Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

pillow
7. apr 2009

Ahojte, ja som v 11 tt a mam taketo chute:
nemusim - nic sladke(orientovana som viac na slane) - cokolady..A ryby!! 🙄
Brutalnu chut mam na rajciny!!, redkovky, papriku, melooon, mrkvovu stavu, mango, jogurty 😀
**ktora z vas mala podobne chute nech mi napise co sa jej narodilo..**
Ja som taka na to moje bejbinko strasne zvedava, ze nemozem vydrzat- ale to je asi normalne pri prvom tehotenstve 😉

dicinka1
7. apr 2009

ajojte..ja som od zaciatku tlacila do seba sladke a budeme mat babu 😀 aj som poškarednela..naozaj...

zuzinr
7. apr 2009

Ahjte, no ja som pri synovi ,ala podobne chute na ovocia najma na hrozno, broskyne, nektarinky. Brucho som mala do predu asi tak ze ked ma niekto videl zo zadu tak ani nevedel ze som bola tehotna a co sa tyka opeknenia pri chlapcoch tak to som na sebe nepobadala.
No a teraz cakame dievcatko ak s lekar nemyli 🙂 (dufam ze nie, lebo uz co to ruzove mam nakupene 😝 ) tak mi naozaj chuti sladke ale ani nie tak cokolada skor jedla, zemlovka, palacinky, dolky, kysnute kolace. Zelenina a ovocie moc nie. Co sa tyka bruska tak ho mam take iste (v predu) ako som ho mala aj pri malom. A krasa? No neviem ci som ospatnela, zatial mi to nikto nepovedal 🙂 🙂 (asi sa ma nechu dotknut), skor mi hovoria ze som schudla v tvari. Mozno tym myslia to ospatnenie 🙂 😉

andrea12737
8. apr 2009

Ahojte, no ked som cakala chlapca, tak som mala chute ako napr. strukoviny, maso-hlavne parkyyyy s volskym okom kecupom horcicou a kakaom-to bolo najsupernejsie, sladke, ani nejak ovocie ci zeleninu som nemusela, ale ani som nepohrdla a jedla som ako za troch, no neskutocne, a takyto papkac sa mi aj narodil,a plet a vlasy som mala omnoho kvalitnejsie ako pred tehu.. teraz mam skor chute na sladke, bezmasite,aj ked sem tam dostanem chut na nejaku tu klobasku, parky nechcem ani vidiet! maso zjem viac-menej jedine kuracie, a plet...no nikdy-ale nikdy som vyrazky nemala a teraz sa mi ukazuju na tvari...nie je to nejake priserne,ale nikdy som s tym nemala problem az teraz.. ☹ -----inak dufam, ze to bude baba!drzte sa

bertica.h
8. apr 2009

ja pri mojich dvoch babách mám hrozné chute na sladké
a na kráse neuberaju..skor som krajšia ako mimo tehotnestva 😵 😵

salikova
8. apr 2009

Ahoj! Já ještě nevím, co to bude, ale od začátku vnitřně tuším, že to bude kluk... jenže mám chuť na čokoládu a po celém obličeji se mi objevily pupínky, tak sem sama zvědavá, co to nakonec bude 😀

parvitas
8. apr 2009

tiež netuším čo čakáme... ale sladké by som jedla furt. a objavujú sa mi nepekné vyrážky... ale podľa tej tabuľky vychádza chlapec 😒

katka82
8. apr 2009

Ahoj holky tak já taky jedla sladký a celá sem se opupínkovala a i beďáky byly(a jsou) 😀 a tak sem si říkala že to bude holčina 😉 ale nee budeme mít kluka 😀

parvitas
8. apr 2009

katka, tak to som teraz zvedava 🙂

danka5
8. apr 2009

Pillow: Podľa chutí to asi nezistíš! 🙂
Rovnako ako pri 1. dcére sladké nemôžem ani cítiť. Chutia mi zelené banány /žltý sladký by som nezjedla - brrr/, chutí mi zeleninka všetkého druhu a hlavne štipľavé jedlá - chilli dávam úplne všade. Taká Čína s kopou zeleniny a chilli - neodolám. /záha ma zatiaľ z toho nepáli/

Tvar brucha mám úplne špicatý. Keď vstávam z postele - tak sa mi spraví až taká smiešna strieška. Pleť mám úplne super! Všetci tipujú chlapčeka. Zatiaľ som ich nechala v tom a potichu sa smejem - podľa ultrazvuku budeme mať zase dievčatko.
Pri prvom ma tak presvedčili, že som ani nemala vymyslené dievčenské meno a bruško sme volali Števko. 🙂

liona
8. apr 2009

Ahoj holky, píši sem tenhle dotázek, protože by mě zajímal váš názor, zda budeme mít s manželem holčičku nebo chlapečka mám v albíčku pár fotek a nenechali jsme si to říct, tak jen tak z legrace hádáme a každý něco jiného 😀 😀 😀 😀

stansun
8. apr 2009

ahojte, my cakame dievcatko 🙂
od zaciatku tehulkovania som nemala rada sladke a to pred tym som toho veru pekne pojedla. Teraz si obcas dam ale neako moc nemusim. Mam chut akurat tak na jarnu cibulku, tu jem aj rano a aj vecer ked nejdem do prace 😀 Inak nemam nic take co by som nemusela, v podstate jem vsetko. Vlasy mam super a aj plet mam super a myslim, ze som sa neako vo vyzore nezmenila. Na zvracanie mi nikdy nebolo takze zatial som vobec nevracala. Tieto priznaky naznacuju skor na chlapca ale je to predsa nase dievcatko 😎

celine
8. apr 2009

My cakame chlapceka a presne, ako hovoria nase babky, mam spicate brusko. Zozadu ani nie je vidiet, ze som tehotna. V poslednej dobe mi chuti sladke, ale to sa tusim hovori o dievcatkach.

pillow
8. apr 2009

no dievcata, tak zistujem, ze podla chuti sa nemozem riadit.. 😀
ale je to zabava si tu citat vase prispevky..je to super- viac odpovedi na moju otazku vychadza na chlapceka, no necham sa prekvapit 😎
Ked ale ja nemoozem z tych prenadhernych dievcenskych satociek..!!! 😀
Inak, Dnes som bola prvykrat na poradni /naposledy som videla na ultrazvuku iba taku mini fazulku ktorej bilo srdiecko/ - uz som videla hlavicku, rucicky, nozicky, kolienka, no jedna naaaaadhera 🙂 🙂 🙂
ja sa tak tesiiiiim a je mi to v podstate uuuplne jedno co to budeee 😀 😀
kraaaasny den vsetkym maminkaaam!!
/a co sa tyka toho vracania - ja vraciam minimalne raz za den, maximalne styrikrat - aaaaaaaaa/

wacinka
8. apr 2009

my čekáme holčičku a já ujíždím nemožně na vše sladké 😀 maso nemůžu ani vidět.

pillow
8. apr 2009

danka5: na stiplave mam aj ja brutalnu chut - hlavne na klobaasku menom Kohut!!! 😀 😀 😀
neskutocne sa ale krotim, chut na klobasku zajedam nektarinkami, redkovkami a cibulou!! 😀 😀 😀

wsmoulinkaa
8. apr 2009

já mám špičaté bříško a dole, prý mi to sluší a je jim divné že budu mít holku 😀

wsmoulinkaa
8. apr 2009

a jím všechno!!!

babullka1
11. apr 2009

Ahojte ja cakam chlapceka a hrooozne mi chuti sladke 😀 a vraj mam vsetky kila hlavne v brusku 😝

misss
14. apr 2009

Ahojte..my ešte nevieme, čo to bude, ale mám také tušenie na dievčatko..
1, bruško guľaté, rozliate všade...
2, vyrážky mám tiež všade (tvár, dekolt, chrbát)
3, všade samé fľaky
4, maso nemožem ani vidieť..ani surové, ani varené, ani pečené
5, jem len ovocie, zeleninu, cestoviny, sladké pečivo
6, retiazka ukazuje dievčatko
7, tabuľka podľa veku zase chlapca

..sme veľmi zvedaví, ako to dopadne..

shpirti
14. apr 2009

ahojte,ja pravdepodobne cakam dievcatko 🙂 brusko mam gulate a v sladkom by som aj spala 😀

janulka18
14. apr 2009

ahojte,tak ja som pri prvom mala chuť zo sladkého len na rožok s medom,to som raňajkovala pol roka.a pojedla som kilá ružových grepov. Brucho veľké a rozliate a dosť som pribrala(23kg) A bol to chlap ako buk.Teraz priberám málo,mám chuť na všetko sladké,hlavne čokoládu.A vraj som pochudla v tvári.A asi to ide byť baba 😉 Tvrdí lekár.

pillow
15. apr 2009

uz rozmyslam, ze sa necham prekvapit.. 😀
teraz som pozerala, ze bodycka c. 56 mam zelenej a zltej farby, takze farbu pre dievcatko ci chlapceka budem vyberat az na c.62 a viac..po porode😀D
kocik chcem tmavy, takze nezalezi na pohlavi..
necham sa prekvapit?vydrzim to? 😀D

irine
15. apr 2009

Ahojte diavcata, idem sa na chvilku k vam pridat, my este stale neviem, co cakame, ale podla chuti ...no ja neviem, skor stale jem ovocie...a vobec som nepribrala este, len brusko mam uz riadne vidiet... a hrozne si zelam dievcatko. Kedy vam lekar zistoval, co budete mat? myslim tt.

denisa87
15. apr 2009

no babenky,ja papam vela sladkeho,brusko mi ide do spicu a zo zadu ani nespoznat ze som tehu...20tt nam povedali ze cakame diavcatko a v 26 ze to bude chlapcek 🙂) takze ja moc na tieto povery neverim,vravia ze sladke sa papa pri dievcatkach a ani moja tvar nieje opeknena,vyzeram ako pred tehu,takze tak..a bude to chlapcek 😀

babulka123
15. apr 2009

pilow.. no my nechceme vediet co to bude, mame to na prekvapko.. a poviem ti tak ze kazdemu jednemu dr. co sme to povedali tak sa velmi tesili.. ze konecne nejaka co to nechce vediet..
takze urcite to vydrzis, len to musite chciet obaja..

cetera
15. apr 2009

na zaciatku tehu som papala slane a poslednu dobu mam chute na sladkosti a hrozne aj zeleninu a tesim sa uz aj na cerveny melon....este nevieme co bude ale ja by som hrozne chcela chlapceka a manzel zase dievcatko......dozvieme sa az 30. teho takze este 2 tyzdne dlheho cakania.....

cetera
15. apr 2009

dokonca sa mi uz aj zlepsila plet lebo od zaciatku tehu som bola ako v druhej puberte ale teraz je to uz o.k.

pillow
16. apr 2009

babulka 123.. to je skvele, ze sa tak drzite 🙂 🙂
vies, len ja si tak hovorim, to budem mat vsetko zelene a zlte?? 😀 😨
od veci na oblecenie az po vanicku a ine veci 😀 😀

leonik
16. apr 2009

ahoj, tak já při prvním těhotenství jedla hodně sladké a mléčné výrobky a byla to holčička. Při druhém jsem měla chutě hlavně na kyselé a slané. Břicho jsem měla jiné než u první a byl to kluk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre