Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

burina111
25. aug 2007

baby, kde mám hľadať ten váš čínsky kalendár???? ☹

tinockaaa
26. aug 2007

inak mne to podľa čínskeho kalendára nijak nevychádzalo a teraz som našla stránku na ktorej je napísané vek matky ale nie pri oplodnení ale pri pôrode a potom v stlpci mesiac oplodnenia a to mi vyšlo, aj všetkým kamoškám a rodine a tak.tak skúste. 🙂
http://www.webwomb.com/chinesechart.htm

escada17
26. aug 2007

no podla toho sa to veru aj mne trafilo 😅

majina.b
27. aug 2007

nám zo 4 deti sa trafilo len 1

sandrika
31. aug 2007

no mne vyšlo aj podľa čínskeho aj podľa prsťeňa dievčatko tak uvidíme 😀

silv
31. aug 2007

no mne vysiel podla cinskeho chlapec a podla tabulky,co dala tinockaaa dievcatko. A bude to dievcatko 😉

sandrika
31. aug 2007

sliv a méhla by si mi dať tú tabuľku? Počula som, že tá je spoľahlivá a ten čínsky, že nie...ďakujem

silv
31. aug 2007

sandrika,pozri hore,poslala ju tinockaa...

sandrika
31. aug 2007

diky som riadne slepá zase dievčatko 😉

lula5
31. aug 2007

Ale Tinocka a Majina poslali dve rozne tabulky. Mne podla jednej vychadza dievcatko (Majina) a podla druhej chlapcek. Podla prstena chlapcek. A bude to dievcatko.

vodniicka
4. sep 2007

adi, tak mne sa neda ta stranka cinske byliny otvorit ani bez bodky.. :( a tak som zvedava..mam uz jedneho chlapceka, vtedy mi xutila cokolada kazdy den som musela mat nieco coko 🙂 a teraz zas sojove tycinky 🙂))

vodniicka
4. sep 2007

lula5 🙂 podla akeho prstena?
🙂

vodniicka
4. sep 2007

uz viem 😀 nedaval som pozor xixi
a ten cinsky sa neda otvorit zase ze pracuju..existuje este nejaka stranka aktualna? neviete zienky?

gvet
4. sep 2007

caute baby ja som pri chlapcovi ospatnela a teray som ze vraj opeknela ale pribrala som viac ako pri prvom do bokov a do zatku a stehan tak co to podla vas bude ja este stale neviem som 29tt.

gvet
4. sep 2007

zienky to tu ziadna nieje ☹ ja som chcela radu.a je tu z vas aspon jedna s RK ktora ma termin 17 novembra.

pistek
5. sep 2007

Ahojte baby, tak ja som v pomykove, lebo mam 29 a vychzadza mi chlapec, ale cochvila budem mat 30 a to mi vychadza dievcatko. velmi by som chcela dievcatko. Poradite mi, ako sa to da zistit pomocou obrucky?

lula5
5. sep 2007

Daj si prsten na retiazku, zapni ju. Lahni si a nejaka druha osoba nech chyti retiazku do dvoch prstov, ustali ju a pocka kym sa rozkmita. Kruzenie je dievcatko a bim bam je chlapcek. Mne ale toto uz pocas tehotenstva ukazovalo chlapceka a budem mat dievcatko. Takze myslim, ze celkove su to uplne hovadiny.

pistek
5. sep 2007

Dik lula5, ani ja velmi neverim na taketo "vestenie", aj ked niekomu to vychadza. Mozno to vyskusam a mozno to necham v rukach Bozich. Hlavne je, aby to bolo zdrave. 😉

hedunecka
5. sep 2007

gvet moze byt ze to bude dievcatko lebo vacsinou pri nix su si neni lekari isty upresnit pohlavie ja som sa tiez dozvedela az v 25tt a to som isla na 3Dlebo som bola nedockava ze je to dievca..pri xlapcox su skoro hned vydno gulky 😉 ale sak v 30tt by si mala ist znovu na sono tak pockaj si na to.. 😉

pistek no to sa pocita vek v ktorom si ostala teho..nex je to co chce ziadny prsten ti to neovplivni a ani tabulka..tvoje mimi si to uz zariadilo samo co bude 🙂 🙂 mna vzdy moje pocity sklamali ked som si prvy krat myslela ze je to dievca bol to xlapec a teraz som si myslela ze to je xlapec a je to dievca..vsetko zalezi od toho kedy si ostale tehoci pred ovu alebo pocas alebo po 😉

pistek
5. sep 2007

Hedunecka, a ako je to potom s pohlavim v zavislosti od ovulacie? To by ma zaujimalo

margaretka11
5. sep 2007

Ahojte. Aj ja vám sem napíšem svoj zážitok s určovaním pohlavia. My sme to tiež chceli zistiť už na začiatku, či sa nám podarilo dievčatko, po ktorom sme túžili. My sme to zas skúšali s ihlou zavesenou na niti nad mojim bruškom. Vyskúšali sme to dohromady šesťkrát a ihla sa chvíľu kmitala a chvíľu točila. Vykašľali sme sa nato, že je to asi blbosť 😀 . A výsledok? Však vidíte... 😀

majina.b
5. sep 2007

prsteň zavesený na retiazke-z prava do ľava dievča
do kruhu chlapec

toľko podľa austral. vyskumu na tv spektrum

hedunecka
5. sep 2007

no pred ovulku je to tak ze ked mas sex tak by to malo byt dievca lebo dievcenske geny ci hormony su pomalsie a dlhsie preziju v posve a oplodnia vajicko zrovna ked dostanes ovulku co pri xlapcenskyx ktore su ryxlejsie a ryxlo zahynu je to v den ovulky cize sa dostanu ryxlejsie k vajicku ako tie dievcenske 😉 neviem na akej stranke to bolo ale rozobral to tam jeden odbornik..

ja si myslim ze s tym prstenom je to tak ze si to kazda v sugeruje a tak preto sa to vzdy roztoci v taky smer a v aky chce..to je len pre nedockave maminy 😉

laskamoja
6. sep 2007

ahojte baby. uz som sa sem prihlasila velmi davno a tak neviem, ci nebudem pisat odveci, ale nic blizsie k mojmu "problemu" som nenasla 🙂. takze - som v 21. tyzdni a doktor mi robil ultrazvuk kde bolo krasne vidno pohlavie dieťatka. ale moj manzel za ziadnu cenu nechce dporedu vediet co to bude, tak som to nechcela vediet ani ja, aby som mu to uspesne nevykecala. ale v tehotenskom preukaze mam predsa len napisane pohlavie, ale hobuzial sa z toho nejdem vysomarit. mam tam napisane toto: PS/F. podla toho F usudzujem, ze by mohlo ist o dievčatko, ale jedna znamma mala v preukaze tiez F a ma chlapceka. neviete prosim niektora co by to teda mohlo byt. teraz som strasne zvedava hoci viem, ze budem musiet drzat usta az do porodu - dufam, ze to zvladnem 😀 . ak by ste to niektora vedeli, budem fakt rada, ak ma odropucite na nejaku starnku alebo mi to vysvetlite. diky diky moc 😉

majcik
6. sep 2007

Hedunecka - ja mam presne tieto info od jednej lekarky a vdaka tomu predpokladam, ze cakame dievcatko 🙂

gangulienka
6. sep 2007

F :female - dievcatko urcite 😉

janaitalia
6. sep 2007

Ahojte,prave som sa zaregistrovala.Tato stranka sa mi velmi paci a tak som sa rozhodla,ze aj ja prispejem zazitkami z mojho tehotenstva.S odpovedami ohladne pohlavia celkom suhlasim.Ja som prave v 22t a cely cas som chcela dievcatko.Vsetci ale vraveli,ze to bude chlapec,pretoze som zostala chuda a iba mi trochu trci brucho.Okrem toho som prve tri mesiace vracala od rana do vecera a sladke mi prestalo chutit.Nakoniec sme na ultrazvuku jasne videli,ze je to chlapec 😉

majcik
6. sep 2007

Janaitalia - fakt? No som zvedava ... ja som teraz v prvom trimestri a tiez mi je zle aj od rana do vecera a sladke mi vobec nechuti a schudla som 🙂 Tak uvidime, ze ci sa moj predpoklad potvrdi alebo nie ... okolo 20. tyzdna to uz moze byt na sone vidno?

janaitalia
6. sep 2007

Ahoj majcik,v 20t je to uz na sone dobre vidno.Hlavne chlapec je jasny,ale musi byt babo dobre otocene.Tiez uz ma vsetky vnutorne organy a aj tie je dobre vidiet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre