Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

montinka
11. jún 2008

mikulik neboj sa tieto posledne tyzdne urcite priberies. 😉 a zvracania si sa uz dufam zbavila.

pinco
11. jún 2008

u2jana - nic si z toho nerob, ze ta zvozila doktorka. Ja to inak nechapem takyto pristup, ze naco si tolko pribrala... Ved si isla zo 48, co je fakt malo, tak neviem, co ta depce.
mikulka - dve kila su asi malo pre nas ostatne, co mame podstatne viac, ale ak ti byvalo zle, tak sa neboj. Malemu urcite zachuti a rychlo to dobehnete 😉
Monti, skoricu teda vynechavam, aby som to pekne do augusta dotiahla 🙂

montinka
11. jún 2008

pinco aj ja som ju vynechala aj ked ju veeeeeelmi lubim.🙂 u2jana nic si z nej nerob aj mna minule sprdla ze som za tri tyzdne pribrala 2 kg. ze to je dost. boooze ale doki zase nic a co po porode pojdu dole tak co.

slunickooo
11. jún 2008

ahoj holky, 😉 😉

tak já mám zatím nahoře 2 kg - mě to přijde akorát, ale už jsem slyšela, že prý je to málo na 5 měsíc - ale fakt si to nemyslím, navíc při prvním těhu jsem to měla taky tak podobně a končila jsem s 15 kg navíc 😀

montinka
11. jún 2008

ahoj slunicko no ja som mala v 18tt +3 kg. tak to je v pohode podla mna no a teraz uz mam plus 13kg.

weroni
11. jún 2008

baby no ja uz 41 tt a +19 kg 🙂

slunickooo
11. jún 2008

Montinko - tak to jsme na tom podobně 😀 , tak to těch 15 kilíček zdoláš vid? už se ti to blíží vid????

numi
11. jún 2008

Ahoj holky, já jsem ve 33tt a mám 7kg nahoře od začátku těhu 😉

montinka
11. jún 2008

no numi ty si na tom lepsie.🙂 no slunicko veru blizi no hadam ze viac ako 15kg navyse mat nebudem 😅

numi
11. jún 2008

Monti, no ještě nemám vyhráno 😀 za 7týdnů se dá nabrat dost 😀

montinka
11. jún 2008

no ved ale tak urcite naberes menej ako ja.

slunickooo
11. jún 2008

Numi - to máš krásný, 7 kilíček, tak max. budeš mít tak 11 - víc určitě ne

numi
11. jún 2008

Monti, no uvidíme 😀 za tři týdny jsem přibrala 2,5kg, kdyby to tak šlo dál, tak budu mít do 15kg, což snad jde 😉

montinka
11. jún 2008

ale jasne ze ide

numi
11. jún 2008

slunicko, děkuji 😉 uvidíme, pak určitě pisnu 🙂

misa84
12. jún 2008

ahojky, jsem 21tt a mam +6.5, "planovala" jsem pribrat za cele tehu tak 15kg ale bojim bojim, ze to prekrocim. vazim se kazdy den, za poslednich 9 dni jsem pribrala kilo a trochu si nemuzu zvyknout na to, ze pribiram. ulitavam totiz strasne na sladkem, ale jen na snidani. nastesti mi to jde rekla bych je do briska. vim, ze jde hlavne o to, aby byl mrnousek zdravy, ale jaxe vam smiruje s tim, ze pribirate? 😒

slunickooo
12. jún 2008

Miso - když se vidím třeba ve 3/4 a těhu tunice tak to jde, ale jak vlezu do plavek - no horror 😀 😀 😀

misa84
12. jún 2008

no ja se letos asi neodvazim do plavek na verejnosti vlezt, doufam, ze tohle leto nebude tak horke 😀 i kdyz jak na sebe nekdy koukam, taxi rikam, ze se sama sobe libim vic v tehu nez pred ( ale to bude asi tim, ze vim, ze brisko neni spek ale mrnous) 🙂 nevite o nejake webovce, kde je rozepsane co kolik vazi ( miminko, deloha...) ve kterem tydnu? asi chci moc, co? 😅

misa84
12. jún 2008

slunickoo jsi uzasna 😵

slunickooo
12. jún 2008

😀 😀 😀

mikulka
12. jún 2008

Holky, já do plavek letos taky nepůjdu 😕 Když půjdu an sluníčku, tak jen tak skrytě na chalupě...
Zdravím sluníčko. 😉

slunickooo
12. jún 2008

Mikulko -ahojík 🙂 🙂

já taky v plavkách jen doma - myslela jsem sice že pojedem do Aquaparku tak že tam s malou a manžou taky vlezu - ale po tom, co jsem se v těch plavkách viděla - tak určitě NE 😀 😀 a navíc asi bych se tam fakt bála, aby mě někdo nekopnul

maso
12. jún 2008

Jeeeeej, slunicko, nemala si sem davat link na web, kde je uvadzana vaha 😒 v mojom tyzdni sa predpoklada +1kg a ja mam +4kg 😀 😀 😀 co sa zabijem? 😅

slunickooo
12. jún 2008

😀 😀 Maso - klid, tak zase nebudeš tolik přibírat dýl.... 🙂 🙂

maso
12. jún 2008

to dufam 😉

funy
12. jún 2008

ja som zatial nepribrala na vahe, skor schudla, ale brusko mam dost vyrazne. uz nosim tehu gate.
dnes som zvracala tri krat. je to kazdy den, v najlepsom pripade len jeden krat. ale stavas sa ze az tri krat.
viete poradit nieco co mi pomoze, aby som nezvracala

vejinka
12. jún 2008

tak a my sme dnes boli v poradni tak sme pribrali 2 kila ..z 59 na 61 🙂

pinco
12. jún 2008

funy, niekde som citala, ze pomaha zazvorovy caj, ale neviem, neskusala som. Mne byvalo zo zaciatku tiez dost zle,ale po 14tom tt to postupne preslo a uz normaln jem vsetko 😉 Tak skus este vydrzat.
Veji, no konecne si to rozbehla 🙂 Ale brusko mas pekne, takze v pohode, len tak dalej.

zuzik_p
13. jún 2008

Ahoj tehulky, vcera jsem procitala jeden server, kde skoro vsechny damy mely kolem 15 kg navic v dobe okolo 23 tydnu. Skoro jsem se lekla, protoze ja jsem na konci 22t a mam zatim 3 kg navic. Ale tady ctu, ze je to opravdu individualni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre