Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

pinco
9. mar 2008

Didi ty to vzdy tak super odlahcis 🙂 Ja som dnes mala depku, ze sa neviem zapnut do gati, ale ked vidim taky nazor, ze si to zasluzime ako maminy, tak neni o com 🙂

lienockaa
9. mar 2008

danka86-ja som v Tvojom týždni mala +9,5kg..takže nie je o čom, váhu máš super.. 😉

dididi30
9. mar 2008

pinco, no hej, sak co budem plakat, aspon mam dovod si kupovat opat nove veci 😉 a tu v anglicku aspon zapadnem, nebudem vyzerat ako vychdla zienka 😀 😀 ja som od tvojeho tt zacala nosit tehu rifle, takze aj ty si take zozen 😉

pinco
9. mar 2008

Vsak uz som bola pozriet po obchodoch, ale ked tu nie je taky vyber ako v anglicku... V piatok som si kupila aspon par triciek takych dlhsich, aby mi brucho netrcalo. Keby som nepribrala aj na zadku, tak by som sa aj tesila na nakupy, ale takto si akoze nesiem do kabinky velkost S/M a zistujem, ze asi ani nie ☹ Tak zajtra naberiem odvahu a pozriem sa pravde do oci. Ved lepsie to uz bude az po porode 🙂

dididi30
9. mar 2008

pin....no ja som zo 6 isla na 12ku, je to dost,,,,,ale to kvoli brusku, co uz... 🙂 veru tu je vyber, neuveritelne nieco, ci uz pre tehotne ci netehotne ci deturence ci panov....to doma som tolko nenakupovala, bo v kazdom obchode to iste...tu je v kazdom nieco ine a kazdy den dokladaju nieco nove a po mesiaci mas akcie, za polovice a menej.... 🙂

pinco
9. mar 2008

No ved to... Ze vy tam mate aj vyber, aj zlavy... Tu si nemas z coho vybrat a este aj ceny su vysoke, lebo vedia, ze tehotenskeho oblecka je malo a baby si to proste kupit musia, lebo do normalneho sa nezmestia... No co narobime? Bud rada, ze mozes nakupovat aj pre seba aj pre mimi 🙂

neroriso
9. mar 2008

didi tak sa mozes vyzivat v nakupoch a to poriadnee

pinco nevadii ze aj do zadkuu to sa strati..

dididi30
9. mar 2008

pinco....jasne vyuzivam, sak to sa mi tu paci najviac 😉
ner......vyzivam, uz som z nich chora 😀

bellablonde
9. mar 2008

teraz ficia kadejake dlhe tricka... 😎 straaasne dobra finta a moja zachrana na zakrytie zvacsujuceho sa pozadia
😀

neroriso
9. mar 2008

didi .....to mas dobre ze mas co nakupovat..budes zasobena asi aj na par rockov vopred....

bella presne...traz kupis tricenka aj v obycko obchode uz a su good aj pre tehulky

dididi30
9. mar 2008

bell....keby len dlhe, ale aj siroke ako volakedy, tak sme dobre zapadli do tohto roku 😀

dididi30
9. mar 2008

joj to zas nie, to sa moda meni a co potom urobim,? sak teraz kazde leto , ked idemem domov beriem za dve tasky veci a predavam babam(po mne, co uz nenosim).po malickom, neviem ci bude pre niekoho...po malej uz vyhadzujem bo kazdi ma chalanov...

bellablonde
9. mar 2008

pinco, aj ja som taku holu pravdu zazila v kabinke 😀 pozerala som na seba nasukana v S tricku ako puk....
ale som si povedala, ze su aj vyhody...napriklad ze konecne vyzeram aspon trochu ako "pamela" 😀 😀

dididi30
9. mar 2008

bell no teda ja ako pamela nevyzeram, cecule mam stale rovnake, ale mliecka som mala dost pri malickej 😀

danka86
9. mar 2008

lienockaaa a teraz mas +kolko kil?

pinco
9. mar 2008

Ved na tricka je dobra moda, to hej 🙂 Akurat gate a sukne treba pokupit. Aj som rada, ze budem mat brusko hlavne v lete, aspon sa nemusim zapinat do kabata a obuvat cizmy 🙂

bellablonde
9. mar 2008

nekecaj, ani trocha sa nezvacsili? 😀

dididi30
9. mar 2008

pinco.....vrav mi o tom, ja sa uz ani nezapinam 😀 ale kupila som si sirsi kabatik, ale ten nenosim 🙂 chcem dorazit ten co mam a potom ho vyhodim....cizmy uz nenosim, nechce sa mi ich obuvat tak poltopanocky 😀 ja sa tesim,ze v lete budem mat odrodene 😀

dididi30
9. mar 2008

bell.....z 0 na 1 😀 😀 😀 😀 ziadna vyhra.......

pinco
9. mar 2008

Didi, to ani necitis, ze ich mas take plnsie? Ja mam normalne dost male, ale teraz sa citim aspon z tretiny ako Pamela 🙂 Keby mi neprevisalo to brucho, tak by som sa moyno este do tych S triciek vosla... 🙂

bellablonde
9. mar 2008

ja som stastna ze uz zima konci (dufam 😅 ) lebo sa do bundy uz nezapnem, uz len do sportovej a tu nemozem nosit kazdy den

pinco, topanky so snurkami su tiez funny zalezitost 😝

pinco
9. mar 2008

Tak z 0 na 1 to je asi aj moj pripad 🙂 Vsak aj to potesi 😀 Hlavne manzela 😀

dididi30
9. mar 2008

pinco....tak su ale nie az tak......teda ja este nejake to s ponosim, ale pupok von, jedine ze je trocha dlhsie 😀

dididi30
9. mar 2008

bell.......no aj ja dufam, ja chcem uz len svetrik hodit a sandalky a hotovo 😀
pin..no tak teda som rada,ze nesom sama....jasne ze potesi aj mna, lebo v podpire mam plnsie prsicka 😀

dididi30
9. mar 2008

ahojte babule, idem do sprchy , majte sa pekne a pekny zvysok vecera 😀 🙂

pinco
9. mar 2008

No presne 🙂 Konecne ta podpira aj dako vyzera 😀
Inak aj vam zavidim baby, ze pred letom uz budte mat po tom. Lebo uz budete kocikovat, kym ja sa este budem kotulat s bruchom... Vsak hadam to nedotiahnem az na plus 20 kg...

pinco
9. mar 2008

pa didi 🙂

lienockaa
9. mar 2008

danka86- teraz mám + 11-11,5kg..🙂v 30tt som mala presne +7kg..a potom sa to zrazu rýchlo pohlo smerom nahor..ale nezačala som sa prejedať, to určite nie..ja som vlastne dosť dlho nemala ani ktovieaké bruško, takže si myslím, že malý dosť narástol a pribral..mne sa nezdá, žeby som bola nejaká brutálne pribratá..pripadám si tak normálne, akurát nohy mám opuchnuté..☹ a aj v marcovkách máme baby, čo pribrali dokopy 7kg a sú v 38tt, také, čo sú drobnejšie aj výškou..

helena
9. mar 2008

ahoj DZEJ ja cakam moju princeznicku v maji a tiez sa bude volat Sabina

bystricanka
10. mar 2008

ahojte. Ja už decuľo mám. Počas tehotenstva som pribrala 15 kíl. Ale chute som mala teda riadne a keby som s nekrotila, tak by som mala navyše aj 30. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre