Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

zuzitka
19. feb 2008

ahojky
ja mam v albume jednu tabulku, neviem ci ste si podla nej uz pozerali, ake babeno vam vyslo.
nevsimla som si ze uz tu takato tema je, vcera som zalozila do inej temy a uzamkli mi ju 😖
tak som zvedava nakolko je ta "moja" tabulka pravdiva 😉

jaduska
19. feb 2008

zuzitka nám to podľa tej tvojej vyšlo na 100% 😉

minitrouble
19. feb 2008

zuzitka - aj nam to vyslo - len jeden dotaz - ze pohlavie urcuje otec a nie matka 😉 - zena sa moze aj pos... ale ma len XX 🙂 ale hej je to pekna zabavka taketo tabulky 😉

zuzitka
19. feb 2008

ak tabulku zle vidite, poslem vam ju na mail 😉
jaduska, tebe som ju uz poslala 😀

aviril
19. feb 2008

ja som vždy asi ten zvyšok, teda tie percentá, komu to nevychádza. Aj pri Jonášovi som tie 2%, u koho to nefunguje...

emjee
20. feb 2008

"pohlavi ditete" = program, ktory vypocita pohlavie podla datumov narodenia muza a zeny a da sa stiahnut napr. tu http://www.slunecnice.cz/sw/pohlavi-ditete/

este som nasla na webe aj toto http://mimino.kvalitne.cz/

jaduska
20. feb 2008

jeeejda emjee, dobrá zábavka 😀 dík za tie linky

google
20. feb 2008

akurat ze z toho druheho grafu som blbec 😀 😀

daniela1983
20. feb 2008

no ja neviem, mojim rodicom to zjavne podla toho nevyslo

aviril
20. feb 2008

dobré, až na to, že som podľa toho mala mať najprv dve dcéry a tretieho syna, ale akosi to nesedí

jaduska
20. feb 2008

google, aj ja som z toho druhého grafu bola najprv blbec. Treba si pozrieť tú zelenú čiaru, že ako ju pretína červená a modrá. Ktorá z nich je vyššie, tak to pohlavie je pravdepodobné. Len škoda, že ten graf nie je robený opačne, aby on ukázala dátum, kedy sa dá ktoré pohlavie splodiť 😉

certica
21. feb 2008

caute baby, nechcem vam brat iluzie, ale mne vsetky dostupne tabulky a grafy (len tak z recesie som si to pozerala) vysli pri obidvoch uplne opacne, ako je skutocnost 😀 . takze brat naozaj s velkou rezervou. zas ale vzdy je tam sanca 50:50, kedze mame len dve pohlavia 😀

jarka70
21. feb 2008

no ani mne podla tych tabuliek nevyslo a ani teraz to tak nebude podla tabulky mam mat dievca a ukazuje sa tam chlapina

emjee
28. feb 2008

zlatucka • 1d • Dnes o 08:37
Je to možno nonsens ale čo ak...počula som že ked sa 4deň ovulácie pomilujete s partnerom aspoň 2 krát do polnoci bude to dievčatko.alebo ked v tehotenstve papate banány čokolády a este niečo-nepamätám si,tiež to bude dievčatko.máte nejaké take typy?xi.

julia225 • 1d • Dnes o 08:41
no neviem...viem ze Mudr Jonas dokaze daco take zariadit na 99percent...
vravi sa ze dievcatko sa narodi z velkej lasky...a chlapec z manzelskej povinnosti... 😝
no my ked sme sa snazili sme sa milovali 24/7 😀

atreides • 32tt • Dnes o 08:44
🙂 těch je ale jestli fungují těžko říct, tak např.
prý nejideálnější dobou k oplodnění jsou dva až tři dny před termínem ovulace, protože jen "ženské" spermie dlouho přežívají. Jestliže rodiče touží po holčičce měli by mít přd oplozující souloží častý pohlavní styk, neboť se tím snižuje počet mužských spermií v ejakulátu.
Nebo, že před početí jíst nekvašený chléb, rýže, vejce, mléčné výrobky, čokoláda, kakao, papriky, mrkev, okurka, cibule, hrášek, jablka, jahody, maliny, grepy, citrony, fíky a mandle. Pokud je měsíc v den početí ve znamení ryb, raka, panny, štíra, kozoroha
Info z Betynky Speciál 😉

marse • 1d, 23tt • Dnes o 08:47
No neviem podla mna je to skor vec nahody 🙂

ja som ale pocula ze ked cchete dievcatko treba sa milovat tak ze hlavu mate na sever 😀 ci to plati neviem bo ja moc svetove strany nerozoznam ked ide do tuheho 😀 😅

co sa tyka toho jedla tak pri prvej dcerke som jedna v skuse pribinaciky a paradajky, ine mi nechutilo
a pri druhej jem stale parky, to musim mat doma na kila 🙂

julia225 • 1d • Dnes o 08:47
tak predsa to plati ze ked to robite 24/7 tak je to recept na dievcatko 😀 😝

telinka • 3d • Dnes o 08:48
no julia podla toho čo píšeš sa my s manželom neskutočne milujeme kedže už máme tretie dievčatko 😀 😀 😀

romana27 • 1d • Dnes o 08:49
jéé, taky plánujeme holčičku - teda my plánujeme, ale příroda může překazit, že jo 🙂

S těma banánama musím souhlasit, před těhu s Daníkem jsem ho měla denně v práci na sváču, jak jsem otěhotněla, tak mi z nich bylo blbě. Přešlo to až za pár měsíců po porodu, ale i teď už to není, co to bývalo 🙂

marse • 1d, 23tt • Dnes o 08:49
my sme malu splodili v zanmeni vah a je to baba 😀

nika251 • 1d • Dnes o 08:50
😀 😀 😀 MUDr.Jonas dokaze predpovedat ze bude dievcatko na 99% ale sebe predpovedal chlapca na 100% a bola z toho baba. Takze, hm, no neviem, na tu metodu by som sa nespoliehala. A chlapec je z povinnosti? My sme povinnost vzdali bo sa nedarilo a isli na to len z lasky a je to chlapcek 😵 😵

atreides • 32tt • Dnes o 08:51
no já polovinu jídel z toho výčtu ráda jím, ale jestli to mělo vliv těžko říct 😀

marse • 1d, 23tt • Dnes o 08:53
podla mna nic 100% neexistuje, jedine ze muzik vie ktoru spermiu X alebo Y vyslat 😀 😀

julia225 • 1d • Dnes o 08:58
ja si tiez myslim, ze setko je tak ako ma byt....alebo som pocula ze vraj matke ktorej je sudene byt sama, tak sa jej narodi dievcatko, co je v mojom pripade tiez pravda... 😒

matinka • 21tt • Dnes o 08:58
marse, je teraz jem stale paradajky a parky, takze to bude dievcatko? 😀

telinka • 3d • Dnes o 08:59
julia tak to je teda velmi smutny dovod ☹

marse • 1d, 23tt • Dnes o 08:59
matinka u mna to tak platilo 🙂

matinka • 21tt • Dnes o 09:00
marse, ved si tu teoriu overim v nedelu na 3D 😉

atreides • 32tt • Dnes o 09:01
julia: nestraš

marse • 1d, 23tt • Dnes o 09:05
julia to snad nie? ☹

matinka to je aj tak jedno hlavne ze bude to mimi zdrave 😵

kacka.va • 34tt • Dnes o 09:06
julie: podle mně je to blbost. 🙂 Znám plno matek s klukama, které jsou samy, takže čím by to mělo být dané, že matky, které jsou sami mají holčičky.

krikri27 • 3d • Dnes o 09:22
Typy nemám, ale mám 3 holky 🙂 😀 😎 a jak jsme je udělali?? 😀 no normálně 😉 Ono je to vždycky padesát na padesát, takže bud anebo, no u nás bych kluka už nečekala 😎

krikri27 • 3d • Dnes o 09:24
A ty rychlejší mužské a pomalejší ženské spermie u nás teda nefungují 😅 já bych řekal, že to neovlivníte 😕 🙂

liana • Dnes o 09:26
pohlavie dieťaťa určuje muž 😀 vážne, záleží na ňom, ktoré spermie mu prevládajú. ale minulý týždeň som počula z telky od nejakého doktora, ktorý hovoril, že najnovšie výskumy ukázali, že pokiaľ to budete robiť tesne po svojom cykle, malo by to byť dievča, neskôr už chlapec. tak neviem, ale je to asi v rukách osudu, veď kde by sme boli, keby sme si svojvolne mohli plánovať pohlaive potomkov, no nie? 😉

monkula • 2d • Dnes o 09:38
To sa nedá ovplyvniť, je to jedno, hlavne nech je zdravučké, a prináša rodičom radosť..
Sa mi to kecá, keď mám doma párik, čo? 😀 😀 😀

mikca • 2d • Dnes o 09:54
já si taky myslím že to neovlivníš záleží jestli vajíčko oplodní spermie X nebo Y..
ale je spouista "rad" které prý fungují..třeba výměna krve..jo a nob ta se líbí nejvíc, že kluci se dělají v gumovkách, takže sundat boty na holku 😀 😀 😀

přesně monkul to se nám to kecá když máme páreček

na recepty na pohlaví dětí se vyprdni hlavně at je mimo zdravé na ničem jiném nezaláeží 🙂

atreides • 32tt • Dnes o 10:02
mikca: 😀 😀 😀 to jsem ještě neslyšela
ale je to fakt jedno, stejně ho milujeme 😵

maruschka • 2d • Dnes o 10:13
zlatucka,to je asi jedna z tých zázračných vecí, ktoré človek ovplyvniť nemôže-ak sa ale dejú prirodzeným spôsobom 🙂 🙂 takže,to treba nechať na náhodu.
My máme dve dievčatká a v budúcnosti chceme ešte tretie a verím tomu, že sa nám aj podarí...Jednoducho máme na dievčatá šťastie 😀 😀

dididi30
28. feb 2008

ahojte..ja som pri malej len sladke jedavala, sama vyrazka som bola.....teraz pri chlapcekovi mi chuti aj sladke ale viac slane stiplave aj pivko si chlipnem 😀 nevadi mi ani ked si dam poharik, samozrejma, len pri oslave, babo potom spi 😀 a brusko som mala pri obidvoch do predu, tak tak...

lienockaa
28. feb 2008

hmm..no, neviem..my sa aj ľúbime, aj často sme sa snažili, pred ovuláciou, v deň ovulácie a aj po ovulácii a nie je to dievča..🙂 a žeby som vedela, že kam bola v tej chvíli pri "výrobe" otočená moja hlava, tak to teda fakt neviem.. 😀 😀
a chutí mi absolútne všetko, hoci je pravda, že na začiatku som prežívala na paradajkách..🙂

kikinela
12. mar 2008

No moj manžel hovori že to bude chlapec lebo ho robil cez den a videl čo robil 😀 😀 😀

penelope10
12. mar 2008

v rusku sa rata pravdepodobnost pohlavia podla poctu napr. chalanov vo verve rodicov =na strane zeny (t.j. rodelenie jej surodencov , surodencov jej rodicov, prarodicov...) a na strane chlapa to iste,
len v dnesnej dobe dost neprakticke,kedtze vecsina ludi ma tak 2-3- deti 😀

miselin
12. mar 2008

No tak ja som mala stále pocit, že to bude chalan na dievča som ani nepomyslela, aj vecičky keď som si kupovala, tak vždy ma to ťahalo k modrej a aj mi zatiaľ každý jeden človek povedal, že to bude isto chalan. A keď som bola naposledy na ultrazvuku tak mi povedala doktorka, že to vyzerá na dievča. A podľa týchto grafov mi tiež vychádza dievča, tak uvidím, lebo už sa jej aj prihovárame ako k Dominike tak uvidíme, či nebudeme za pár týždňou trošku zaskočený. Ale hlavne nech je zdravé 😀

dididi30
12. mar 2008

kikinela.......teda to aj moj muz vravi, ze on vie co urobil🙂) naprv sme chceli babu a urobili babu a teraz sme chceli chapceka tak urobil chlapceka, aj podla tabulky mi to vychadza 😉
penelope.teda ja som od troch dievcat a bala som babu, segry mali synov..traz sa to otocilo a budeme mat opacne pohlavia az na jednu segru ta ma 2 chlapcov, tak asi nieco na tom je 😀
miselin, ja som skor myslela na babu pri tomto druhom , llebo nemam nejaku extra krasnu plet ale viac je brusko do predu tak preto som bola trochu v pomikove a aj som sa citila uplne inac....a nakoniec je to chalan, ziadne mozno mi nepovedali , na celu obrazovku sme videli vajicka a pipik 😀

matinka
12. mar 2008

ja som mala od zaciatku "citak", ze to bude chlapec, aj tie tabulky mi to hovorili a tak mi to potvrdili aj na 3D 😅 , tabulky mozno nahoda, ale svojim pocitom verim, viackrat sa mi potvrdili 😉

ninaanna1
12. mar 2008

no dievcata,ci maminky,dali ste mi zasa nadej,ze by to snad mohla byt Ninocka,aj ked 3d v 21tt ukazal chlapcurika u druheho.,dla 1tab.suhlas,dla druhej naopak,tak som sa este potesila.,definitivum ma caka v 30tt,to sa uz s vysledkom dufam zmierim.,este by som zuzitku chcela poprosit,ze ako sa dostanem do tej jej tabulky,dakujem pekne! 🙂 🙂

iwuskaaa
13. mar 2008

Matinka, ja mám také isté pocity ako Ty 😉 . Myslím si, že to bude chlapček, ale to sa dozvieme až v 20 tt 😵 . Teda dúfam, že sa ukáže 😀

miriamka
13. mar 2008

Ja som mala od zaciatku pocit ze je to dievcatko,chutilo mi nenormalne sladke a aj stale chuti...a nakoniec je to chlapcek 😀

luciask1986
13. mar 2008

ahojte tak ja pohlavie neviem chcem sa nechat prekvapit ale miriamka pozeram ze sme obydve v 31t

miriamka
13. mar 2008

Luci...ano,mame skoro rovnaky termin 🙂

luciask1986
13. mar 2008

ja mam termin na 22.5.a co ty?

miriamka
13. mar 2008

Ja mam podla menzesu 19.5 ale podla ultrazvuku doky povedal 14.5 ...takze uvidime kedy to bude

luciask1986
13. mar 2008

tak to hej nechame sa prekvapit takze maly sa bude volat Jakubko ?a ako ti prebieha tehotensvo.

miriamka
13. mar 2008

Zatial dobre...Luci,preco nie si s nami v teme Maj 2008?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre