujíma.

danka86
9. apr 2008

to je zle, ked sa vobec o to nezaujima, ale na druhej strane na sone by videl, keby nieco nebolo ok.. a tebe povedali, ze o tyzden uz mozes rodit? A ides prirodzene?

sandrika
9. apr 2008

nepovedalôi , ja chcem a hotovo a ano prirodzene mne to aninepovedia,lebo mi tam robí mama tak to chcú udržať do konca, ale ja to do knca nezvládnem fakt som ako vygrcaný rezanec a jeto čím ďalej horsie

adrina
9. apr 2008

ja som v 24tt...a necelých 6kilečiek..a to som kilo už schudla 😉

katkateplice
9. apr 2008

ahojte, ja som v 25tt a už mám 7kg navyše. Svokra mi hovorí, že som ako guľa. Celá som sa akosi zväčšila. Snažím sa cvičiť, ale naozaj len tehotenské cviky hlavne s fit loptou a aj tak sa to akosi na mňa lepí. Dá sa to vôbec nejako zastaviť?

dididi30
9. apr 2008

katika......da sa to zastavit , ked svokru nakopes za tu gulu 😢 😝 prepac, ale ja by som ju asi ..kebyze mi to povie 😠 ....ber to ako zart 😉

dididi30
9. apr 2008

kati inak si vobec vela nepribrala je to akurat.....ja mam 10 navyse a je to ok, ..... 😉

meggietn
10. apr 2008

Ahojte, ja som najskôr schudla 2 kg, lebo mi nič nechutilo a teraz mám zasa pôvodnú váhu. Ale stále mi ešte nechutí.

montinka
10. apr 2008

meggie aj ja som najprv schudla 2 kg a teraz mam 7 kg navyse.🙂

meggietn
10. apr 2008

montinka aj ja budem rada, ked budem v 26tt a priberiem 7kg... 😵

montinka
10. apr 2008

vsak uvidis. ja ufam ze do konca uz vela nepriberiem. a aj keby hej tak nevadi hlavne ze bude babo zdrave

dididi30
10. apr 2008

no cafte ja uz mam nie 10 ale 13 navyse, no ale nevadi, ved cakam chlapa, moju lasku 😀

num7976
10. apr 2008

ahojte ja som tiez najskor schudla 2 kila a teraz mam +8kg 😀

miriamka
11. apr 2008

No ja som bola dnes na poradni...zajtra zacinam 36tt a mam +10kg 🙂

mimakro
11. apr 2008

Baby. Mám kamošku, ktorá je v 26 tt a už má +15kg. A gyndoška nič. Mám druhú kamošku, ktorá je tiež v 26 tt a pribrala 6,5 kg a jej doktor išiel z kože vyskočiť, že je to veľa. Ja som pri prvom pribrala 15kg, pri druhom 18kg. Raz sa stalo, že som za jeden mesia pribrala iba 0,5kg, lebo boli horúčavy a akosi mi nechutilo a sestrička na to, že je to málo a mala by som priberať viac. Takže čo gyndoš, to iný názor na priberanie.

lienockaa
11. apr 2008

zdravím, baby, hlásim sa po pôrode..v deň pôrodu som mala +11,5 kg..v pôrodnici som nechala 6kg a 2 týždne po pôrode som mala späť svoju pôvodnú váhu-55kg a oblečiem si úplne všetky veci, čo som nosila pred tehu, akurát blúzky tlačia cez prsia, keďže sa naliali..🙂 a to akurát kojím a nijako sa nesnažím chudnúť..

numi
11. apr 2008

Ahoj holky, tak já jsem ve 24tt a mám 3kg nahoře 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre