Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

helca76
12. nov 2007

Tak já zatím jenom hubnu ☹ Před těhu jsem měla 66 kg před 14 dny 62kg a dnes jen 61 kg a to už jsem se začala i cpát. To fakt nechápu kam to mizí 😨

stastna
12. nov 2007

Baby ja mám plus 4kilo....a večer ked idem spať aj plus 5 😀 cez deň chutí 😀

xsuzzi
12. nov 2007

tak já už mám 11 kilo navrch 😠
z 60 na 71 😔 😅

sandrika
12. nov 2007

Ja som mal 62 a teraz mám 64 😕

vera113
12. nov 2007

helca76 - nič si z toho nerob. Ja som na začiatku tiež schudla 3kg. Veď len počkaj ešte sa prikotúľajú.. 😀

liluska
12. nov 2007

som na tom úplne rovnako ako jul 😉
tiež som si myslela že priberiem najviac 12kg ale mám +18 😉

certica
12. nov 2007

+3kg, prispievam do statistiky 😀

miriamka
12. nov 2007

No ja mam zatial +2kg,z 58 na 60kg...ale ratam,ze sa to coskoro rozbehne 😀

loss
12. nov 2007

no ja som mala 59kg a mam 63,5kg 😀

miriamka
12. nov 2007

Inac mne je to tak jedno kolko priberiem,ved viem,ze to potom schudnem a toto je jedine obdobie kedy mozem papat co chcem a netrapit sa kvoli tomu 😉

jul
12. nov 2007

certi 😠 😠 😠 😠 😀

danca27
12. nov 2007

Já mám ráno 65,5 a večer skoro 68😀DD😀😀😀

huncut
12. nov 2007

Danca27 to vážne titak nabehne... ja mávam večer +0,5-1 kg

vendy01
12. nov 2007

Ahojky, já jsem na začátku těhu zhubla 4kg( z 65kg na 61) a ted 3 tydny pred porodem mam 72kg. Takze vlastně +7kg. Mám pořád hroznou chuť na sladký 🙂 🙂 ,takže se divim, že jsem nepřibrala víc. Asi to zas tak moc ovlivnit nejde 😉

mandragora
12. nov 2007

Já mám 11kg a tím myslím ještě nekončím.nevím kdo to bude za mně hubnout 😀 ,mám furt chut na buchty,já začala přibírat až v pátém měsíci.

janullka05
13. nov 2007

Ahojte tehulky 🙂
Ja čakám dvojičky a doteraz mám + 6 kg. Čo myslíte, je to veľa? U každej maminy je to určite individuálne, takže ja sa tým veľmi nezaťažujem. A hlavne sa neprejedám, snažím sa jesť tak normálne ... 😉

huncut
13. nov 2007

Ahoj, nemylsím si, že pri dvojičkách je 6 kg veľa...

marija
13. nov 2007

janulka nieje to podla mna vela ale aj tak je to velmi individualne... ja som si myslela, ze s mojim typom postavy priberiem za tehu 20kg minimalne, no a zatial som plus 5kg, ale este mam cas pribrat aj tych 20kg 🙂

huncut
13. nov 2007

Marija, ale ved si bola štíhla... prečo si počítala s takým priberaním... koľko si vážila pred tehu?

varfa
13. nov 2007

Já mám +9,ale za poslední měsíc jsem nepřibrala nic,protože mi doktor vynadal,že přibírám moc rychle.

katulka1
13. nov 2007

Ahoj Tehulky, ja som v 30 týždni a už som pribrala 9,5 kg. Rozbehlo sa mi to pred dvoma týždňami, odkedy mi lekár zakázal cvičiť ☹ . Tiež mám paniku lebo vďaka cvičeniu som sa držala a teraz to ide rýchlejšie, a to sa stravujem zdravo.

danca27
13. nov 2007

huncut. no vážně ráno stoupnu na váhu a mám kolem 65 a večer fakt o ty 2-3 kilča víc☹no hodně piju fakt hodně moc...v noci celou noc chodim na wc děsný😀..

asiko
14. nov 2007

..já už přibrala 13 kg ☹ počítám ještě tak s 5 kg ????🙂 Moje doktorka říkala,že četla studii, že v např. v Anglii váhu vůbec nesledují....že u nás se to těhotenství zkoumá až moc ve všech směrech..

gaba3
15. nov 2007

ahojky 🙂 tak já mám +5kg, večer +6kg 🙂 A to jsem na začátku zhubla za tři dny asi 3kg, ale to radši nepočítám 😀

ikaika
15. nov 2007

caute,
tak ja vam tu trochu pokazim priemer 😀

ja som pribrala 27kg !!!!!!! ach 😝

yasmina
15. nov 2007

ja som zatial pribrala 18 kg ale cakam dvojcatka a zacinala som z podvahou...175 cm/52 kg teraz mam 70 kg a citim sa ako korytnacka 😵

ikaika
15. nov 2007

yasminka, to je krasne aj ja by som chxcela dvojicky 🙂

yasmina
15. nov 2007

ikaika aj ja sa tesim ...aj ked si pocas tehu dost vytrpim...od zaciatku rizikove - lezim a v kuse nejaky problem..tak verim ze chlapcuriky budu OK ked tolko mamku natrapili...
a pozeram ze ty to mas za par!!!ja sa nemam sancu dockat 40 TT lebo dvojky sa rodia skor..takze drzim palceky!!!

huncut
15. nov 2007

no ja som tiež začínala s podváhou 162cm/43kg.... no teraz mám skoro 47 kg a to som v 22t a tiež občas fučím ako slon....

tutifruti
15. nov 2007

Tak ja som asi rekordmanka, čo sa týka priberania... pri prvej dcére som pribrala 35kg, pri druhej "iba" 30kg. No bola som fakt ako slon. Pri prvom tehotenstve som jedla vsetko, chutilo mi vsetko nezdravé... pri druhom som nechcela vela pribrat, tak som jedla vela ovocia a zeleniny a teda, ze by to az ta zabralo... 😀
Po porodoch som prisla domov lahsia o 15kg uz s porodnice... pri prvej dcere som schudla ako nic, teraz z vahou stojim, ale kedze este kojim /dcera ma 7. mesiacov/, neberiem to nejak tragicky. Stíhla ako prutik uz asi nebudem nikdy, ale tu 60kg hranicu snad este niekedy zazijem /ved budúci rok mame stretávku zo SŠ, tak mam motiváciu/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre