Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

dididi30
4. mar 2008

kde tu?🙂)no ja uz nezapinam nic, len siroke oblecko nosim aj som si tehu rifle kupila, nepribrala som vela tak 6 kil, ale mam to v bokoch 😒

pinco
4. mar 2008

No... Ja som tajne dufala, ze budem mat len brusko a zo zadu ani nebude vidno, ze som tehotka, ale tiez naberam aj na bokoch. No co uz. Potom budeme cvicit 🙂

neroriso
4. mar 2008

ahojte....do mna leti jedlo ako do srotovnika...ale na vahe sa to akosi neodrazilo...od zaciatku tehu mam len +1kilo...

pinco
4. mar 2008

Jeej, ty si stastna zena. Tak sa len kremuj dacim, lebo ked ti zacne rast brusko, aby sa ti nepotrhalo. A uzivaj si to, ked ti chuti 🙂

neroriso
4. mar 2008

pinco stastna ako stastna mne akosi tie kilecka aj chybaju 😅

spetra
4. mar 2008

Ahojky holky, kdy pak myslíte že těhotenství jde na první pohled pro okolí vidět? (67 kg, 165 cm)

sandrika
4. mar 2008

spetra to je hrozne individuálne väčšinou okolo 5 mesiaca ,ale u niektorých báb už v treťoma vmojom prípade ažteraz v 8 mesiaci , ešťe pred 2 tt mi povedali, že nevidno že som tehu a ja už za 7 tt rodím

dididi30
4. mar 2008

berisilo..no ved pockaj pri porode uvidis kde to je, ale inek je to dobre..ja som v tvojom tt tiez len tolko pribrala, ono to pojde hore, neboj 😉
pinci, ja to mam v brusku ale aj v bokoch, ale to je normalne, kde ti ma babo rast? 😀
spetra.ano ako sandrika hovori, ani na mne nebolo do teraz vidiet az teraz, aj to len z boku, lebo zo zadu vobec 🙂

dzej
4. mar 2008

spetra, u mě to bylo vidět až po vánocích tj až v 7 měsíci.. narostl mi pupek, teď už je to vidět ze dne na den jak roste. Mám celkem 14kg nahoře, ale ani to není moc vidět, nějak se mi to rozhodilo do celýho těla. Snad je v obličeji jsem nateklá a ten pupek 🙂 ale kamoška je v 16tt a už má solidní bříško, taky prý je to víc vidět, když už čekáš druhý mimi

dididi30
4. mar 2008

dzej....ja a moja segra cakame druhe , na mne to je ako tak vidiet, ale nie moc a na segre vobec , ona je o mesiac menej ako ja.....tak neviem...

weroni
4. mar 2008

dzej: caaaaaaaves 🙂 ako? 🙂

dzej
4. mar 2008

weroni ahoooj, já dobrý, nějak přežívám a ty??

weroni
4. mar 2008

dzej: no my super 🙂 len to rychlo leti ☹ preto si vychutnavam kazdy dnik 🙂 tebe sa to uz krati teda 🙂
uz si doma nie? nerobis ci hej?

dididi30
4. mar 2008

weroni......ako to ze ty si uz v 27 tt a rodis neskor a ja mam zajtra asi 27 a rodim skor, teda tak to mame napisane, ja som z toho ljelen...inac tu som mala rodit 12 a podla sona 8 tak ja neviem nejako sa mi to skracuje 😨

weroni
4. mar 2008

dididi: tak na toto sa ma nepytaj - ja tymto mesiacom a vypoctom vobec nerozumiem uz 😅 tiez sme mali zopar takych pripadov v junovkach ze mi to neslo do hlavy - no vidis 😕 dokonca som sa docitala ze kazdemu zacina treti trimester inokedy 😅 tak ja uz fakt neviem a vcera som sa na to pytala doky a ona ze s tym nech sa netrapim - ona ma take mudre koliesko na ktorom vsetko vypocita 🙂

dzej
4. mar 2008

weroni jj pořád pracuju, bych se doma ukousala nudou,, tobě to letí? Mě se to strašně táhne...ten poslední měsic je nejhorší 😒

dididi30
4. mar 2008

weroni......no jedna mi napisala,ze som uz v siedom mesiaci, v tom lunarnom, teda uz aj v polke...no aj nasa ma taky kruh, musim si to vo stvrtok overit 😀

weroni
4. mar 2008

dididi: mne vraj zacina siedmy mesiac buduci tyzden - v nedelu 🙂

dzej: no ja ti verim s tou pracou - ja tiez planujem aspon tak do polky maja robit 😀 prave to co pises mi vcera vravela doky - ked som jej povedala ze by som este pol roka tehu brala tak na mna vyvalila oci ze vsetky mamicky vravia ako sa to taha a ja sa stazujem ze mi to leti 😅

dididi30
4. mar 2008

no ak ti to povedala lekarka, tak to je rozumnesie, logickejsie 😀

tunylyk
4. mar 2008

postavila som sa dnes na váhu a pišťala som od radosti 🙂 +3kg.Konečne 🙂 zajtra mám poradňu a vôbec som nemala chuť nahlásiť tu istú váhu,najprv som 3kg schudla a normálne sa teším,že to ide opačným smerom 🙂

spetra
5. mar 2008

Holky, děkuji. Šlo mi o to zda to na mě někdo pozná tak do 14 tt.

suzana121
5. mar 2008

muzu se pridat no su 24 tt a mam na vrch 15 kg

adrina
5. mar 2008

ja čakam 3.bábo a bruško nejako nevykukuje velmi..pri chalanoch som akosi viac priberala....ale dobre..menej bude na chudnutie 😀 😀

suzana121
5. mar 2008

Zavidim ty to mne do nedavna tvrdili ze je to dieuca a ked som bola na 3d tak bolo teraz jasne ze je to chlapec a ktomu som dlchsi tehotna ako mi tvrdil moj gyn a bez toho priberam ani neviem z coho 😀 😀 😀 😀 😀

adrina
5. mar 2008

to ja som tak nehorázne priberal pri chalanoch..pri prvom 35 a pri druhom len 25...xixi

dididi30
5. mar 2008

teda babule.......aj moja segra tolko pribrala pri malom, ale rychlo to zhodila, ja som pribrala pri prvom 16 a teraz zatial 6 no ale zajtra po kontrole to bude mozno aj 8🙂ale mne to nevadi a ani muzovi, sak mu davam teturence 😀

heppu
5. mar 2008

ahojte ja som v 18tt a mm navrch 4 kg a dufam ze do tych 10-11 kg sa zmestim do konca

lenulin
5. mar 2008

Já jsem v 26tt+3 a mám nahoru 7 kilo Ale mám ten pocit,že mám všechno na bříšku jinak jsem pořád stejná.Tak asi ten drobek bude pěkně veliký 😀

hackermartinka
5. mar 2008

ahojky,
já jsem při prvním miminku zhubla 10kg, nakonec jsem se za poslední 2 měsíce těhu přibrala 3kg takže suma sumárum jsem skončila na mínus 7
no a nyní jsem v 19.týdnu mám mínus jeden kg (od začátku těhu jsem zase zhubla 2kg,takže teď už asi budu přibírat)

bobula
6. mar 2008

ahoj kocky, ja som v 25t.t. a mam 4,5 lika navyse...:neviem ako to pojde dalej, ale zatial je to v pohode...zelam vam vsekym krasne tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre