Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

martinka79
3. jan 2008

xsuzzi netrap se váhou já ppři prvním měla 27kg nahoře a nakonec jsem vše krásně shodila špo to malinko pomalu,a le než jsem měla otěhotněla znovu tak jsem byla stále na 57-59kg. Teď mám asi 7kg a cítím, že to asi zase bude krásně stoupat ač se snažím jíst velmi omezeně a zdravě.

miriamka
3. jan 2008

No ja koncim 21tt,zatial mam +5kg ale nejako ma to netrapi,lebo viem,ze len 1,5kg maju na svedomi Vianoce 😀

dudduli
3. jan 2008

ahoj tehulky, je to v pohode,ked som uz v 15 tt a mam pocit,ze som nepribrala este ani kilecko?teda podla vahy som nepribrala,a ani brusko este nemam bohvieako velke

miriamka
3. jan 2008

Dudduli...urcite je to ok,mne brusko ako tak vykuklo az v 20tt,a este aj tak nosim stale povodne nohavice len odopinam gombik 😀

loss
3. jan 2008

citala som ze najviac sa naberie od 22tt
no dufam ze ja uz nejak extremne hore s vahou nepojdem 😅

many
3. jan 2008

já už mám navíc 7kg 😀 vážím 61kg to jsem v životě nevážila 😀

stastna
3. jan 2008

Ahoj babule...no, tak to ja som v 27 tt a pribrala som okolo 10 kilo 😝 nuž, dúfam že to teraz už nepojde takouto rýchlosťou 😀

sandrika
3. jan 2008

ja si stále držím 4 kg a z toho som 3 kg pribrala do 14 tt a od vtedy len cez sviatky 1 kg no aj tak mám dosť 66kg 😉

majcik
3. jan 2008

Ja som tiez v 27 tt a uz mam +13 kg navyse, aj ked sa snazim si to ustriehnut, no moc to nejde 😢

inanda
3. jan 2008

Ahoj,jsem Dáša a jsem v 18tt a mám asi max, do 4kg víc ,vážím 62kg a přes pupík už mám 90cm,ale veliký ho nemám.......
🙂

huncut
4. jan 2008

Ja som tiež nosila nohavice...len s odopnutím gombíka..dokonca aj teraz jedny ešte nosím bedráky... a to som v 29 tt 5d...a pribrala som +6 kg...číže už mám 49kg
v tehu gatiach vyzerám ako v montérkach 😒 ale čo už...

niko
5. jan 2008

ahoj holky, každý den se bojím zvážit, vůbec tomu nerozumím, od nového roku jsem přibrala 2kg, je to necelý týden a to denně cvičím - plavání, hodina na rotopedu, jím zeleninu, ovoce a nepřejídám se, řekla bych, že jím minimálně... čím to může být??? jsem ve 20 týdnu a už mám 8kg navrch, děsí mě to....

miriamka
5. jan 2008

Niko...mozno si pred tehu mala prilis nizku vahu a tak si teraz telo buduje tukove rezervy.

jitulkabj
5. jan 2008

Mne kazdy vravi, jedz, co ti chuti, organizmus a babatko si to aj tak budu pytat🙂
Ja som dnes zacala 21tt, doteraz som pribrala 4,5kg. Patrim k tym vahovo nizsim kategoriam = zacala som so 49kg.

niko
5. jan 2008

moje původní váha byla 65 kg, při výšce 168, takže takový průměr...kdybych měla sníst co ostatní těhule popisují, tak nevím na jakou váhu bych se vyšplhala..

danca27
5. jan 2008

niko jsme na tom stejně mně to taky ted stoupá nahoru taky se snažim nežrat, ale nejde mi to☹...moje původní váha 63 - 64 na 170 výšku a ted 71☹

bublinkajasminka
5. jan 2008

ja som dnes 29tt a mám plus 4,5 kilo

petasllov
5. jan 2008

ja som v 37tt a moja váha sa za posledné štyri týždne rozhodla zvyšovať kozmickou rýchlosťou. Už mám +14 kg a do pôrodu ostávajú ešte minimálne tri týždne. Dúfam, že to už nepôjde moc hore. ☹

niko
6. jan 2008

koupila jsem si digitální váhu a v návodu je napsáno nepoužívat v těhotenství, myslíte, že by mi to mohlo nějak uškodit???

biancarv
6. jan 2008

ahojte, ja som pred tehu vážila 55kg pri výške 175cm, počas tehu som pribrala neuveriteľných 30kg, takže ku koncu tehu som mala 85kg, po pôrode som vážila 70kg a za necelé dva mesiace som znova bola na pôvodnej váhe 54kg a cítim sa dokonca lepšie ako pred tehu, takže nebojte sa priberania, po pôrode sa vaša váha určite upraví na pôvodnú ak to budete pravdeže chcieť 😀 pa

kuko7
6. jan 2008

Ahojte babulky, ja meriam 184 cm a pred tehu bola moja vaha 66kg...sice mi to nikto neveril, lebo som vyzerala ako kostlivec, ale naozaj som mala taku vahu...no asi je to normal pri tych cm 😒 no a teraz sme v 31tt a pribrala som 8,5 kg....minuly mesiac ani deko a teraz sa to zdvyhlo 😅 no ale aj tak, brusko mam ako melon, ved uz cez 100cm a mam pocit, ze malicka dost narastla 😵

kathus
6. jan 2008

niko: to si delas srandu nebo to myslis vazne ? 🙂

danca27
6. jan 2008

niko😀DD

niko
6. jan 2008

no, psali to tam... tak se ptám...

teri3
6. jan 2008

Trocha teórie: pri chudnutí sa telo očisťuje - bordel ide do krvi a stadiaľ do ľadvín a von...lenže náš krvný obeh je spojený s krvným obehom dieťatka - aj v knihách o detoxikácii píšu, že sa nemáme detoxikovať v tehotenstve a počas kojenia. A s tou digitálnou váhou - je to taká, kde sa máš postaviť bosá a sú tam také kovové somarinky v tvare chodidla, resp. špičky a päty? Ak áno, tak by to mohla byť pravda...napíš, akú máš, či len s digit. displejom, alebo aj na meranie objemu vody a tuku v tele

noangel
6. jan 2008

niko: digitalni vaha se muze pouzivat v tehu jen na vazeni kg, v pripade ze umi "vazit" i vodu, tuk atd v tele tak tahle funkce se v tehotenstvi pouzivat nesmi, protoze pri vazeni projizdi telem slabej proud, ktery meri podle vodivosti ten tuk a vodu a to by mohlo ditatku ublizit. takze v tehu se na takove vaze pouze vazit.

niko
6. jan 2008

noangel, přesně tak, mám tu s funkcí měření vody a tuku, takže tuto nepoužívat,ale jinak vážit ano...
díky za odborný výklad🙂

nanika
6. jan 2008

Ahojte tehule,
ja uz to mam za sebou, narodil sa nam krasny Oliver, 28.12. 03:55, cisarskym rezom.

A teraz dalsia pozitivna sprava, z predporodnej 100 kg mam deviaty den po porode 86.5 kg, takze babule, papajte papajte, take hrozne to snad nebude. Myslim na vas, ja mam zasa kojaci maraton, ahojte 🙂

niko
6. jan 2008

nanika - a kolik si celkově přibrala?

noangel
6. jan 2008

niko: 🙂 neni zac, ja totez taky resila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre