Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

katusha
28. sep 2007

lyrra, ja som sa tiez najlepsie citila okolo toho 20 - 25tt. uz mi nebyvalo zle, a este som nemala moc brusko 🙂 presne ako pises, aj ja som mala kopec energie, dokonca sme malovali 2 izby 😀

deina
28. sep 2007

Tu energiu vam tak, ale tak, zavidim! Aj ja chcem. 😅

lyrra
28. sep 2007

katusha u mna to trva uz od nejakeho 13tt, som ako neriadena strela 🙂 je to super, ale niekedy ma musi okolie obmedzovat, ale malovanie izieb ma este nenapadlo, zatial rozmyslam len nad umyvanim okien 😉

katusha
28. sep 2007

lyrra, neboj sa pred vianocami sa vyburis, ked budete upratovat 😀 teda ak budes vladat 😉
pre mna bol najhorsi posledny mesiac, uz sa mi tazko chodilo, hned ma boleli nohy a mala ma tlacila na mechur takze som stale chodila na wc-ko. 😅
ale nechcem nikoho strasit 😎

stefy
28. sep 2007

to sa v druhom trimestri tak deje. v treťom už chceme všetky porodiť. Ja som chodila na ultrazvuk s takou túžbou a zároveň obavou. mala som doma už troch vajčákov 😉 tak sme túžili po cicuške. prvý krát na uv nevidel že je otočené, druhý krát povedal to bude chlapec, potom pohýbal nie to bude dievča. áno bude to dievča ale ešte si fľašu neotvárajte. tak nás len rozladil. čakali sme dievča, ale hlodalo to vo mne až do pôrodu , čo ked sa pomýlil. ale bolo to dievča. tak nech vám to vyjde.

fenrirka
2. okt 2007

mohol sa podla Vas doktor na 3d pomylit ked mi vravel ze to bude chlapec???Lebo ja uz sa tesim na chlapca aj vecicky mam take.... 😒

andrea.m
2. okt 2007

fenrirka na 100% vie pohlavie iba ten hore.ale ked si bola na 3D tak to máš tak na 95%.a to je dosť nie? 😕 a dievča v modrom je vždy lepšie ako chlapec v ružovom 😉

javara
4. okt 2007

Ahoj poznáte nejaké "zaručené" stránky na určenie pohlavia? Tie čo sú na začiatku už nefičia 😢

miriamka
4. okt 2007

Java...no asi budeme musiet pockat az na 3D uzv 😉

leila
4. okt 2007

deina ja som mala na zaciatku pocit ze je to urcite chlapec a ta myslienka ma prenasledovala par tyzdnov a potom to preslo, potvrdilo sa to 3D ultrazvukom 🙂

miriamka
4. okt 2007

No ja mam silny pocit ze to bude dievcatko,ale uvidime,nechame sa prekvapit ci moje tusenie je spravne 🙂

loss
4. okt 2007

miriamka ja si myslim ze budeme mat chlapceka aj podla cinskeho kalendara to tak vychadza ak mi napises kolko mas rokov a v ktorom mesiaci si otehotnela pozriem ti to 😵

danuska24
4. okt 2007

mne podla cinskeho kalendara vychadza chlapcek, ale podla Dr. dievcatko 😉
o dva tyzdne idem do poradne, tak uvidime co a ako

zucha
4. okt 2007

no, mne podla vsetkych moznych kalendarov a vypoctov vychadza chlapec. Ludia sa ma ani nepytaju, co budem mat a automaticky hovoria o mojom dietatku v brusku ako o chlapcekovi a pritom cakam dievcatko 😀

miriamka
5. okt 2007

Loss...mne podla cinskeho vychadza chlapcek,ale citim,ze to bude dievcatko 🙂

fenrirka
9. okt 2007

ahojte mam dotaz bola som v 20tt na 3D a tam mi povedalMudr.Holan ze to bude chlapec.Dnes som bola u svojho a spytala som sa ho co to bude ci je to naozaj chlapec,a on ze to vam kto povedal,ja tam vidim pisky,hmm ale ze na druhej strane to moze byt tym ze on nema taky kvalitny ultrazvuk ze spravi mi znova na az o tyzden,co si myslite vy???Mozno moj doktor trpi len chorobou z povolania ze vsade vidi ... 😀 😀
ale nie koniec srandy ja som si uz vsetko kupila,ale mne by to nevadilo ze by to bolo dievcatko,ved hlavne nech je zdrave

fenrirka
10. okt 2007

☹ poradi mi niekdo??

lula5
10. okt 2007

Fenrirka, nepocula som o tom, ze by sa holan so svojim ultrazvukom mylil. Ale daj vediet... stat sa moze. Nedal ti fotku? Mne susulku odfotil.

fenrirka
10. okt 2007

jeej..mne nedal foto...a ty si kedy unho bola???

loss
11. okt 2007

no ja neviem ja by som tiez chcela dievcatko ale v podstate je to jedno len nech je zdravucke kazdopadne v maji to budeme vediet naisto 😵

fenrirka
12. okt 2007

takze volala som na ten 3D ultrazvuk do euromedixu a lekar mi povedal ze mam prist kludne ze on sa mi na to pozrie a ze mi da aj fotku 😀
tak som zvedava.Idem tam pondelok

dorotelka
12. okt 2007

Ahoj loss, my čakáme bábo 20. mája 2008 😉

potvorka
14. okt 2007

ahojte babule, fenrirka, neviem odkial je ten dr holan, ja chodim do euromedixu, tak tam to snad to budu vediet, ked pride ten spravny cas 😎
inak jasne ze by som brala dievcatko, aj ked drahy stale ze davaj mi pozor na syna 😠
tak uvidime 🙂

emjee
15. okt 2007

moncika15 snž 12. okt 2007 o 18:24
mate s tym niekto skusenost?myslite, ze sa to da jednoduxo si povedat xcem xlapca tak dodrzujem toto alebo xcem dievca a robim pre to toto? 😒

miriamka 10tt 12. okt 2007 o 18:27
Moni...no tak to neviem,ale volakde som citala ze ak je zena pred otehotnenim maso a pije vino ze pocnu chlapceka,a ked cestoviny,neslane syry a ovocie dievcatko.Ci to plati neviem,ale ja som sa stravovala a stravujem sa bez maska takze by to malo byt dievcatko 🙂

moncika15 snž 12. okt 2007 o 18:31
tyx teorii ale je 😀 ja som tiez vegetarianka ale vo vsetkom mi vyxadza xlapec 🙂 sice este ho necakam ale ked sa raz podari 😉

miriamka 10tt 12. okt 2007 o 18:33
No ja som vzdy chcela dievcatko,a tak nejako aj citim ze naozaj dievcatko v brusku mam.Ale samozrejme,najma nech je to zdrave!

moncika15 snž 12. okt 2007 o 18:41
aj ja tuzim po dievcatku ale to zdravie je prvoradejsie 🙂 aj moja sesternica citila ze bude mat dievcatko aj to tak zo zaciatku vyzeralo,raz sa ten maly huncut otocil a vsetkyx na 3D ultrazvuku ukazal co je on zac 😀 inak mne sa v okoli za posledny rok a pol narodilo 7 xlapxcov a ziadne dievca 😖

gulocka 12. okt 2007 o 21:55
moncika, neviem ci tato spekulacia ma nejake opodstanenie, uz pocas spojenia sa vajicka a spermie su v ich chromozomoch zakodovane geneticke vlastnosti ako farba oci, vlasov, pohlavie... a okrem toho je vedecky dokazane ze zena ma X a muz X alebo Y. Takze ak je spermijka nositelom Y bude chlapec 🙂 ak X bude dievca 🙂
Pokojne mozes jest co chces, myslim ze to neovplyvnis. Ale ak si chces spestrit zivot a debatovat pri kavicke moze to byt zabava ale asi nic viac 🙂

vilki 1d 12. okt 2007 o 22:02
ja som pocula ze niekto to vie vypocitat ze kedy sa treba snazit, ktore dni aby to bolo dievcatko a zase ktore dni pre chlapceka, ze vraj sa to da vypocitat nejako z datumu narodenia rodicov...viete niekto o tom?

sstefi 1d 12. okt 2007 o 22:04
aj mne podľa "všetkého" vychádzal chlapec a ... je to dievčatko. 😵 😅 😀
ale veĎ sú len 2 možnosti, tak treba skúšať a skúšať... 😉 😀

vilki 1d 12. okt 2007 o 22:07
🙂 no ja chcem len dve deti takze uz velmi skusat nebudem...bude to bud ...alebo... 😅

vilki 1d 12. okt 2007 o 22:08
a najlepsie by bolo dievcatko ...ked uz chlapceka mame...

loss 11tt 13. okt 2007 o 11:31
nuz podla vsetkych mudrych knih prve 3plodne dni su najpravdepodobnejsie na pocatie dievcatka,stred a koniec plodnych dni je chlapcek neviem ci je to 100% ale mozno.Podla mna tak ako napisala Miriamka dolezite je nech sa to narodi a hlavne nech je to zdrave bude to predsa vase babenko a vy ho budete mat rovnako radi ci je to dievcatko alebo chlapcek pocali ste ho z lasky a to je najdolezitejsie no nie?

vilki 1d 13. okt 2007 o 17:38
ale jasne ze mi to je jedno ci chlapcek alebo dievcatko...ja len ze ak sa to da nejako ovplyvnit ...

fenrirka
16. okt 2007

bola som v tom euromedixe a bude to chlapec 😀 😀 😀

matinka
7. feb 2008

Aj mna by pohlavie zaujimalo, ale este si asi chvilku este pockam 😉

loss
9. feb 2008

my budeme mat dievcatko moje vytuzene a velmi sa vsetci tesime 🙂

skrecok
9. feb 2008

Ahoj loss, gratulujem ti k dievcatku.. To musi byt krasny pocit. Inak aky si mala prvy triemster? Zvracala si casto, chutilo ti jest??? U mna je este moc skoro, ale ja mam pocit ze cakame chlapceka... Este som nezvracala, docela mi chuti jest, ale sem-tam ma napina.

aviril
19. feb 2008

Ahojte. ja už žiadnym tabuľkám a výpočtom neverím. Ani predtým som neverila, ale som si povedala, že čo keď predsa? Mala som dvoch chlapcov a túžila som po dievčatku až tak, že som začala študovať aj rôzne tabuľky, výpočty. Nakoniec som sa obrátila na Dr.Jonáša, poslal mi výpočet,kedy splodíme dcéru. No aj sme tak postupovali, splodili sme, ale chlapčeka. "Reklamovať" ho nebudem, milujem svojho chlapčeka, ale som si už utvorila konečný názor na tieto výpočty. Je to len a len na prírode a nie na žiadnej astrológii a veci podobné.

anamor
19. feb 2008

suhlasim s aviril vsetky vypocty, hlavne tabulkove su hluposti, to ze to niekomu vide je nahoda, ved pravdepodobnost je 50:50 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre