Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

majusa
3. júl 2006

Aj nám by sa teoreticky malo narodiť potencionálne dievčatko 🙂

expertka8
3. júl 2006

...babenky...dávam sem link pre všetky maminy,ktoré sa občas cítia zúfalo ☹ 😀 ...toto vás rozhodne pobaví a dodá vám optimizmu...ako je nám na tej MD dobre 😀
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

alexandra
3. júl 2006

expertka tak to je silaaaa

expertka8
3. júl 2006

...však,alex??? 😀 😀 😀 ...už som poslala tento link aj katrin 😀

katrin
3. júl 2006

expertka, ďakujem ti, ale toto fakt nemusím 😀 už som ho dostala od prajných kolegýň 😀 😀

expertka8
3. júl 2006

..katrin..vidíš????...myslíme na Teba viaceré 😀 😀 😀 ...ale toto mi pripadá ako keby *bocian stratil zmysel pre orientáciu* a lietal stále dookola 😀 😀 😀

alexandra
3. júl 2006

expertka predstav si ze z 3 deticiek mas zrazu 8!!! To je na slaktrafenieee

nejla
3. júl 2006

podla tej tabulky co je na modrom konikovi, vychadzaju nase dve deturence presne naopak. Viete este o nejakej inej?

zuz11
3. júl 2006

skus metodu vestenia z ruky popisala som ju v tehulkach 😉

nejla
3. júl 2006

Zuzi, prosim porad mi na akej strane mam tvoju radu ohladom vestenia z ruky hladat. dik 😵

zuz11
3. júl 2006

staci mat zlaty prsten alebo privesok zlaty a bud retiazku alebo staci aj nit navlecies prsten na nit (retiazku) chytis do pravej ruky a das si to nad lavu ruku a cakas ako sa bude kyvat same sa to zastavi a mozno rozkyve znovu zapametaj si ci to opisuje ciaru alebo kruh 😉 nerozkyvavaj ale tu ruku z prsrtenom 😉

miriam17
autor
4. júl 2006

dobry den chela by som zisti vase tvrdenia,ze co budem mat:na zaciatku mojho tehotenstva som mala dost skaredu tvar ale teraz ju mam peknu a brusko my ide tak trosku dole aj do predu.......................................................................................a videla som tu ntabulku ale nie je na nej vek16.r mohli by ste my vzpocitat co budem mat ak moj priatel ma 19 a ja 16r.dakujem prosim odp do mojej schranky a este raz dakujem 🙂

wladka
12. júl 2006

jaj mamulky...ja vam poviem, ze to vsetko co sa tyka chuti v tehotenstve, ci tej obrucky s retiazkou...nic z toho nie je pravda, to vas len poblazni, ako mna 😀 aj mojho muza..

poviem vam podla svojich skusenosti:

1/ cca v 13 tt, sme skusali obrucku s retiazkou - vysiel nam chlapcek

2/ cele tehotenstvo mi chuti slane, popcorny, mastny chleba s cibulou, slaninka, klobasky... 😝

3/ plet mam peknu, bez tehotenskych skvrn, brusko mi ide do spicata, a dopredu..a to mi cele okolie cca 95% tvrdilo, ze to bude chlapcek, podla bruska..aj sa hovori, ze matka niekedy intuitivne citipohlavie- no ja som citila ze to bude chlapcek...

4/ a mame dievcatko 🙂

ervotoc
12. júl 2006

ahojte tehulky my sme sa nechali prekvapit...ved vecicky sa dnes daju kupit v neutralnych farbach..nie je len ruzova a modra...bol to super pocit,ked vam ukazu dietatko a povedia meno,ktore ste vybrali,aj ked ja som chytila tusaka ze je to chlapec,ked som uz bola na 7palcov otvorena.no a napr.mne este aj porod.sestra co ma 30rocnu prax tvrdila,ze to bude urcite podla bruska dievca 🙂

zuz11
12. júl 2006

wladka, mozno to vase dievcatko bude mat este pipika 😀 u nas som to s prstenom skusala celej rodine a sedelo to 😀

alexandra
12. júl 2006

wladka presne, nekric kym sa nenarodi, dopadnes ako eldzina, co isla rodit dievcatko a dievcatko je Tadeas 😀

gabika146
12. júl 2006

mne tiez kazdy vravel ze to bude dievca lebo mam male brusko a na retiazke my tiez vyslo prve dievca potom chlapec.len moj priatel od zaciatku tvrdil ze to bude chlapec ze predsa vie co robil.aj mu to vyslo sme 32tta sone videli chlapca tak dufam videli dobre 😀

wladka
12. júl 2006

no to je pravda...ale ta na sono povedala, ze je to na 99% dievca...no uvidime, este o dva tyzdne idem na sono..ale na inu kliniku..tak sa opytam... 😀

melory
14. aug 2006

mne ta tabulka tiez vysla ale poznam jedno dievca {ze nejla} ktorej nie. je to na 99%

petronela4
14. aug 2006

tak podla tabulky by sme mali mat chlapca a podla ultrazvuku to 100% chlapec je 🙂

miriam17
autor
14. aug 2006

petronela4..........nevies ako vyzera ta tabulka??......alebo si by si nemohla spravit... 🙂

kamilecka
14. aug 2006

Miriam zeby to bola tato tabulka kktorej pisali baby.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hudy
14. aug 2006

Babenky, odkiaľ máte tú tabuľku?
Kamilecka, táto tabuľka je na tento rok alebo všeobecne?

miriam17
autor
14. aug 2006

kamilecka.....dakujem ti za nu...ale ta tam nieje moj vek.......17r..... 😔

kamilecka
14. aug 2006

To je tabulka,kde si podla toho kedy ste pocali babatko ( teda vek mamicky,tehulky kolko mala rokov ked pocali babo) takze spojis vek mamicky a mesiac pocatia babatka mala by si dostat co by to malo byt.

miriam17
autor
14. aug 2006

ahaaaaaaaa...........tak skusim teda

kamilecka
14. aug 2006

Miriam tvoj vek tam nieje ale mozes vyskusat na seba,si popocitaj.

miriam17
autor
14. aug 2006

kamilecka...........ako na seba...ja ma 16...a priatel ma19...mal uz 20.....a sme to pocali...v decembry

kamilecka
14. aug 2006

No tam v tej tabulke sa berie len vek matky,co tvoj tam nieje 16,otecko sa neberie do uvahy.Mozes ale napr odpocitat od veku svojej mamky,teda na seba.Kolko mala tvoja mamicka ked ta pocali a v ktorom mesiaci,odpocitaj od svojho datumu narodenia ( mesiaca) 9 mesiacov a mas.

miriam17
autor
14. aug 2006

tak terz my to vychadza na dievctko.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre