Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

stastna
24. jan 2008

Babulky nevešajte hlavy, šak ste krásne guľaté - a tak to má byť! Toto je asi jediné obdobie v živote, kedy si môžme povedať - čo tam po tých kilách navyše....začneme sa trápiť až keď tí drobčekovia uzrú svetlo sveta a my budeme naďalej musieť nosiť tehotenské veci lebo nám všetko bude malé 😝 😀 juj, neviem sa dočkať 🙂 😉

sandrika
24. jan 2008

Ja som v 27 tt a pribrala som 4 kg

miriamka
25. jan 2008

Sandri...my sme s tym priberanim tusim narovnako.Sa cudujem kde sa ti nasi drobci schovavaju 😀

sandrika
25. jan 2008

Miriamka no aj ja si hovorím, ale to, že práve kopká ma presvedčuje, že je tam , ja som aj na bruchu dokonca schudla už som mala pás 94 a terz len 92 pred tehu tých 72??takže je to podstatne viac len mne sa stále zdá, že mám malé bruško teda na 7 mesiacje malé

miriamka
25. jan 2008

Sandri...ja mam brusko teraz 90cm...takze tiez kazdy nejako ocakaval ze bude vacsie,ale zase pred tehu som ho mala ploche tak to chvilky trva kym sa zaprace 😀

sandrika
25. jan 2008

však práve aj ja som bola ako doska 😀

miriamka
25. jan 2008

No uvidime na akej vahe skoncime nakoniec,ale je to jedno,hlavne aby drobci boli zdravi a pekne rastli!!!
Tvoj je teraz aky velky,nevies?

sandrika
25. jan 2008

však práve, že neviem,už dlho mi nepovedali, že sa im tovrajnedá zmerať v tejto BB majú prístrije zpredpotopnej doby ja viem,len akú veľkú mal hlavičku 58 mm 75 mm a podľa tejto veľkosti a ešťe dákych mi Dr povedal že som max 22/6 a vetdy som mala byť 26 tt toma znepokojuje, lebo do sono pred mesiacom to sedelo presne...

miriamka
25. jan 2008

Sandri...keby bol nejaky problem,doky Ti povie.Neboj,maly urcite pekne rastie a pribera!!!

e.k.t
25. jan 2008

Kdyby měl dr pocit že je něco v nepohodě, určitě by to řekl, každé mimi má jinak velkou hlavičku, mám dvě neteře, jedna měla při narození 38,5 cm odvod a duhá jen 31 cm, a jsou to pokrevní sestry, takže se zbatečně nenervovat, nestojí to za to, dr řekne když bude problém

sandrika
25. jan 2008

Ale keď mne nerobí sono môj dr ako aj iný mi robil toprvé, kde to sedelo na trmín 1.5.2008 a tento čo mi ho robíl tietodva posledné si myslí, že som jednoducho otehotnela neskôr , ale to by m,i potom na prvom sone nemohlo byť vidieť biť srdiečko ja som určite otehotnela tak, že by som mala rodiť toho 1.5.2008 a nie 13.5.2008

miriamka
25. jan 2008

No ja sa najviac riadim tou spravou z 3D kde nam uplne vsetko pomeral,takze podla mna to je take najpresnejsie meranie.

sandrika
25. jan 2008

mnena 3 D nemerali nič...

e.k.t
25. jan 2008

no já taky slyším termín 1 - 10. 6. tak si vyber, ale jinak prý v pohodě, jo a dr mi řekla ať se přibíráním nestresuji, že pravidelnou kvalitní stravou vlastně hubnu není problém, mimi se vyvíjí dobře a jediné co si mám hlídat je abych nezačala otékat, pokud budu okamžitě omezi solení a když to nepomůže do 3 - 4 dní tak naklapat na kontrolu dřív, jinak mám být v klidu

lumah
25. jan 2008

Ahojte! Ja som pri dcere pribrala za celé tehu 11kg a teraz čakám dvojičky a už ťahám na 4kg. 😝

e.k.t
25. jan 2008

hlavně aby mimi byli v pohodě, my jsme tu pro ně. Hlyvně se zbytečně nenervovat

lumah
25. jan 2008

ekt snažím sa nedebkovať veľmi.

slnyecko
26. jan 2008

Ahojte všetky tehulky,som v 25 týždni,malé sa má narodit 13. mája.zatial som pribrala 10 kg ale podla mna je to v poho, pretoze mam na priberanie nabeh a myslela som ze v mojom pripade to pojde rychlejsie hore,dufam ze som to teraz nezariekla.inak som doma na rizikovom tak sa len povalujem.... 😅

weroni
26. jan 2008

babyyyy, dalsie kilecko mam 🙂 😀 😀 😀 😀 takze uz je to 7 kil do 22-heho tyzdna 😉 🙂

bublinkajasminka
26. jan 2008

kočky - ja som začala 32tt a mám 5,5kg takže pohodička.....

matenka
26. jan 2008

tak to som na tom podobne, ja som začala 33tt a mám 6kg 😉

danka86
26. jan 2008

Ja som zatial pribrala 2kg. A pritom som nebola chuda ani pred tehu. Vazila som 64kg a teraz 66kg, brusko mam 96cm. Mala kope ako nikdy, vcera som sa prilepila v posteli od zadu na muzicka a kopkala ho do zadku 😀

pupicek22
26. jan 2008

😀 😀 😀

e.k.t
27. jan 2008

no to je nádhera, asi si to užíval, my byli včera na oslavě švagrových narozenin a všichni pozorovali účast nejmladšího člena rodiny jak kopal a nadzvedával mi bříško, řehtali jsme si všichni, bylo to moc milé.
Jinak Jsem 23TT a jsem zatím -2kg ale startovala jsem na 104 kg

avanka
27. jan 2008

A ja som 18. tyzden, startovala som na vahe 78 kg, teraz mam 76 kg, ani brusko nie je moc vidno

zuzitka
27. jan 2008

ja som pribrala v tehu 23kg a lekarke sa to velmi nepacilo 😅
teraz ma Samko 2 roky a ja mam stale 6 kg nadvahu 😖

e.k.t
28. jan 2008

no nevím čím to je, ale váha asi připočítává obráceně, mám 101 takže zase kilčo míň, jsem zvědavá co tomu dr řekne, jím průběžně celý den a rozhodně si neodříkám ani sledké. Uvidíme

karin80
28. jan 2008

ahoj, ja jsem v tehotenstvi pribrala 16kg a ted, necelych 14dni po porodu mam 11kg dole a kazdym dnem je to o neco min. Takze se nebojte, dolu to pujde 🙂

huncut
28. jan 2008

dobrý deň tehulky...len pekne priberajte....ved tie kilečká sú pre naše miminká nie pre nás 😀
ja dnes začínam 33tt a stále +7kg....bruško má 84 cm....

danka86
28. jan 2008

ja mam brusko 96cm 🙂 to sa mi pekne zvacsilo, ale vaha to velmi nepocitila.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre