Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

e.k.t
20. jan 2008

no voda také nejde dolů moc rychle, ale určitě zmizne a následky nenechá, na nás taky dojde, jsem teprve 22tt tak v létě to bude dobrodrůžo

kathus
21. jan 2008

ahoj holky v tehu sem pribrala 19,5 kg .... ted 10 dnu po porodu mam o 12,5 kg min a porad to jde dolu ... takze hlavu vzhuru 🙂

veda
21. jan 2008

ahoj holky já mám dnešním dnem 10 kg nahoře. Nevím nevím, jak to udělat abych neměla 20 kg.

e.k.t
21. jan 2008

tak já mám dnešním dnem - 3 kg, bez nevolnosti, po jídle no to je divné. Za celé těhotenství mi nebylo nevolno a jím kdy mám chuť na co mám chuť a kolik mám chuť. Začíná se mi to nelíbit

anza
21. jan 2008

Hele, někdo tam napsal, že čím je ti hůř v těhotenství, tím zdravější bude dítě, a mně není vůůůůbec nic, ani trochu špatně, ani mi nebylo! Nejsem pověrčivá, ale nepište mi sem takový věci 🙂 :-E

e.k.t
21. jan 2008

mám kamarádku které taky nic nebylo a dítě je naprosto zdravé, o tom to určitě není, to je stejné jako že těhotná nemá věšet prádlo nebo podlézat prádelní šňůry nebo bude mít dítě omotanou pupeční šňůru kolem krku a podobné. Ani nevolnost maminky neznamená zdravé dítě, kamarádka byla na wc víc než v pokoji a malá strávila 3 měsíce po nemocnicích a prodělala asi 3 operace. Tak to chce klid.

bublinkajasminka
21. jan 2008

ja som teraz v 31tt a mám plus 5,5 kg 😉 asi oki v pohodke

e.k.t
21. jan 2008

určitě každá to má jinak, záleží i na zavodňování i na rodové dispozici a na spoustě dalších věcí

huncut
21. jan 2008

ja som 32tt a mám +7kg...už dva týždne rovnako...

e.k.t
22. jan 2008

já 22 tt a o 1 kg níň než 20 tt. Ale jsem jinak v pohodě tak uvidím co mi na to řekne dr 31 na kontrole

angel11
22. jan 2008

ahojte, ja som v 25tt a zatial mam o 8 kg viac ako na zaciatku. No vobec sa tak nejako necitim. Mam len vacsioe brusko a trochu sirsie boky, ale nejak to inde vobec nepocitujem.

huncut
22. jan 2008

no ja som dnes bola na poradni a sestrička sa čudovala, že za 2 týždne som nič nepribrala 😒 čo už, hlavne že je mimino v poriadku...
pýtala som sa, že dokedy sa priberá, povedala, že do 36 tt sa ešte priberá a potom sa to brzdí.... tak uvidíme

martinka79
22. jan 2008

já mám asi 9,5kg. také vše v bříšku tak uvidím jak vysoko se vyšplhám do konce. 😀

danca27
22. jan 2008

e.k.t. někde jsem četla , že ty co jsou hubený nebo nemají nadváhu tak přiberou víc kil. Moje kamarádka třeba měla před těhu 89 a přibrala jen 8 kg za celé těhu!....

noangel
22. jan 2008

trosku vam zkazim statistiku +13 kg zatim a nevypada to ze by se to chtelo nak zabrzdit

shela
22. jan 2008

danca27...to je somarina...ja som mala pred tehu 61 kg pri vyske 172cm...a pribrala som len 8kg...tyzden po porode som mala svoju vahu spat a teraz 5 mesiacov po mam 55kg...takze never tomu ze chudsie priberu viac... ide len o to ako sa pocas tehu stravujes a ci aspon trosku cvicis 😉

noangel
22. jan 2008

shela: no ja chodim do prace, prochazky se psem, cvicim, jim stejne jako pred tehu a tloustnu a tloustnu, zacinala sem na 65 kg na 180 cm a ted uz 78kg

shela
22. jan 2008

noangel... sak to si pribrala len 13kg...a do konca tehu pocitam ze pojdes hore take 2kg...ale ty mas vysku..je to stale lepsie ako pribrat 25kg...Tych tvojich 13kg je uplne v norme..

noangel
22. jan 2008

shela: ja bych to spis videla na 5 takze 18kg to jisti je fakt ale ze mam obri bricho ani nemam odvahu dat aktulni fotku do alba 🙂

mmasenka
22. jan 2008

Ahoj Ivuš, jsem ve 20 tt. a mám úplně opačnej problém, ještě jsem nepřibrala nic, maximálně kilo a taky si říkám jestli je to normální...Nevím kolik jsi přibrala a jak dlouho už jsi těhulka, ale pokud přibíráš moc a skoro nejíš, bylo by dobré se zmínit lékaři, je možné, že je někde problém...možná Ti vezmou krev, aby se vyloučily nějaké abnormality, ale i kdyby se na nic nepřišlo, budeš rozhodně klidnější....Moje kamarádka přibrala za celé těhotenství 32 kilo a bylo všechno v pořádku.....

noangel
22. jan 2008

mmasenka: ja do 20tt pribrala jen 2kg pak se to nak rozjelo 🙂

shela
22. jan 2008

noangel...potom mas asi dost vela vody a aj malicke bude velike...ked len brusko ti rastie no problem...horsie keby rastlo vsetko 😅

vejinka
22. jan 2008

no zienky..ja klesam na vahe..nic mi nechuti jest pred tehu som mala 60 a teraz mam sotva 56kg.

terri
22. jan 2008

Ahoj holky už začínám 18t a stále jsem nic nepřibrala bříško se mi zvětšuje a na váze to není znát. 😀
čekám že to začne od teď.

e.k.t
23. jan 2008

U mne s váhou nic nového tzn 102 ale jím myslím docela dost, nejsem zvyklá se zbytečně trápit proto si těch 102 ha ha ale jís mi chutná od začátku těhu mnohem víc, o sportu musím říct že je to pro mne sprosté slovo tak ještě gaučink, ne teď vážně, ze zdravotních důvodů mi je prort od mala zakazovám, tak ještě procházky nebo tak, doma jen domácmost a u malého bytu nelze říct sport. Ale jsem v pohodě, je pravda že mne začala opouštět velká chuť na čokoládu, která mne ovládala 5 - 16 tt to byla síla. Teď ulítávám na jogurtech ty sežeru třeba tři za den a k tomu normální oběd a většinou i teplou večeři, pokud je manžel doma a ne v práci. dokud jsem chodila do práce tak jsme se jako dva směnaři moc nepotkávali tak jsem i jídlo dost šidila, protože jsem nepovažovala za nutné jen pro sebe vařit, to jen na společná jídla jsem dělala něco teplého. teď si to užívám, protože i když jsem doma tak vlastně vařím pro dva, ale nejím za dva, protože by mi leda pálila žáha, a o to nestojím, to si dám raději každé dvě tři hoďky něco menšího. A je mi fajn

veda
23. jan 2008

no já už s těmi 10 kg nahoře mám docela problém vypadat v práci trochu k světu 😒 Ale rodinka mi říká ať to neřeším, pak to prostě budu muset zhubnout. Kdybych se aspoň tak necpala, ale tomu se prostě nedá ubránit 😉

miriamka
23. jan 2008

No ja koncim 24tt...za posledne 2 tyzdne som schudla 1kg ale drobec pekne podrastol,takze je to ok.A takze skore na konci 24tt su +4.5kg 🙂

anamor
24. jan 2008

miriamka ty taka stihlunka, take velke babo mas iba +4,5kg? mas moj obdiv 😉

huncut
24. jan 2008

ja pomaličky končím 32tt, no a stále +7kg.... už viac než 2 týžde sa váha nepohla smerom nahor, ale bábo rastie

e.k.t
24. jan 2008

to je nejdůležitější aby naše mimi rostly a bylo jim fajn, my s pozůstatky po porodu něco uděláme nebo neuděláme, ale hlavně aby drobci byli zdraví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre