Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

danka86
3. mar 2008

ja mam +6kg a uz si pripadam strasne tlsta, nemotorna, skareda.. chcela som byt pekna tehulka, ale take depresie ma chytaju, ze nemam odvahu ani do zrkadla pozerat 😔
muzicek mi povie, ze som najkrajsia maminka na svete.. vtedy ma to tak potesi, ale nepotrva to dlho... ☹

dididi30
3. mar 2008

waw dani, parada.....

adrina
3. mar 2008

ja som v 18tt a pribrala som5kg 😵 😵

dididi30
3. mar 2008

adri....tak sa vam podarila babika? to ja parada, tesis sa co? 😀

adrina
3. mar 2008

nooo.dididi..doki mi povedal v sobotu,že to vyzerá na babu...a budúci tt idem na 4D..tak vrím,že mi to potvrdia...

dididi30
3. mar 2008

adri....ej ha a to si hned pre babiku nakupila, alebo uz si mala vecicky nakupene pred tym ako si sa dozvedela, ze to bude baba? tak teda je to super, aspon si vyskusas co je mat aj ine 😀
my budeme mat chlapecka a uz mam vsetko v modrom a chlapcenskom, na to D sme neboli ale videli sme na celej obrazovke vajicka tak dufam,ze z toho nebude susurka 🙂 uz jednu mam, tak chcem aj ine vyskusat 😀

adrina
3. mar 2008

nie...ja som niečo mala nakúpené..prinajhoršom posuniem niekomu v rodine...xixi..ale veľmi túžime po malej bábike...tak dúfam,že to vyšlo....mála šuška

dididi30
3. mar 2008

vies co, ja som na zaciatku bola taka zblbnuta, ze som kupovala pre babu, ale potom som si myslela a co ak sa podari chalan, tak som kupovala pre chlapca, no a podarilo sa🙂) dievcenske posuniejm segre 😀

adrina
3. mar 2008

nooo..ja nejako v podvedomí cítim .že je to babulka....tak možno preto...xixi...a už by nám zapasovala do našej partie

dididi30
3. mar 2008

tak ti drzim palce 🙂 potom este jednu babulu aby ste sa vyrovnali 😀

adrina
3. mar 2008

dididi..prosím ťa nestraš...s jednou budem nadmieru spokojná..však nemám 20-dsať...xixi 😵 😵 😵

luciask1986
3. mar 2008

ahojte mozem sa k vam pridat ja som v 30 t a pribrala som 10kg ja som sa doktora nepitala na pohlavie ale mam taky pocit ze to bude chlapec

dididi30
3. mar 2008

adri.....no hej samo aspon ti bude mat kto pomahat 😀
luci...to mas dobre je to akurat....a preco nevies pohlavie? nechcela si vediet?

luciask1986
3. mar 2008

mala som take zmiesane pocity ked som bola doma tak som si hovorila ze ho chcem vediet prisla som k doktorovi a tam uz ma to neak nelakalo necham sa prekvapit tak citam ze sme robili obe to iste aj ja som kupovala veci pre dievcatko ale uz to napravujem a ty viez co to bude ?je to tvoje prve?

dididi30
3. mar 2008

muci....nie druhe, mam dievcakto a teraz cakame chlapceka 😀

vejinka
3. mar 2008

zienky konecne som pribrala..z 53 na 55kil. ale povodna vaha bola 58-59 takze este mam co dobiehat

pinco
3. mar 2008

Ahojte, ja som zatial pribrala 4 kila, ale sa citim ako maly sudok. Uz mi nebyva tak zle ako na zaciatku, tak som si vstupila do svedomia, ze by som mala zacat mierne cvicit. Len este som sa nerozhodla, ze kedy zacnem 😉 Vy cvicite, ci kaslete na to a uzivate si priberanie?
Vejinka, ty zacni pekne papat, lebo ta daju do nemocnice, ze chudnes (nebola si?)

dididi30
3. mar 2008

ahojte, vejinka,,,,,,ej ha, tak to este dobehnes neboj 😀
pinco to je fajn vaha....este mozes aj schdunut 😀

pinco
4. mar 2008

Práve som dorazila Deli a neviem sa dočkať obeda... Ja neviem, čo mi tak chutí... 🙂 Kolegyňa mi povedala, že ona pribrala pri dcére len 6 kil. Tak teda neviem. Ja už som ju skoro dobehla a to ešte nie som ani v polovici tehu 😀

weroni
4. mar 2008

baby v nedelu sme zacali 27-my tyzden a uz 11-te kilecko 😉 🙂

lienockaa
4. mar 2008

tak ja som od zajtra 38tt a mám pribratých 11-11,5kg a som spokojná s touto váhou..ale pre problémy s pálením záhy nemôžem teraz poriadne jesť, tak ako by som chcela..kebyže tak môžem jesť, tak určite už mám + 15kíl najmenej.. 🙂 😀 ale to je jedno..baby, jedzte, kým sa vám to dá, verte, že nič príjemné tá záha nie je, stretlo ma to až v poslednom trimestri a teraz je to na nevydržanie..verte, že radšej by som mala +15 kíl a mohla normálne jesť.. 😵

many
4. mar 2008

my jsme začali v sobotu 28.t a máme 13 kilo navíc 😀 😀 😀 😀

weroni
4. mar 2008

many ty si tusim moja krvna skupina - tiez priberas jak diva a neni nic vidno 😅

many
4. mar 2008

weroni - tak tak 😉 jsi taky pěkně hubená 😉 ale začínám mít vyžranou pusu 😀 😀 😀

weroni
4. mar 2008

many: mna vyzrana pusa sprevadza od cias zo strednej 😀 ale konecne aspon zadok mi troska narastol a prsicka 😀 😝

sandrika
4. mar 2008

Ja som do teraz pribrala 6 kg

dididi30
4. mar 2008

ahojte......
pinco...ja som prave dorazila mars a tesim sa na fazulovu polievocku, mnam 😀

pinco
4. mar 2008

Dididi, nerob chute s marsom... Ja som teraz prisla z obeda a citim, ze by som zvladla este nejaky dezert 🙂 Idem obehnut kolegyne, ci mi nieco neponuknu 🙂 Vsak ked ma potom bude palit ta zaha, tak sa radsej teraz najem...

dididi30
4. mar 2008

pinco daj si nedaj sa vystrasit nikym a nicim, to tu je len take budubu 😠 ziadna podpora, iba strasenie...to sa moze jednej z 1000 stat zle z jedla..... 😀

pinco
4. mar 2008

Aj ty si sa tu radsej presidlila didi? 🙂 Ved ja sa nestresujem, neboj nic. Teraz som vo faze, ked mi straaasne chuti, takze sa ani neviem obmedzovat. Skor mavam obavy pred tym, ako si idem stat na vahu - ze kolko to zasa ukaze 🙂 Ved som sa aj vyse tyzdna radsej nevazila. Naco? Aj tak vidim, ze coraz tazsie rifle zapinam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre