Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

mien
1. apr 2008

danka, ale to nebolo o tebe,

certica
1. apr 2008

danka, ja idem na antolsku

danka86
1. apr 2008

nevadi🙂 ja som to len vysvetlila, preco stale frflem na vahu😀

danka86
1. apr 2008

ja idem asi do ruzinova.. aj si davas epi pichnut?

lenocka80
1. apr 2008

Mien suhlasim s tebou. Ja som tiez doteraz dost pribrala, ale snazim sa na to neupriamovat, lebo nemam pocit, ze by som sa nejako zle stravovala alebo co...aj ked pravda je, ze sladke si neodopriem ked mam chut. Ale asi to tak ma byt, lebo mne to najskor prislo tak, ze na zaciatku tehu som nabrala to co mi chybalo 🙂 a potom sa zacalo priberanie tehosske 🙂 Pred tehu som mohla zjest co som chcela a nic a teraz mi to ostava, tak to telo asi vie preco to robi, proste nejake zasoby si urobit na kojenie musi 😀

danka86
1. apr 2008

mne to vadi, len preto ze vyjdem v dome po schodoch a 5min rozdychavam 🙂 viem, ze priberaju baby aj viac aj menej a je mi to vcelku jedno, pokial ma mala vsetko co potrebuje.. ale to sladke by som si mohla aj ja odpustit 😀 prve 4mes som len vracala a nemohla som sladke ani vidiet a teraz... teraz mi vonia aj smola, benzin, odlakovac... 😀

mien
1. apr 2008

lienocka aj ja som bola tak , pred tehu nič a teraz ako som tehu tak vypijem troška vody a už mám 2oo gr hore a ja mám ešte taký problém, že veľa pijem a už teraz málo chodím na Wc strašne sa mi zadrržuje voda a to cítim hlavne na rukách a strašne ma aj bolia ináč neviem si predstviť čo som mnou bude tak okolo tvojho mesiaca, veď tebe je dobre už si na konci

mien
1. apr 2008

DANKA

mien
1. apr 2008

danka benzin vonia aj mne som chcela napísať, mne nebolo vôbec zle ani na začiatku nikdy, keby som sa nevidela v zrkadle ani o tom neviem, že som tehotná, no a ešte to, že sa malý vrtí stále, je to fajn pocit, už by som ho ccela vidieť

danka86
1. apr 2008

mas male brusko? Ja som nevyzerala asi do 6mes ako tehotna 🙂 a teraz posledne tyzdne.. juuj.. s tyzdna na tyzden mi to brusko vystreluje.. a mala len kope a kope, ked sedim za pc 🙂 zaroven do rebier a mechura.. velmi prijemne, vrele odporucam 😀 😀

lenocka80
1. apr 2008

no presne Mien, vypijem tolko vody denne a idem na wcko a iba kvapka...a ruky nohy mi tak zacali opuchat, ze az...no ale uz nejako vydrzime, len nech su ti nasi drobcekovia zdravucki, joooj sa tesim, kaslat na vahu, ved to poriesim potom.

mien
1. apr 2008

ja som myslela na to, že mi nebýva zle, no ale bruško mám veľké, ale to sa mi veľmi páči

mien
1. apr 2008

presne tak lienočka, veď v nemocnici necháš okolo 1O kg a potom sa budeš o drobčeka starať, pekné počasie bude vonka budete sa prechádzať a každý ťa zastaví aby si pozreli drobčeka bude super

danka86
1. apr 2008

aha 🙂 no mne aj ricula narastla.. 😀 keby som ti povedala moje miery, odpadla by si.. ja valec 😀 😝

mien
1. apr 2008

danka veď aj mne všetko narástlo veď 15 kg to nie je málo ja mám teraz 70kg a pred tehu 55 a ty máš koľko neboj sa neodpadnem veď sedím hi hi

danka86
1. apr 2008

no ja mam teraz 75kg 😎 ale aj ja to tak berem, ze aspon tych 6kg necham v porodke a narodit sa to ma uz skoro v lete, prechadzky a tak.. a tesim sa, ze by som aj cvicit trosku potom zacala. ale mne ani nevadi ta vaha, mne vadi, ze ja sa citim taka nemotorna uz a nemam ziadne tricka a chodim len v teplakoch.. mam menzestraky na traky, na tie je uz teplo, rifle pre tehu tie sa este daju a jedny volne gate, ktore nosim skoro stale 🙂

mien
1. apr 2008

danka tak čo si písala , že odpadnem, veď to nie je také hrozné ja budem mať v 36 tt viac, no ale uvidíme, ja sa bojím čo bude v máji lebo už bude teplo a termín mám iba v júni veď ja budem zašitá celý deň dnuka, no dobre maminy majte sa idem sa troška poprechádzať aby som už toľko neprebrala

danka86
1. apr 2008

ale ja som krpana 🙂 kolko merias?

mien
1. apr 2008

aj ja som krpatá 164 no ale teraz už naozaj idem a ty

danka86
1. apr 2008

no ja 165, takze rovnako, ale som vazila pred tehu 64kg a ty len 55kg 🙂 vsak hadam tolko este niekedy budem vazit, ze 55kg 🙂

lenocka80
1. apr 2008

babky tak ja meriam 176cm a vazila som 57Kg a teraz 79Kg 😀 😝 😉

sandrika
1. apr 2008

dani ja som nevyzerala do začiatku 8 mesica ako tehotná aj teraz nevyzerám že za 29 dní mam termín 😅 večer dámaktuálne foto teda okolo 18-tej , ja mám 170 cm a 66 kg pred tehu 62 - vďaka HAK 😠

danka86
1. apr 2008

boze sandri, si ozaj jak v polke tehu.. myslim tou vahou 🙂

barbiek
1. apr 2008

sandrika, to mi poradil pediater este v porodnici, a naozaj je to tak, hroznovy cukor tvori laktozu, cize mliecko

perla1989
3. apr 2008

moze mi dakto poradit ze ci to je normalne priberanie ked od zaciatku tehotenstva som pribrala styri kila a teraz som v siestom mesiaci.dakujem. 🙂

perla1989
3. apr 2008

napise mi dakto o tom co som sa opytala.cakam.dakujem. 😉

montinka
3. apr 2008

perla kazda priberame inak. a je to ok si myslim.

perla1989
3. apr 2008

oki.diky.

melory
3. apr 2008

perla v siestom 4kg? akurat, ani vela vela ani malo, akurat podla mna, teraz naberes najviac v 7-8

montinka
3. apr 2008

nemas za co.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre