Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

avanka
12. jan 2008

Ahojte, tak sa k vam pridavam aj ja...na zaciatku tehotenstva som schudla 3 kg. Inak moja vyska je 177 cm a vazila som 78 kg, teraz v 16 tyzdni mam 75,5 kg, ale mam vyhodu, ze mi velmi nechuti sladke, takze sa ani neprejedam

adusha
15. jan 2008

Avanka,
ty miesto priberania v tehotesntve chudnes? Tak s tym som sa este nestretla 😉 Ja mam 174 cm, na zaciatku tehu som mala 76 a dnes rano som skoro odpadla, uz 84 ☹ dufam, ze do konca tehu nebudem ako balon...

livka299
15. jan 2008

Ahoj Aduska ja mam 178 cm a pred prvym tehu som mala 70 a rodit som isla 100 kilova, do roka som sa dostala na 78 a teraz mam 86 😒 😒 😠

adusha
15. jan 2008

livka, nestras 😒 ja som si dala na zaciatku ako strop 85 a uz mi chyba do totho len kilo... a to ma caka este 20 tyzdnov minimalne 🙂 to mi asi nevyjde 😉

sorrelia
16. jan 2008

baby v pohode 😉 ja som mala na zaciatku cca 61 ale pisali mi do knizky 65 (lebo to uz som bola v 4tt a vtedy ma nenapadlo ze pred mesiacom som mala o 4 menej 😅 ) dlho som potom mala 70 (uz aj sestricka bola zo mna nervozna 😀 ) a vcul ??? pri vyske 170cm mam 76 kg, co je + 15 kg, ale podla knizky + 11kg

No a to mam pred sebou takych 15 - 17 tyzdnov takze vaha pojde este minimalne o 10 hore 😅 😅 😅 Boze moj sak ja sa budem uz len kotulat za chvilku 😀 😀 😀

ale co kaslat na to hlavne nech su nase babatka zdravucke a silnucke a nech im je v bruskach co najlepsie, ved si len predstavte jak pojdu kila dole kojenim, prebalovanim, a potom neskor aj behanim okolo domacnosti a okolo krpceka - fuha to budeme vsetky do roka ako modelky 😎 😎 😎

many
16. jan 2008

tak já už mám taky 9 kilo nahoře,musím brzdit se sladkým

majcik
16. jan 2008

Adusha - vitaj v klube.
Ja som pred otehotnenim mala 61 kg, dnes koncim 28 tt a mam 76 kg ☹ Bojim sa, ze to do tych 85 kg vytiahnem ☹
Aj ja som na zaciatku schudla 3 kg, ale potom som to velmi rychlo dobehla.

miriamka
16. jan 2008

No ja na konci 23tt .... + 5,5kg...zatial asi ok.

bublinkajasminka
16. jan 2008

ja málo priberám som v 30tt podľa dokiho budem v 31tt až koncom týždňa a mám len + 5kg a včera som bola na poradni a pýtala sa, či to nie je málo a on že to nevadí...že malinká je v poriadku na svoj týždeň akurát

mmar
16. jan 2008

já jsem ve 29tt a mám nahoře 7kg, tak to je zatím taky ok. V prvním těhu jsem břibrala 14kg 🙂 , tak ted by to mohlo být méně 😉

majcik
16. jan 2008

Zienky, budte radi, ze ste pribrali len tak malo. Mne sa tak zle pohybuje s tolkymi kilami ☹

tribitka
16. jan 2008

baby, ja som pribrala do 32 tt 13 kíl, po predčasnom pôrode za 7 dní v nemocnici som sa dostala na pôvodnú váhu 52 kíl.....

huncut
16. jan 2008

Ahojte, tak sa pripájam...pomaly končím 31tt a mám + 7kg hore..pri svojej výške 162 cm, som mala pred tehu 43kg no a teraz mám 50...som zvedavá koľko ešte priberieme....

sorrelia
16. jan 2008

ach jaj ako to len robite, ze tak malo priberate 😨 ?

sandrika
16. jan 2008

tribitka a v ktorom tt si rodila vieš aj prečo si mala predčasný pôrod?
ja mám 66 kg, ale pred tehu som mala dosť kôli vysadeniu HAk 62 kg takže ja somviac pribrala z toho že somvysadila HAK ako počas mojich 6 mesiacov tehu 😉

pupicek22
16. jan 2008

Ahojte tehulky!Ja som v 23tt a pribrala som okolo 9kil.To sa este tesim kolko priberiem,lebo mi prave teraz zacala chutit cokolada 😀 😀 😀

janyba
16. jan 2008

ahojte .. ja som pred tehu mala tak 58-59 .. teraz mam 70 .. 😵 .. ale cely cas mam prisny kludovy rezim , takze pohyb ziadny .. a tych 70 mam od zaciatku decembra doteraz .. zeby sa to spomalilo ? 😉

majkabudka227
16. jan 2008

ahojte....ja mam od zaciatku tehotenstva +9 kg uz,zatial ideme stabilnym tempom, verim ze to potom pojde aj rychlo dolu.

jankapo
16. jan 2008

janyba...ochabuje nam svalstvo...tak sa to odrazi na akoze ubytku vahy... 😒 u mna je to take iste...stagnujem na vahe, t.j.5-6 kg od zaciatku tehu...

pupicek22
16. jan 2008

No ale co....mozme si to teraz dovolit...niake to kilecko navyse...no nie? 😀 😀 😀

mien
16. jan 2008

prosím poradte
ja som momentálne v 20tt a pribrala som už 9 KíL , Vôbec nejem veľa, neviete ´mi poradiť čo mám robiť aby som už veľa nepribrala, a ktorý mesiac sa priberá najviac

pupicek22
16. jan 2008

Tak to je tazka otazka!Ja som sa tiez neprepchavala a pribrala som dost,to zalezi na tele 😉.Teraz som sa zacala prepchavat,tak uvidim ako priberiem... 😝 .

mien
16. jan 2008

ja by som sa chcela ešte spýtať, že v ktorom mesiaci sa priberá najviac

pupicek22
16. jan 2008

Tak to ti neviem presne povedat,ale z mojej skusenosti na vahe som pribrala najviac okolo 12 az 20tt ale brusko mi zacalo rast poriadne az teraz okolo 22tt.Telo si uklada vsetko co potrebuje a vela vody je v tele.Vsak ale je to vsetko kvoli nasim fazuliatkam,tak niake to kilecko navyse nebude zavadzat 🙂.Po porode to zhodime...(duuuufam 😝)
Je to tvoje prve tehu?

certica
16. jan 2008

mien, to je velmi rozne... u kazdej inak

adusha
16. jan 2008

Mien,
no najviac sa pribera vraj v tych poslednych mesiacoch. inak som na tom podobne ako ty. + 8 kg za necelych 20 tyzdnov. Rozhoduje vsak aj zaciatocna vaha, moja bola dost vysoka...booze, kam to este pojde.

Majcik,
dakujem za privitanie. Vidis, uz som tu. Ked nie v cice nezer, tak skoncim v tejto teme 😀 Neboj, po porode sa dame do poriadku a budeme opat kocky 😉 Ja som si uz dala predsavzatie, ze na vianoce 2008 budem vazit 65. Po porode ma vezme do parady svagrinka, ktora robi osobnu trenerku. Len ma musi nakopnut a dokopat. 😝

stastna
16. jan 2008

Ahoj babulky....no vidím, že nieosm sama čo má hlavu smútku zo svojho priberania 🙂 od začiatku po dneškok - 29tt som pribrala 12 kíl!!! Ale pomalinky sa tým prestávam zaoberať, bo by ma už z toho trafil šľak 😀

elenita
16. jan 2008

Ahojte, no my pomaly koncime 16tt s dvojickami a stale som nepribrala ani kilo....

adusha
16. jan 2008

Elenita,
tak to fakt nechapem 😉

elenita
16. jan 2008

No, ani ja 😅 . Az som z toho znechutena, a obavam sa, ci je vsetko ok..... 😒
Predtym mi byvalo zle, tak by sa to dalo pochopit. Ale poslednych par tyzdnov jem tolko a tak casto, ako nikdy (ja som inak veeelmi slaby jedak). Ale vaha sa uuplne zasekla....
Stavim sa, ze keby som nebola tehu a nechcela by som pribrat, uz davno by som pribrala 😅 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre