Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

evickaleh
23. aug 2006

Ja som ani velmi neschudla. Inak ako pozeram termin mas v aprily, no este je skoro vediet čo to bude. Ja som sa to dozvedela len teraz v pondelok 🙂. Inak vedia to povedat už v 20 tt, ked ides na uzv. ale nas malinky mal tak nozicky ze nam neukazal pipik 🙂. Az teraz v pondelok na 3D lekar videl, ze je to chlapček. Aj ja som to chcela velmi vedieť a ten krpec ako keby to tusil, robil všetko pre to aby som to nevedela 🙂 . Este stastie ze nam to lekar povedal hned ako sme prisli, lebo potom si zatal davat rucicky do rozkroku a znovu by sme to neboli videli 🙂 . Tie nase babatka si s nami robia co chcu este su len v bruskach 🙂

dahlia23
23. aug 2006

😀

dahlia23
23. aug 2006

Tak som pozerala tu zazracnu tabulku a podla nej som ja aj moja sestra chalani ako repa. 🙂

evickaleh
23. aug 2006

Nooo ved ti vrvim 🙂 . Ja som si tiez mrkla do tej tabulky a malo to byt dievčatko /tajne som dufala ze bude 🙂/, ale ked lekar povedal chlapcek, na ostatne som zabudla 🙂

dahlia23
23. aug 2006

no, ja by som tiez chcela dievcatko....

evickaleh
23. aug 2006

tak ti drzim palceky aby to vyslo, bru noc aj tebe aj malinkemu 🙂

katkanr
25. aug 2006

Ahojky baby,u nas je to dost komplikovane.Manzel by chcel chalana,a ja zasa babu.Tvrdi,ze on sa s bakykami hrat nebude. 😀
Podla tej vasej tabulky mi vychadza baba,ale to som mu nepovedala 😵

m.andrea
25. aug 2006

Ahojte baby, podľa tabuľky mi vychádza dievča, čomu sa teším, z čoho ta tabuľka vychádza?

ikke
25. aug 2006

m.andrea, k tej tabulke, ja som chlapec...moj muz sice neveri, ale (podla tej tabulky) je to tak 😔 😀

alexandra
25. aug 2006

Ja som sice dievca, ale moj syn je tiez podla tabulky dievca 😀

danii
25. aug 2006

alex - 😀 preto takym veciam neverim. ale na pobavenie je to dobre ... 😅

natalya
25. aug 2006

katkanr mozme si podat ruky ja s mojim sme natom tak isto 😀 teda on chlapca a ja vlastne tiez chlapca ale v podstate je mi to uplne jedno a aj keby to bola baba budem velmi stastna .... 😎

ramzesa
26. aug 2006

Kamilecka, zaujimave. Ja som pocula to iste. 🙂 ...ale napriek tomu sa mi chlapcek narodil o 4 dni skor a dievcatko o 2 dni neskor...

nana
12. sep 2006

u nas to trochu nevyslo. podla tabulky by to malo byt dievca, ale sono ukazalo chlapceka.

braniska
12. sep 2006

nana, ja som v 20tt, mam termin 31.1. Mne vychadza v tabulke dievca, tak mi prosim povedz, kolko mas rokov. Ja mam 29....

nana
12. sep 2006

podla sona mam aj ja termin 31.1. a mam 25 r. Radsej sa na tu tabulku nespoliehaj.

bellasandra
12. sep 2006

Tak baby ,u mna podla tabulky je to chlapcek, ale podla ultrazvuku je to dievcatko 🙂 tak dufam ze je to baba,,bo ruzove vecicky mam nakupene, aj ju oslovujem uz menom -dievcenskym 😀

ikke
12. sep 2006

nana, ja len, ze v tej tabulke ide o datum pocatia, nie porodu 😉
co nijako nemeni "spolahlivost" danej tabulky 😀 😀 😀

tinockaaa
12. sep 2006

ahojte, mne taktiež podľa tabuľky vychádzal chlapec a je to dievčatko a presne opačne to vyšlo mojej kamarátke, podľa tabuľky dievča, podľa ultrazvuku pipík ako svet. 🙂 takže možno ak by sme to obrátili, tak tá tabuľka vychádza

biancarv
17. sep 2006

ahojte mne podla tabulky vychádza dievčatko, ale ja mam od zaciatku taky tušák, že to bude chalan. no neviem, v podstate mi to je jedno, hlavne nech je zdrave.

evickaleh
18. sep 2006

tak mne vysielo v tabulke, ze cakam dievcatko, ale vraj to bude chlapcek podla ultrazvuku 😀

danciacik
18. sep 2006

No mne vychádza podľa tabuľky dievčatko a aj ju budeme mať 🙂

biancarv
25. sep 2006

v ktorom tt sa dá zistit pohlavie bába

zuzu13
25. sep 2006

už v 20 tt pokiaľ je bábo dobre otočené ...

samuelko
25. sep 2006

Nám povedali v 19tt,chlapček bol dobre otočený 😎 a odvtedy nám to potvrdili už 2 krát. 🙂

biancarv
25. sep 2006

a mne este nic nepovedali a to akurát dneska som bola na ultrazvuku, že vsetko je OK, ale chcela som sa spýtať na pohlavie, ale asi by mi to povedali keby to bolo vidiet.

nana
25. sep 2006

ahoj biancarv ja som bola na ultrazvuku v 19 tt a povedali nam ze tam vidia chlapceka, ale musela som sa spytala inak by to nepovedal.

nana
25. sep 2006

ikke viem ze ide o datum pocatia . pocali sme ho v aprili/maji, takze podla tabulky dievca (oba mesiace ) a podla sona chlapec. uvidime v januari

samuelko
25. sep 2006

biancarv,ani mne by Dr.sám od seba nepovedal pohlavie,aj ja som sa musela opýtať.Tolko povedal,že je všetko Ok a ja som sa rýchlo opýtala na pohlavie,potom už aj ukázal.

biancarv
25. sep 2006

teraz ma štve že som sa zabudla spýtať, no tak ktovie kedy sa to dozviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre