Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

katika1
1. jún 2007

Adkag... ja užmám +11 kg 😝 a do 20tt som mala asi + 3 a od vtedy to začalo ísť závratnou rýchlosťou 😒

adkag
1. jún 2007

kati, u mna tak isto. v tom 30tt tiez budem mat asi tak. a to som chcela za tehu pribrat max 12kg 😖 . no ale sak hadam potom zhodime.

katika1
1. jún 2007

adi, aj ja som mala ambíciu tých 12 - 13kg... ale bude z toho podľa mňa okolo 18 😀

adkag
1. jún 2007

no ja som zvedava, na kolkych skoncim.

romca3
1. jún 2007

ahojky, tak se také přidám. Já jsem ve 23tt a zatím 4 kila nahoře a to moc nejím ba naopak méně jak když jsem nebyla těhu. Večer skoro vůbec jen zeleninku a ovoce a nějak to stále stoupá. Jsem malá, tak už si přijdu nějaká moc oplácaná a to asi určitě ještě není konec.

escada17
1. jún 2007

melory, toto presne i ja zartom vravim, ze kedy sa tak blaznivo vyburim v jedeni, ked nie v tehu 😀 😝

zuzannas
4. jún 2007

Marinka, uz mam +4kg 😀 zacinala som z 55kg/169cm teraz mam 59kg...Osobne si myslim, ze tie co cakaju chlapceka priberu o nieco viac ako tie co cakaju dievcatko...ale je to samozrejme VELMI INDIVIDUALNE... 😉

zuzannas
4. jún 2007

ROMCA, neboj +4kg v 23.tyzdni su super!! 😀 😀 je to vsetko viac menej v brusku, placenta, nahromadena voda v tele...nerob si ziadne starosti... su niektore ktore maju v tvojom tt aj 10-12kg hore.... 😉

kackadu
4. jún 2007

Já jsem na tom taky tak. Jsem 24tt a mám nahoru necelý 4kilča.Ale docela mě trápí vyprazdňování,takže kdoví kolik mám navrch doopravdy.

kalo
4. jún 2007

Holka, přesně jak říka Katika1. Myslím, že kolem toho 20tt je to takový zlom..Aspon u mě. Do té doby jsem jedla jen jako vrabec,samé ovoce a zeleninku a do toho 20 tydne se mi ty chutě úplně změnily...tělo si vyžaduje daleko víc a výživnější jídlo...

marinka
4. jún 2007

zuzannas, to je pravda s tím chlapečkem, ale já čekám holčičku a máme zatím skoro stejně, já ty 4 kila během tohoto týdne taky dám 🙂

esentielka
4. jún 2007

nooo presne je to individualne..mne kazdy vravel ze prve mesiace schudnem..ja naopak..pibrala som.. 😀 😀 ..doteraz som pribrala 9kg a to este nie je koniec.. 😅 😅 tak uvidime..

dobromila
4. jún 2007

caute, hlasim +11 kg, som zvedava, kolko este naberiem, kedze sa mi asi pred tyzdnom citelne zvysil apetit 🙂

smoulinda
4. jún 2007

Ahojík, tak taky přispívám, aby se vám ulevilo.36tt a 24 kilo nahoře 😝

dobromila
4. jún 2007

smoulinda, Ty si ale musela byt pred tehotenstvom poradne hubena,hm? Ja som mala uz predtym nejakych par kg navyse, takze zhadzovat sa chystam potom pomaly viac ako naberiem ☹

smoulinda
4. jún 2007

dobromila jj, měla jsem 50 kilo 😝 a zase je mít budu a běda jak ne 😀 😅 😀

dobromila
4. jún 2007

no vidis, tak to preto, ja keby som nabrala 20 kg, tak by ma uz nohy neuniesli, aj teraz maju niekedy problem,kedze vazim uz 72kg 😀

mipa
5. jún 2007

HMMM, to vam je hej ked tak malo priberate ja som v 25tt a mam skoro 15navyše 😢 a to sa stravujem docela zdravo, zboznujem ovocie a zeleninu, zo sladkeho len zmrzlinu a to nie casto, po siestej vecer mi uz ani nechuti takze ma dost mrzi ze mi ta vaha tak leti hore a ani sa nemusim prejedať.. ale zase necitim sa az tak zle, v podstate tych 15az tak necitim i ked vyzeram ako gulicka kedze som dost nizka

olik33
6. jún 2007

Ahojky děvčata.Podělím se také o svůj příspěvek.Jsem v 22.týdnu a už mám 9 kg nahoře"pomoc".Prvních 7 kg jsem přibrala během měsíce a půl,protože jsem přestala kouřit a kg šla rychle nahoru.U prvního syna jsem měla 22 kg a to jsem byla jak koule.Docela se bojím,že teď to bude horší. ☹ U prvního syna jsem měla císař a to se pěkně těžce potom hubne.

alba2006
6. jún 2007

Ahojte.Ja som v 29tyzdni a ledva 4kg, hruza

alca.m
6. jún 2007

Ahojte, taky se přidám. Zatím jsem na začátku a přibrala jsem 2kg, jsem moc zvědavá kolik přiberu celkem, často cvičím tak snad to pak půjde líp dolů 😉

tribitka78
6. jún 2007

ja som v 12 tt mala -3 kilá.....

diamand
6. jún 2007

no ahojte baby, pridam sa aj ja ale ked vam tu napisem kolko som pribrala ja tak neuverite, vy len take kilecka a na mna sa to akosi moc lepi, pred tehu som mala 53kg/170cm a teraz v 27tt mam uz 74kg, tak tomu hovorim pekny prirastok na vahe 21kg, no strasne dufam ze sa mi to teraz trosku spomali, aj ked ludia hovoria ze to mam len v brusku, ale ja to citim vsade, este aj usi mi tusim pribrali 😀

jankax
6. jún 2007

ja mam stejny problem jako tribitka, taky mam o 3 az 4 kila min nez pred tehu a to uz nevolnosti prestaly....myslite ze je to ok a ze zacnu zachvilku pribirat?

petja
6. jún 2007

Ahoj holky,já jsem přibrala necelá 2kg,jinak jsem holka krev a mlíko,je mi to divné 😲

luciakorky
6. jún 2007

Jankax, ja si myslim, ze ked ti uz nie je zle, a zacnes trosku viacej papat, tak pomaly sa na teba nieco prilepi. ALe urcite sa snaz spapat aspon nieco, aby malo babatko vsetky potrebne ziviny 😉
Ja uz pomaly koncim, a mam 14kg hore. Je pravda, ze na zaciatku sa to lepilo strasne rychlo, lebo som prestala fajcit a vobec mi nebolo zle. Teraz asi pred 2 mesiacmi sa to nejako upravilo a v podstate mi rastie uz len brusko, aj ked ho mam uz ako balonik 😅

skate
6. jún 2007

Ahojky, já jsem nabrala zatím 12kg. Ze začátku jsem i něco zhubla, zvracela jsem do 19 tt. Teď poslední 4 týdny to jde nějak rychle. Už by se to mohlo zastavit, nechci pak složitě shazovat kila.

jankax
6. jún 2007

Ja se snazim jist normalne tak uvidim, asi je to u kazdeho individualni ze jo? Jako vsechno v tehu.... 😀
Jeste si nakonec budu ke konci stezovat, ze jsem pribrala moc 😀

lyzenka
6. jún 2007

jankax,

ja som v 21.tyzdni.....a na zaciatku tehu som mala 55kg, schudla som dve kila, cize na 53...potom som zatial pribrala len 1 kg......minuly tyzden to uz bolo dalsie 1kg....len vcera ma chytila migrena s vracanim(raz do mesiaca), takze zas som to jedno kilo schudla.....takze teraz mam 54kg... :O))

jankax
6. jún 2007

lyzenka - tak to jsme na tom kilove tak stejne 🙂 Tak nevesim hlavu, hlavne kdyz bude mimco v poradku, to ze nepribiram mi ani tak samo o sobe nevadi 😉 hlavne jsem se bala kvuli mimu aby nejak nestradalo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre