Ako vás zmenilo tehotenstvo?

123mama
5. dec 2017

Je to už pár rokov vzad čo som nosila v brušku môjho syna. Bola som mladá veľmi som sa tešila ,každého mala na háku ,nič ma nerozhodilo ..snažíme sa trošičku znovu bábo ,netlacime do toho . No mám strach a aj stresové obdobia aj v práci aj celkovo kolobeh života ..mám toho uz dosť .:/ A trochu aj strach keď sa objavia čiarky . Ale tak veľmi chcem 💗

hiradka
5. dec 2017

Celkom nerozumiem... :/ skus si zvazit vsetko pre a proti... z coho mas strach...z coho stres...a ak su to veci riesitelne tak sa zbytocne nezatazovat a nenicit si zdravie....mame totiz len jedno a aj zivot rychlo uteka... zi tu a teraz! 🙂 drzim palce 🙂

bielavila
5. dec 2017

@123mama mna nezmenilo vobec, teda ak nepocitam 15 kg navyse s ktorymi bojujem, ale nevyhravam, ale od noveho roku idem na to a konecne schudnem 😀
inak tehotenstvo a materstvo mi dalo neuveritelnu slobodu, robim co chcem a kedy chcem a najma so svjom synom, vela cestujem po svete so syncekom dokonca ovela viac ako ked sme boli iba ja a manzel, uzivam si kazdy den, chodime vela do prirody na vylety, kazdy den mame nieco zabavne, kazdy den planujem tak aby sme sa nenudili, boli vonku, videli nieco nove...toto som si dovolit nemohla ked som pracovala, samozrejme aj sa ucime, aj sa stresujeme obcas, aj placeme a bojujeme, ale tieto drobnosti prehrmia, ja ostavam s malym az do 3 rokoch a uz panujem druhe babo...kedze byvame v tom istom meste ako rodicia tak nam ich casto postrazia a mozeme sa ist zabavit aj bez synceka, hoc aj na dlhsiu dovolenku alebo iba cez vikend, musim povedat ze moj zivot sa po tehotenstve zmenil k mega lespiemu, nemam stresy v praci, nemusim sa nikoho nic pytat, nic riesit iba sa starat o svoje dieta, bozkavat ho kazdu minutu,lubit ho,,,pre mna 3 naj roky zivta 🙂 tesim sa na dalsie babo a potom mozno aj na tretie a potom sa uz aj budem tesit do prace 🙂 pre mna bola a stale je materska dovolenka najkrajsia dovolenka na svete...takze sa neboj a ak po babatku tuzis urcute si ho spravte, 😀

1988majka
5. dec 2017

myslim ze take pocity ma vela zien. na jednej strane je lahke zostat v zabehnutych a poznanych kolajach a je to normalne sa bat niecoho noveho a neznameho aj ked to v podstate chces len nevies ake to bude. ale ked to uz pride - teda dalsie babo ten kolobeh sa zastavi zmeni a nakoniec nelutujes 🙂. mna to materstvo asi zmenilo v tom ze sa snazim ovela viac pracovat na sebe ..ved ked chceme vychovat dobre dieta musime zacat od seba aby sme boli dobrym prikladom. tak vela stastia v snazeni..starsi syn by sa snad tiez potesil surodencovi. mat surodenca je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre