• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bude to chlapec alebo dievčatko?

7. apríla 2016 
Ja som ani velmi neschudla. Inak ako pozeram termin mas v aprily, no este je skoro vediet čo to bude. Ja som sa to dozvedela len teraz v pondelok :slight_smile:. Inak vedia to povedat už v 20 tt, ked ides na uzv. ale nas malinky mal tak nozicky ze nam neukazal pipik :slight_smile:. Az teraz v pondelok na 3D lekar videl, ze je to chlapček. Aj ja som to chcela velmi vedieť a ten krpec ako keby to tusil, robil všetko pre to aby som to nevedela :slight_smile: . Este stastie ze nam to lekar povedal hned ako sme prisli, lebo potom si zatal davat rucicky do rozkroku a znovu by sme to neboli videli :slight_smile: . Tie nase babatka si s nami robia co chcu este su len v bruskach :slight_smile:
23. aug 2006 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. aug 2006 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som pozerala tu zazracnu tabulku a podla nej som ja aj moja sestra chalani ako repa. :slight_smile:
23. aug 2006 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooo ved ti vrvim :slight_smile: . Ja som si tiez mrkla do tej tabulky a malo to byt dievčatko /tajne som dufala ze bude :slight_smile:/, ale ked lekar povedal chlapcek, na ostatne som zabudla :slight_smile:
23. aug 2006 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja by som tiez chcela dievcatko....
23. aug 2006 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ti drzim palceky aby to vyslo, bru noc aj tebe aj malinkemu :slight_smile:
23. aug 2006 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky baby,u nas je to dost komplikovane.Manzel by chcel chalana,a ja zasa babu.Tvrdi,ze on sa s bakykami hrat nebude. :grinning:
Podla tej vasej tabulky mi vychadza baba,ale to som mu nepovedala :dizzy_face:
25. aug 2006 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, podľa tabuľky mi vychádza dievča, čomu sa teším, z čoho ta tabuľka vychádza?
25. aug 2006 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
m.andrea, k tej tabulke, ja som chlapec...moj muz sice neveri, ale (podla tej tabulky) je to tak :pensive: :grinning:
25. aug 2006 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som sice dievca, ale moj syn je tiez podla tabulky dievca :grinning:
25. aug 2006 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex - :grinning: preto takym veciam neverim. ale na pobavenie je to dobre ... :sweat_smile:
25. aug 2006 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katkanr mozme si podat ruky ja s mojim sme natom tak isto :grinning: teda on chlapca a ja vlastne tiez chlapca ale v podstate je mi to uplne jedno a aj keby to bola baba budem velmi stastna .... :sunglasses:
25. aug 2006 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kamilecka, zaujimave. Ja som pocula to iste. :slight_smile: ...ale napriek tomu sa mi chlapcek narodil o 4 dni skor a dievcatko o 2 dni neskor...
26. aug 2006 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas to trochu nevyslo. podla tabulky by to malo byt dievca, ale sono ukazalo chlapceka.
12. sep 2006 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nana, ja som v 20tt, mam termin 31.1. Mne vychadza v tabulke dievca, tak mi prosim povedz, kolko mas rokov. Ja mam 29....
12. sep 2006 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla sona mam aj ja termin 31.1. a mam 25 r. Radsej sa na tu tabulku nespoliehaj.
12. sep 2006 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak baby ,u mna podla tabulky je to chlapcek, ale podla ultrazvuku je to dievcatko :slight_smile: tak dufam ze je to baba,,bo ruzove vecicky mam nakupene, aj ju oslovujem uz menom -dievcenskym :grinning:
12. sep 2006 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nana, ja len, ze v tej tabulke ide o datum pocatia, nie porodu :wink:
co nijako nemeni "spolahlivost" danej tabulky :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2006 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mne taktiež podľa tabuľky vychádzal chlapec a je to dievčatko a presne opačne to vyšlo mojej kamarátke, podľa tabuľky dievča, podľa ultrazvuku pipík ako svet. :slight_smile: takže možno ak by sme to obrátili, tak tá tabuľka vychádza
12. sep 2006 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mne podla tabulky vychádza dievčatko, ale ja mam od zaciatku taky tušák, že to bude chalan. no neviem, v podstate mi to je jedno, hlavne nech je zdrave.
17. sep 2006 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mne vysielo v tabulke, ze cakam dievcatko, ale vraj to bude chlapcek podla ultrazvuku :grinning:
18. sep 2006 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mne vychádza podľa tabuľky dievčatko a aj ju budeme mať :slight_smile:
18. sep 2006 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v ktorom tt sa dá zistit pohlavie bába
25. sep 2006 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už v 20 tt pokiaľ je bábo dobre otočené ...
25. sep 2006 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nám povedali v 19tt,chlapček bol dobre otočený :sunglasses: a odvtedy nám to potvrdili už 2 krát. :slight_smile:
25. sep 2006 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mne este nic nepovedali a to akurát dneska som bola na ultrazvuku, že vsetko je OK, ale chcela som sa spýtať na pohlavie, ale asi by mi to povedali keby to bolo vidiet.
25. sep 2006 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj biancarv ja som bola na ultrazvuku v 19 tt a povedali nam ze tam vidia chlapceka, ale musela som sa spytala inak by to nepovedal.
25. sep 2006 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ikke viem ze ide o datum pocatia . pocali sme ho v aprili/maji, takze podla tabulky dievca (oba mesiace ) a podla sona chlapec. uvidime v januari
25. sep 2006 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
biancarv,ani mne by Dr.sám od seba nepovedal pohlavie,aj ja som sa musela opýtať.Tolko povedal,že je všetko Ok a ja som sa rýchlo opýtala na pohlavie,potom už aj ukázal.
25. sep 2006 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz ma štve že som sa zabudla spýtať, no tak ktovie kedy sa to dozviem
25. sep 2006 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok