Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

teada
11. jan 2012

no o mne si vsetci mysleli ze dievca, chut na sladke, spicate brucho, ibaze aj slane aj pikantne mi chutilo, nevolnosti boli a bol to chlapec ako hora.teraz cakam druhe a uplne to iste mam ako pri prvom, chut na sladke aj slane aj pikantnte, nic specialne, brusko tiez ide do spica a vsetci mi tipuju dievcatko..no ja neviem co to je, som zvedava ale u Dr na specialnom sone mi to chceli povedat len za 10 eciek, joj a kedze ja na tom tak nestojim, tak som usetrila, ibaze zvedavost je velmi velka, neviem co s tym🙂hovorilo sa ,ze ak sa nechce ukazat ze to dievcatko, lebo sa hanbi, no u mojho chlapca sa ani to neoverilo, ten sa mi tez nechcel ukazat🙂

tunylyk
11. jan 2012

@abriela tak toto ma naramne pobavilo 😀 😀 😀

teruska501
6. feb 2013

Dobry den moze mi niekto poradit kde najdem tu tabulku ci bude chlapcek alebo dievcatko dakujem 🙂

teruska501
6. feb 2013

@aktak dobry vecer ak sa mozem spytat kde najdem tu tabulku co o nej vsetci hovorite dakujem 🙂

alohim
6. máj 2013
eroska8
16. nov 2013

vuks.... a co Ti teda vyslo????

maribell
16. nov 2013

ahojte ja som si robila hadam vsetky testy na internete a vzdy mi vyslo dievcatko a aj tak sa narodil chlapec 😀 jje to rebel 😀

titulienka
3. dec 2013

Vlastna skusenost 😉 dievcata - mali sme sex bez ohladu na nejake vypocty 🙂 🙂 pred ovu , v case ovu,po ovu.ak sme sa dali na chlapca tak tam som uz hladala statistiky' vypocty , hladala na medzinarodnych strankach vyskumy aako na chlapca a vyskum som mala na dosah. Pan jonas nam vypocital 🙂 kedy na chlapca a s pomocou folikulometrie a nejakych uz overnych staatistyk sme sa dopracovali k zdravemu'vytuzenemu,vymodlenemu chlapcovi 😉 takze tot moja skusenost 🙂

moysha
7. jan 2014
dudulik1986
10. feb 2014

@linette o akej soda bikarbone to hovorite

kwella
11. júl 2014

@kalo tak podla tohto bude u nas pekný párik-dievčatko mam takže chlapček..prespala by som celý deň a samé slané veci by som len jedla...🙂

love232
7. dec 2014

@kamilecka to je naopak dievčatám sa nechce a chlapci po väčšinou idú na termín alebo pred alebo kúsok po termíne 🙂

skyle
25. feb 2015

Takze ked som cakaka chlapca: unavena, o 20.00 som spala, na obed som odkvecla za pc, ziadne chute, nebolo mi zle, mastili sa mi vlasy, celkovo som bola vitalnejsia.
Dievca:suche vlasy, ak tri dni neumyjem je to ok, sucha pokozka, nocne nevolnosti, menej cez den spravim, obcasne chute, problemy so zubami a to som pedant

skyle
25. feb 2015

@love232 ja to poznam inak, dievcata idu skor a na termin, lahsi porod, zvyknu pomahat a chlapci su lenivsi

skyle
26. feb 2015

No a z dievcata je chlapec🙂 takze dvaja chlapci uplne ine priznaky. Pri prvom mi bolo horuco a teraz je mi zima.

martina1406
14. jan 2016

Ja mam poslednu dobu strašnu chuť naa sladke....som v 19.tyždni a som zvedava čo to bude.....

martina1406
7. apr 2016

Som už v 31.tt a budem mať dievčatko.......chuť na sladke ostaaava....aj ked už nieje taka obrovska...... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre