Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

amunet
15. apr 2010

mne prve dve vysli podla tabulky, keby vyslo aj tretie potesilo by 😀 , len nech je to zdrave

mamama11
15. apr 2010

mne podľa tabuľky vyšli prvé dve baby a tak aj mám 😵 a teraz vraj baba alebo chalan, tak to by ma nenapadlo 😀 ale ako píšeš amunet, len nech je to zdravé, inak mi je to fuk 😉

froschka
20. jan 2011

babulky povedal vam niektorej lekar na 100% pohlavie aj ukazal foto a nakoniec to bolo ine pohlavie? Je mozne ze 3d uzv sa moze mylit? bola som nan v 20tt a diagnostikoval mi dievcatko, bola som v HC. no a dnes jedna velmi vyznamna ludova liecitelka mi povedala ze cakam chlapca 🤐 😅 😕 😝

martija
20. jan 2011

urcite by som radsej verila 3D ultrazvuku. Lebo liecitelka nema utz, ci ma? lebo na pocit a dotyk urcite verim menej ako na techniku, aj ked clovek nikdy nevie.....

shaula
20. jan 2011

@froschka Souhlasím s @martija, rozhodně bych věřila lékaři 😉 Léčitelka má vždycky šanci 50 %, že se trefí 😀 😀 😀 Ale každopádně pak v květnu napiš výsledek 😉
Mně řekli, že oba budou kluci, a tak to taky je. Kdysi mi taky jedna cikánka (pardón, Romka 😀 ) předpověděla, že budu mít kluka, ovšem už se zapomněla zmínit, že budou dva 😀 I když jak tak nad tím přemýšlím, ona vlastně řekla, že PRVNÍ se mi narodí chlapec, což se vlastně trefila 😀 Omlouvám se, ale já jsem k takovýmto předpovědím značně skeptická a beru je spíš pro pobavení než vážně...

froschka
20. jan 2011

@martija
@shaula
no som zvedava strasne moc dalsie sono mam az 28tt az mi teda sono vobec bude robit bo naposledy nerobil....uz sa zmierila ze budem mat babinec a teraz mam chrobaka v hlave 😀

martija
20. jan 2011

@froschka tak urobime zamenu, ak my budeme mat tretieho chlapca a vy tretie dievcatko 😀 . Ja sa so sonom neponahlam,lebo potvrdia tretieho chlapca a bude po iluzii, takto mozem este aspon chvilku dufat... ale tesime sa tak ci tak, hlavne,ze sme uz dalsie neplanovali, takze prekvapko uz bolo...a aj ked sa to zda ako otrepana fraza naozaj dufam, hlavne v zdrave dietatko..

froschka
20. jan 2011

@martija jeee no ono to tak byva zakon schvalnosti ze ak silou mocou chceme iste pohlavie na just sa to nesplni...a otrepana fraza to nie je bo jedine co je najdolezitejsie je zdravie.... 🙂

satynka
20. jan 2011

@froschka : Ahojky tak ja jsem na tom podobne,ja cekam asi 3kluka,nemam to potvrzeno s 3D ale asi to tak bude a znam pani,ktere az do konce tehu tvrdili ze je to kluk a narodila se holka.100 % je to pry jen s plodovky.A ja si osobne myslim ze v pripade,ze cloovek ceka 3mimi a hrozi to stejne pohlavi,je lepe to vedet dopredu,aby se na to clovek mohl pripravit a na porodni sal si nechat jen same prijemne chvile.Ted se tady stala v mem okoli takova udalost,ze manzele nechteli vedet co cekaji,meli doma 2 holky a kdyz na porodnim sale vykoukla treti,manza se rozplakal a doma kdyz se ho babicka ptala jak mala vypada?jestli ma tolik vlasku kolik ty dve predtim,tak rekl ze je bez vlasu,na druhy den,kdyz se babi jela na vnucku podivat,tak zjistila,ze je ohrome vlasata.Dnes uz se tatka jen usmiva a tvrdi zeplakal stestim a malou zboznuje. Proste jen na to nebyl pripraveny,f uj takove soky bych na porodnim sale zazivat nechtela,na porod se uz ted tesim a budem si to s manzou uzivat,jsem rada zed vim,na koho budem cekat v den D 😀

sammy244
20. jan 2011

@froschka ahoj tak ja mam prveho chlapceka..a podla cinskej tabulky mi prvy vysiel chlapec a aj ho mam..a teraz mi podla tabulky vychadza dievca..ale doktor povedal..ze to vyzera na chlapca..ale este som len v 15 tt tak to nemuselo byt az tak vidno...tak este verim ze to moze byt aj babula 🙂

shaula
20. jan 2011

@satynka Tak moje kámoška má tři holky a u té třetí to zrovna vědět nechtěla, nechali si to jako překvapení 😀 Já osobně bych to nevydržela, já chtěla co nejdřív vědět, co čekám - ono je to takové lepší, vědět, že to bude "on" nebo "ona" a ne "to" 😅

froschka
21. jan 2011

@sammy244 mne dvojicky podla cinskeho vysli ale toto ci cakam ma byt na termin dievca ale v aprili ak sa narodi 2tyz skor tak chlapec....dvojicky som mala na termin jun a narodili sa v maji....
@satynka no ja by som manzela asi prekvapila teda az by to mal byt chlapec asi by som sa snazila nechat to az na porod aby sa prekvapil...a verim ze by odpadol xix iii ale zas asi sa to utajit neda...lebo budem kupovat kocik a oblecenie atd....takze podla toho mu to asi zapne casom ze nic ruzove doma nemame 😀

satynka
21. jan 2011

@froschka :Moc bych vam ze srdicka prala,aby se pani doktori pletli a byl to chlapecek a treba i u me se pletou a ve 32t se obe dozvime,ze je to naopak,ikdyz tomu moc neverim,tak doktori se pry pletou hodne casto, je tu o tom i diskuse tady na konikovi.Ale ikdyz budem mit kazda to treti pohlavi stejne,verte tomu nebo ne,ma to taky svoje kouzlo 😉Hlavne at jsou nase miminka zdrave zejo 😀Termin porodu mame jen o pet dnu,tak treba to budem mit ve stejny den 😀 😀 😀

sammy244
21. jan 2011

@froschka no ale to sa rata vtedy kedy si pocala.. nie??ja tak viem..v akom veku a v ktorom mesiaci 🙂 ci ako..lebo ja smo mala taky kalendar ....a teraz mi vychadza dievcatko...no rada by som 🙂 ale lekar vravel ze zatial vyzera na chlapca..ale to je este podla mna malee a nepresnee 🙂sak uvidime no

froschka
21. jan 2011

@sammy244 ja si myslim ze je to total blbost a nahoda u koho sa to zhoduje, a pocita sa termin kedy si porodila dieta, v ktory den-mesiac sa narodilo...lebo to je to osudne a nie termin vyratany lekarom... 😕
opravte ma ak sa vazne mylim

froschka
21. jan 2011

@satynka jeeeej tak to si krasne napisala 🙂

sammy244
22. jan 2011

@froschka no ved uvidime...ako to vyjde 🙂 ak budem mat zase chlapca tak su to bludy :D:D

kalo
22. jan 2011

@froschka a @satynka co vám vychází podle této kalkulačky??? (Do prvního okýnka doplň věk ve kt.si otěhotněla a do druhého měsíc..) http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

froschka
22. jan 2011

@kalo toto je nejaky iny kalendar?
cize mam napisat v ktorom mesiaci sme splodili babo teda podla poslednej ovulky mne vychadza august a mala som 26r, 27 som mala az v novembri.....vychadza mi chlapec

podla cinskeho je vek matky v termine-mesiaci pocatia cize ja mam termin na Jun 2010 a 27 rokov to je dievca ale ak by som porodila v maji tak to bude chlapec.....divne ale uvidime

a dvojicky podla cinskeho vychadzaju a podla tohoto noveho mi to na ne nesedi

kalo
22. jan 2011

@froschka tohle je také čínský...je to vlastně jak ta tabulka.. Do v té čínské tabulce se hledá taky tak, že zadáš měsíc splození a věk ve kterém si otěhotněla

kalo
22. jan 2011

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
Tady u této čínské tabulky ještě píší, že lunární věk matky je cca.o 2 roky víc..Takže si přičti k věku, kdy si otěhotněla 2 roky a najdi měsíc otěhotnění...(vychází ti chlapík 😉 )

sammy244
22. jan 2011

@kalo no mne vysiel chlapec...

sammy244
22. jan 2011

@kalo ked som si priratala 2 roky...tak vyslo dievca...

sammy244
22. jan 2011

@kalo no a skusala som to aj s prvym babom zadala som vek...normalny ako rodila amesiac vyslo dievca...ale ked pricitala 2 roky..vysiel chlapec a chlapca mam...

kalo
22. jan 2011

http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm
Holky, pardon,,,já tam vložila 2x stejný odkaz...ta tabulka zde! Hlavně to berte s rezervou 🙂 Na 100% to není...

kalo
22. jan 2011

U těch tančících miminek se přidávat 2 roky nemusí..Jen u té tabulky

satynka
23. jan 2011

@kalo : Ahojky : Podle teto tabulky me vychazi: Radima toho tam dat nemuzu,protoze, jsem otehotnela v 15letech a takova moznost tam neni,toto miminko by odpovidalo chlapeckovi ale Adamek by mel byt holcicka. 😀 😀 Je to takova moje holcicka s pindikem 😀 😀 😀

vladimira32
23. jan 2011

Ahojte : podla tabulky mi vyšlo, že budem dievča, ale v skutočnosti čakám Jakubka, čiže chlapec. Aj podľa čínskeho kalendára mi vyšlo dievča.

petricia
13. apr 2011

@zuz11 prepáč ale ja sa nemôžem dostať k tej tabuľke ! Vieš mi poradiť?

nkaps
13. apr 2011

baby skúste pozrieť stránku: http://www.testpohlavia.sk/podrobnosti.html

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a baby pohlavie dieťaťa určujú mužské chromozómy nie ženské 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre