Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

luciask1986
13. mar 2008

chodis este do prace?

luciask1986
13. mar 2008

nie tam som este nebola ale pozriem sa tam

miriamka
13. mar 2008

Ano,este pracujem 🙂

luciask1986
13. mar 2008

tak to mas dobre aspon ti rychlejsie bezia dni ja uz nepracujem tak som doma ale tak sa tie dni vlecu.

dididi30
31. mar 2008

baby ja som pri obidvoch detoch skor oskaredela, pri malej som jedla sladke a teraz pri chlapcekovy slane ale ja sladke , vlastne vsetko a vobec nemam krasnu plet....je to individualne a podla tabulky mi to zatial vychadza, ale uvidim po narodeni ci to bude naozaj chalan a ci sa nezmeni na babiku 🙂 ale dufam,ze nie 😀

dela
5. apr 2008

Ahoj holky,stalo se některý z vás,nebo někomu z vašeho okolí,že vám doktor řekl,že čekáte holčičku a nakonec se vám narodil kluk?Mě teda dva doktoři na ultrazvuku řekli že čekám holčičku,tak jsem si už nakoupila několik růžových věciček a taky šatičky,prostě vyloženě holčičí věci a ted tak přemýšlím,co když se mi narodí kluk?Tak bude asi chodit v růžových šatičkách 🙂 Myslíte že dva doktoři by se mohly splíst?Stalo se vám to taky?

nevesta
5. apr 2008

Ahoj, mne potvrdili dievcatko a dievcatko aj mam 😉

dadka212
5. apr 2008

Dela mojej kamoške povedali aj na 3D aj jej doktor, že čaká dievčatko tak si boli 100% istí a majú krásneho chlapčeka 😀

lucaska
5. apr 2008

dela poznam jednu kocku, ktorej tvrdili cele tehotenstvo viacery doktori ze to bude dievca este pol hodinu pred porodom bola na sonoo a tvrdili dievca a nakoniec jej doktorko oznamil mamicka mate kraaasneho chlapceka.

mne povedali ze budem mat chlapca a aj mam. vacsinou sa mylia pri dievcatach, co tak pocuvam.....

luciask1986,ja som bola doma cele tehotenstvo a nestihala som sa nudit.............. 😀 😀

dididi30
5. apr 2008

no dufam,ze pri dievcatkach lebo ja chcem chlapceka 😀
inak mne babu povedali na jeden sup a chlapceka tak isto, tak dufam,ze to tak ostane 🙂

maart
5. apr 2008

Neboj Dela 😉 ...mne rekli holcicku (ve 20 tydnu na 80%....ve 24 tydnu na 105% 😀 ) a ano, narodila se mne krasna dceruska...to vis, po dvou chlapcich jsem tomu taky vubec neverila....skrin jsem mela primo narvanou ruzovym oblecenim a tak posledni 2 mesice v tehotenstvi jsem si rikala, co kdyz to prece jenom bude kloucek, co bude ten chudinka nosit, ale neee, je to holcicka. Zalezi na tom, v kterem tydnu Ti holcicku rekli a jak hodne si byl Dr. jisty.... 🙂 .

dididi30
5. apr 2008

dela.....sak to ono je to tak,ked na kupis ruzove, chlapcek to nevynosi ale ked modre, tak dievatko moze aj ake..teda ja sa spolieham na sto pro ,ze to bude chlapcek, mam to overene od dvoch lekrarov a nebolo ziane mozno chlapec ale jednoducho chlapec a pipika sme videli niekolko nasobne zvacseneho, takze verime 😀
tak ver aj ty a stale sa s babom rozpravaj ako s dievcatkom a bude dievcatko 😉

mien
5. apr 2008

podľa mňa, keď ti potvrdia dievčatko môže sa stať, že sa narodí chlapček, ale keď ti povedia, že to bude chlapček tak je menšia pravdepodosbnosť, že to bude dievčatko

duracelko
5. apr 2008

no ja by som sa nespoliehala na to ze ked povedia ze to bude chlapcek a vidia pindurika ze to TAK AJ BUDE. zivy priklad je moj kolega - ktoremu vzdy hovorili ze to bude chlapcek- a narodila sa mala Ninka. povedal ze pojde reklamovat ten 3D ultrazvuk. doktori sa aspon v mojom pripade vzdy vyjadrili dost neurcito - vraj viac to vidia na dievcatko... tak ocakvame dievcatko- ale kludne to moze byt aj chlapcek. aj ked uz mam nakupenych zopar ruzovych veciciek (neodolala som) ale vacsinou mam take neutralne farby-žltá, bezova, zelena

bora8
5. apr 2008

no ja som dala na svoje pocity pri prvom som mala úplne od začiatku utkvelú predstavu, že to bude Jurko a bol.... teraz sa mi zdá, že to bude Lucia.... tak uvidím, či mi to vyjde

stankatt
5. apr 2008

Aj mne povedali ze dievcatko,. ale spoliehat sa na to nebudem.. Sestre 2 tyzdne pred porodom povedali dievca a bol to chlap jak hora 😉

dela
5. apr 2008

Ahoj holky,díky za názory.No jsem na to teda zvědavá.První doktor mi dal i fotku z ultrazvuku,na kterém je prý vidět pipina.No trochu to vidím že je tam jakoby něco a v prostřed čárka,ale když se pak podívám na některé ultrazvukové fotky tady na netu a na fotce je chlapeček,tak ty mají kuličky a mezi nimi taky takovou čárku.Doktor mi to řekl ve 20 týdnu a ted v 27 týdnu.Ale okolí si furt tipuje kluka.No jisté je že už do porodu žádné šatičky kupovat nebudu 🙂 Protože fakt se to asi může stát,že se doktoři spletou.

zucha
5. apr 2008

no najspolahlivejsie na urcenie pohlavia je 3D. Este som nepocula, ze ked na tomto uzv povedali pohlavie, ze by sa sekli. Aj mne to vyslo, mam dievca, tak ako povedali, aj ked vsetko ostatne ukazovalo na chlapca. Tvar brucha, vsetky ostatne vypocty, dokonca som zevraj aj opeknela, atd, atd

aktak
5. apr 2008

nasmu lekarovi sa zdalo dievca, ale ani zdaleka to este neberieme naisto, mozno dalsi utz ukaze lepsie 😵

duracelko
5. apr 2008

Aktak ale chcela by si dievcatko - vsak, ked uz mas chlapceka. ja verim na to ze ked si nieco strasne velmi prajes tak to vyjde... nam tiez povedala 2x v neurcitku vraj skor dievcatko. doktori si tiez nechavaju taku rezervnu neistotu- ak by to zle videli a nepovedali by to spravne....

stankatt
5. apr 2008

ja uz som pocula aj take, ze sa sekli na 3D.

maart
5. apr 2008

...Dela, na okoli kasli...na tvar briska taky, kdyz doktor videl pipinku, tak tam je 🙂 , maji zkusenosti, kdyz to reknou, tak je to proste pravda. Muj Dr. taky rikal, tak a tady mame ukazkove kavove zrno a fakt, bylo tam a je tam porad 😀

duracelko
5. apr 2008

to je pravda - poznam take pripady - ze sa sekli aj na 3D... videli vraj pindurika a bola to pupocna snura poprepletana medzi nozkami...

aktak
5. apr 2008

duracelko no ja skor citim ze to bude dievcatko uz od zaciatku takze ak to vyjde budem rada, ale nemali sme vysnivane ze by malo byt dievca, aj bracek by bol super, hlavne aby bolo take zdrave ako adamko abudeme najstasnejsi

duracelko
5. apr 2008

aj ja citim ze to bude dievcatko... ja strasne tuzim po babe- vies tie krasne šaticky, sponky do vlasov, pancusky ma dovadzaju do extazy... ja som chcela prve tiez dievcatko... vies dlhe vlasky, vrkociky, spolocne farby siat, a na dovolenke spolocne ruzove klobuciky...

zucha
5. apr 2008

ja som mala nastastie takych doktorov, ktori mi hned povedali, ze pokial to nevedia na isto, tak pohlavie ani nehovoria. A fakt, ked som bola na 3D v 16tt, povedal, ze asi vie, ale nie je to naisto, takze mi to povie az na druhom v 25tt. Predtym som ale bola na morfologickom uzv u mojej a ta povedala, ze to skor vypada na dievca, ale tiez, nech sa na to nespolieham, ze nech radsej pockam este chvilu. A potom mi obaja nazavisle povedali, ze naozaj dievca. Pre istotu som sa ich este opytala aj na poslednom uzv pred porodom a nic sa nezmenilo 😵 mam babulu ako vysitu. Aspon nieco ma po mne, lebo inak je cela na tata

duracelko
5. apr 2008

jej Zucha, mas krasne dievcatko... tiez to bol taky drobcek. kolko mala merala a vazila ked sa narodila?? je fakt zlatulinka na spapanie 🙂

zucha
5. apr 2008

51cm a 3500g

duracelko
5. apr 2008

tak to bola ukazkova vyska a vaha... miery ako mala MISSISKA. moj syn bol na chlapca dost drobny: 50 cm a 3060 kg

zucha
5. apr 2008

prve dieta je zevraj vzdy mensie, ako tie ostatne. Mna dokonca do poslednej chvile strasili, ze budem mat velikanske dieta. Cakali nieco okolo 4.2 kg a to podla uzv brali uz s pol kg rezervovou. Niekedy tu vahu dost neodhadnu 😝 Uz som bola na porodnom stole, tak mi s kludnym hlasom hovorili, ze na prvorodicku s takym velkym plodom to bude trosku narocnejsie, ale ze sa nemam bat 😀 A aha ho,............ vsetko v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre