Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

curly1983
22. feb 2007

sisulik ja keby som pribrala posledne dva mesiace este tych 11 kg tak celkovo 26 kg !!!! 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzu13
22. feb 2007

ale si aj schudla nie? 😀

sisulik
22. feb 2007

z 21kg som do dvoch rokov,do dalsieho tehotenstva schudla len 13kg... 😀

susika
22. feb 2007

baby, kde zoženiem tie tehu nohavice. tie s tou velikánskou gumou na brušku? to musím zháňať v špeciálnom shope pre tehulky či v normálnom. my tu taký tehotenský asi ani nemáme🙂)

zuzu13
22. feb 2007

susika ja mám také, nechceš???

susika
22. feb 2007

jéééj , ja ich ete teraz nepotrebujem. som len v 10tt a ete na mne nič ani nevidno-to som zvedavá do kedy- 🙂 ale zisťujem, pre každý prípad. nebaví ma lietať z bochodu do obchodu. radšej prídem, zoberiem a zmiznem 😉

escada17
7. apr 2007

18 tt + 0 dnes a 4 kg hore...

smoulinda
7. apr 2007

Ahojík, tak já mám ve 27tt už 18 kilo nahoře 😅

bznka
7. apr 2007

15 tt a doteraz 2 kg navyse, no akosi to sa teraz rozbehlo.

escada17
7. apr 2007

aj mne asi v tom case, bznka 😉 mas nejaka specialne chute? mala si nevolnosti?

nana
7. apr 2007

ja som za tehulkovanie pribrala 7 kg a teraz mám o 5 kg menej ako som mala pôvodnú váhu

escada17
7. apr 2007

nana, nechcem nepekne napisat, ze zavidim 😉, ale ako to robis? Moja mamka pri sestre 6 kil, mne sa to zda neskutocne...pritom tiez nie som nejaky tucko, ale v tehu proste priberam..

nana
7. apr 2007

mňa všetci strašili už od začiatku svokra (25 kg), moja mama (20kg) a ja len sedem. Neviem ako sa mi to podarilo, ale jedla som tak ako predtým. Nebolo mi ani zle a ani som nevracala.

escada17
7. apr 2007

nana , iste mas aj dobry metabolizmus...😉 moja mamka naopak malo priberala a svokra vela a v tomto som po svokre 😉

nana
7. apr 2007

práve že nie, lebo pred tým som nemohla vôbec schudnúť. Dlho som sa snažila a nič. Teraz sa smejeme doma , že ak budem chcieť zasa schudnúť urobíme Damiánkovi súrodenca. Len dúfam, že keď prestanem kojiť neschytám ich späť.

escada17
7. apr 2007

mozno nejaka hormonalna zmena, kazdopadne je to stastie, lebo kolko zien vekom a po detoch uz ma s vahou trvale problemy...

tinni
7. apr 2007

ahojte 🙂 ja som tiez pribrala pomenej, za cele tehu len 5kg a teraz mam este o 2kg menej ako som mala povodnu vahu, a to som uz pred tym bola chuda. Moja dr. mi vzdy vynadala, ze ci drzim dietu 😀

escada17
7. apr 2007

tinni- paaaani, baby...ja napr. ked sa nenajem, tam mi pride divne...zacinam teraz 19 tt a uz som pribrala 4 kila. To nie je vela, jasne, ale ty pomaly tolko za cele tehu 😉

mimi
7. apr 2007

tinni,posli recept ako to robis! 😉
ja som pocas tehu schudla 7 kil,potom ich naspat nabrala a teraz mam o 10 viac ☹

tinni
7. apr 2007

no ja som sa cele tehu hybala-tancujem orient a povedala som si, ze ked som tehu, aj tak s tym neprestanem, tak som do 37.tt tancovala a tancujem aj teraz, tak to mi asi dost pomohlo 🙂 ale doktorke sa to nepacilo, stale mi hovorila, ze musim pribrat min.7kg, ale mne nechutilo jest...

escada17
7. apr 2007

tak tance som pocula, ze pomahaju...to je inak aka krasna zaluba...ja sa zvrtam okolo malej akurat teraz, tot moj tanec 😉

tinni
7. apr 2007

😀 😀 😀 to po porode pojde dolu samo 😉

escada17
7. apr 2007

ved hej, ja viem, ze schudnem, ja len sa bojim, aby som strie nemala. V prvom tehotenstve som sa im vyhla, dufam, ze sa nespravia ani teraz..

tinni
7. apr 2007

no mne sa malinko spravili na brusku, take 3 ryhy, ale uplne dole, takze bikinky to v pohode zakryju...

katika1
7. apr 2007

Ja som v 21tt a mám + 5kg 🙂

escada17
7. apr 2007

tinni, tak to nic nie je...niekto ma take, ze ako rany to vyzera...ochhh..katika, tak dufam, ze mne teraz vaha postoji, lebo na tvoj tyzden sa mi 5 zda ok 😉

kalo
7. apr 2007

Holky, v 27tt hlasim 3kg, tak se snad do konce těhu vejdu do 8-10kg 😉 Z 50ti mam ZATIM 53, ale teď to asi poleze...

escada17
7. apr 2007

och, kalo, tak to je neskutocne 😉 to ako?

simus
7. apr 2007

já mám +4 😒

kalo
7. apr 2007

escada: Jím celý den, po 2-3 hodinách, malé porce. Ale jím opravdu všechno, na co mám chuť. Mám pocit, že se mi v tom břiše mimčo nejak roztahuje a tlačí na žaludek. Ale poslední týdny mám čím dál víc chutě na hodně kalorický jídla (smažené, pomazánky, čokolády a tak). To jsem před tím neměla. Jinak jsem poměrně lenoch a jediný sport co dělám, je hodina plavání,joga a sem tam pilates doma u telky..Ale to těhotenství je krásné už proto, že to je jediné období, kdy si žena může dopřávat všechno, ne?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre