Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

bibula
25. sep 2006

😀 podla tej tanulky by som mala mat sievcatko....ale no,je to chlapacik 😎

biancarv
25. sep 2006

no aj mne vychádza dievčatko podľa tabulky, ale chcela by som mať chalana 😀 a manžel chce zase dievčatko, tak uvidíme, len nech je zdravé

mirka_r
2. okt 2006

😉

daniela25
2. okt 2006

ahojte, som tu nová, práve som sa prihlásila, vysvetlí mi niekto kde presne nájdem tú spomínanú tabuľku a ako ju mám použiť ( som v 15. týždni a nenormálne zvedavá 😉

biancarv
2. okt 2006

ahoj daniela25, klikne sem:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ale veľmi sa na tu tabuľku nespoliehaj, mne vychádzalo podľa nej dievčatko a budem mať synčeka, aj tak som chcela syna 😀 . tá tabuľka je skôr pre zábavu.

biancarv
2. okt 2006

hore máš uvedený vek matky a na boku mesiac poslednej menštruácie, spojíš tie dva body a máš výsledok...ktorý je málo pravdepodobný 😉

daniela25
2. okt 2006

ďakujem bianca, viem že na 100% sa na to spoľahnúť nemôžem, len tak skúšam, tetušky mi hovoria každá inak, jedna vraj určite chlapec, druhá určite dievča 🙂 a je to naše prvé bábo... idem to skúsiť...

melory
2. okt 2006

este ja poznam ze ked mas parny vek bude baba ak nepar chalan???

julka.n
2. okt 2006

moj vek je neparny a bude to baba podla tabulky mi vychadzal chalan

daniela25
2. okt 2006

takže chlapec 😅 to sa dalo čakať, manžel má 3 bratov a tí majú len synov, tak si teda iluzie o dievčatku robiť nebudem, o to väčšie možno bude prekvapenie 😉 inak moja sestra má 3 synov a všetko jej to podľa tej tabuľky vyšlo...

zuzula
2. okt 2006

hehe, moj vek je parny = baba, ale podla tabulky chlapca - tak co teraz?? 🙂

daniela25
2. okt 2006

mam parny vek a podla tabulky chlapcek... ale poznam inu metodu: vraj bunky sa v tele menia kazdych 7 rokov ( cize ked mas 7,14,21,28 rokov atd. ), kto s partnerov je v case pocatia vekom blizsie k tomuto cislu, podla neho bude pohlavie dietata, mne vysiel chalan, aj v tabulke, no mam to iste 😀
tak pocitajte 😉

biancarv
2. okt 2006

no baby ja som odzačiatku svojho života tušila že budem mať syna, vždy sa mi to snívalo, už ked som bola v puberte, aj teraz ked som tehotná od začiatku som mala taký pocit že je to chlapec a vidíte aj je. takže ja by som vsadila aj na ženskú intuíciu ked si to ešte neviete overiť sto percent. 😀

zuzula
2. okt 2006

daniela, mazel ma 28, ja 26 - takze podla tejto metody to bude chlapec.
hmm, skore je 2:1 v prospech chlapca 🙂

zuzula
2. okt 2006

bianca, intuicia mi zatial nehovori nic... 😀

daniela25
2. okt 2006

vsetko su to ,,zarucene" metody, ale kedze mi intuicia tiez nic nehovori a ubíja 🙂 ma strasna zvedavost, skusam vsetko...

bubonic
2. okt 2006

tak ja chcem chlapčeka, môj manžel dievčatko, tvrdí, že to bude baba, lebo "veď vie čo si zarobil". Podľa veku by to mal byť chlapček, podľa tabuľky dievčatko. Manželov brat má samých synov (neviem, či to má vplyv). Mojej mame tvrdili, že budem chlapec ešte aj v pôrodnej sále pred pôrodom. A na svet sa mi tiež nechcelo (som prenášaná o tri týždne, zaujímavé je, že aj môj muž 😀 ). takže čo budem mať?

biancarv
2. okt 2006

ahoj bubonic aj mne manžel tvrdil že to bude dievčatko, tiež som od neho počula ,,že vie čo robil,, ha ha, ale ja som aj tak vedela že to bude syn 😀

daniela25
2. okt 2006

bubonic, skús tu metodu 7-rocnych buniek, v nasej rodine to väcsinou vsetkym vyslo 😵

danii
2. okt 2006

bubonic, tak to zistis na 100% az po porode 😀

hedunecka
3. okt 2006

no tak buduce maminky to zalezi asi iba kedy ste to splodili ci presne v den ovulacie/chlapec/alebo par dni po/dievca/ mne nic nesedi a cakam chlapceka: chuti mi neskutocne sladke, stiplave a kysle neznasam, podla tabulky by som mala cakat dievca, ktore som si nesmierne zelala, ..takze??? 😲

luc_z
4. okt 2006

moja intuicia hovori, ze budem mat chlapca. v piatok idem na sono, tak uvidime. ale radsej by som mozno chcela dievca, sama neviem 🙂 ale tusim ze to bude chlapec. ved uvidime 😀

dabon
4. okt 2006

...tak mne povedali dvaja lekari, ze to bude dievčatko, ale minule na sone mi lekar hovori, ze aj vcera z jedneho chalaniska urobil dievcatko. Gulky mal zavrznute medzi stehienkami, tak ich nevidel, maminke tvrdil, ze dievcatko a zrazu hop, gulky sa ukazali a bol chlapcek. 😨

lola55
4. okt 2006

...bry den, ja som z toho podobne zmatena ako zuzula 😀 Zensku intuiciu zatial nepocujem a necitim 😎 Dnes idem na sono tak mozno sa to uz konecne dozviem.... Zatial mi to je uuuuuuuplne jedno, najdolezitejsie je aby bolo zdrave,......z toho mam zatial najvacsie obavy a strach. 🤐

julka.n
4. okt 2006

dabon take nieco by mna velmi potesilo doma dve cicusky a keby sa teraz babu ukazali gulky asi by som zosalela od radosti 😀 😀

kasis
4. okt 2006

TAk ja mam 28- cize dievca, od zaciatku tehotenstva si myslim, ze to bude dievca, aj manzel, podla tabulky tiez dievca, ale vsetci mi hovoria, ze bude chlapec, no nechame sa prekvapit na porodnej sale 🙂

ninocka
4. okt 2006

no ja tiez vobec neviem co to bude

bubonic
4. okt 2006

daniela25 mne podľa tých čísel momentálne pol roka vychádza 0, nakoľko som o pol roka staršia (takže teoreticky by to mal byť chlapček)od manžela a momentálne sme ešte 14 dní rovnako starí. Potom to bude evidentne chlapček 😀. Ináč podľa príznakov je to baba - takmer na mne nie je vidieť že som tehotná (ale to môže súvisieť aj s prudkým poklesom hmotnosti na začiatku tehu a tiež, že nie som žiadna vychrtlinka), mám skôr sladké chute a strášne sa mi zhoršila kvalita vlasov a pleti(mimochodom neviete mi prosím niečo poradiť?). na ovuláciu sa tiež spoľahnúť nemôžem, neviem kedy bola, som špeci prípad - tehotná (podotýkam náhodou)bez menštruácie. asi sa budem musieť spoľahnúť na ultrazvuk a ochotu bábatka odhaliť svoje intímnosti 😀 .

atam
4. okt 2006

Caute,ako si to tu všetko čítam,nedá mi,aby som sa nepridala.Podľa tabuľky mi tretie bábo nesedí,podľa metódy 7-roč. buniek áno.
No a s kockovým cukrom ste to skúšali?Na okno položíte ružový(ak chcete babu)alebo modrý(keď chalana)kockový cukor.Bocian priletí a prianie splní. 😀

kasis
4. okt 2006

Ale bociany uz odleteli a priletia az v aprili 🙂
To je jedno, hlavne nech je zdravučké 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre