Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

dela
16. apr 2008

No myslím si že stoprocentní to je až se mimčo narodí a sami to vidíme,co tam má 😀

monkula
11. júl 2008

no, moja Chiarka boal o pol kilo ľahšia a o tri centimetre menšia kako Jarko...
Ale ona sa narodial skoro o mesiac skôr...

monkula
11. júl 2008

mywiel, ty si ešte tu? 😅

mywiel
11. júl 2008

Tu monkula... 😉

juzinka
17. júl 2008

Ahojte žienky no ja taktiež rieším dilemu chlapec dievča. Bola som na 4D v PP prvý krát v 20 tt 3 krát nám pozeral pohlavie a povedal dievča, potom sme šli v 25 tt znova, lebo sme chceli vidieť ako babatenko rastie a mení sa znova nám pohlavie pozeral na 3 krát, aby sme mali istotu povedal dievča. Potom v 31 tt mi môj gynekológ robil uzv a povedal, že to vyzerá na dievča a zrazu, teraz keď robil uzv tento pondelok či bábatko nechudne, lebo ma chytili hrozné hnačky pozerá a vraví, že to je podľa neho chlapec a zapísal mi to aj do tehot. knižky pohlavie chlapec a ja som celá hotová vecičky som na základe toĺkých potvrdení pokúpila ružové. Čo si o tom myslíte čomu veriť? 😒 ☹

mywiel
17. júl 2008

Juzinka ved je to jedno len aby bolo zdrave. Mne len raz povedali ze to bude dievca a potom sa uz nedalo vidiet, vsetko mam nakupene ruzove, ale mne sa vkuse sniva s chlapcom, tak mozno budem mat este na konci prekvapko, mne je to jedno len aby bolo zdrave. 😉

bertica.h
17. júl 2008

ja som čakala dievčatko.Chute na sladké osm mala(ale to mám aj tak),veľmi som opeknela.Plet a vlasy krajšie.
bruško som mala normálne,guľaté,nebolo špicaté a moc dopredu.
A som rada,že to bolo dievčatko.Je to super 😉

titkovamiriam
17. júl 2008

Ja som strasne chcela chlanov 😀 a mam.pri prvych dvoch tehu som mala sialenu chut na banay vadilo maso a ryby,pri marekovi nic.
juzinka no a vyber si?! 😠

petruci6
17. júl 2008

tak to mam aj,ziadne maso,ryby,iba banany a broskyne,tak dufam,ze to bude chalan 😉

konja
17. júl 2008

Juzinka: No to mě nestraš!Nám též na 3d utz dvakrát řekli, že je to určitě holčička, pak lékař na velkém utz v 20 tt řekl, že nejspíš holčička, naše lékařka po dvakrát též, že holčička. Už jsem se s tou holčičkou zžila a taky máme některé věci do růžova. Navíc máme jít měsíc po narození našeho mimi na svatbu a tak jsem sehnala nádherné novorozenecké šatičky pro drůžišku. Jsou přímo k sežrání.Tak jestli na nás vykoukne kluk,tak se asi o mě pokusí infarkt!Je jasné, že chci nejvíce ab ybylo mimi zdravé a že bych milovala moc,moc,moc i chlapečka, ale člověk už si tak zvykne na tu holčičku, už si ji představuje v těch šatičkách, oslovuje si ji v bříšku jménem a pak by to mělo být vše jinak?Hrozná představa!Juzinka, držím pěstičky ať je to ta vaše holčička a hlavně ať je mimi zdravé, krásné a hodné 😉 Nám se snad také poštěstí, jsem o tři týdny víc těhu než ty,tak snad se již brzy dočkáme odpovědi 🙂

ivana26
17. júl 2008

no nam najprv v 21tt na 4D UTZ povedali, ze to bude asi chlapec, v 26tt uz povedali, ze to vyzera na dievcatko a na 100% nam to vedeli potvrdit az v 36tt, lebo to male sidlo cely cas nechcelo ukazat co ma medzi nozkami 😀 😀 😀
a vecicky sme cely cas kupovali unisex 😅
a inac mi hrozne chutilo sladke a z ovocia som sa nevedela dojdest nektariniek, tie som jedla na kila 😀

mywiel
17. júl 2008

Konja ty si v 451tt? 😀

juzinka
17. júl 2008

Áno ja viem, že najdôležitejšie je nech je to zdravéa už to nijak ani nezmením už aj keby som chcela, tak to bábo neprerobím 😀 , ale čo by ste brali do úvahy vy?

konja
17. júl 2008

mywiel: Odpovídala jsem Juzince, která je 34tt. Já jsem o tři týdný víc - 37tt. Trochu jsem tě mywiel nepochopila....

svoma
17. júl 2008

Konja,koukni se,máš napsáno 1 dítě a 451 tt. 🙂

petruci6
17. júl 2008

musis si zmenit nastavenie,rok narodenia je 2000 a nie 2008 😉

svoma
17. júl 2008

Petruci napsala jsi to obráceně. 😉

petruci6
17. júl 2008

nenapisala,myslela som to tak,ze ona ma nastavene rok nar 2000 a ma byt 2008 😉

svoma
17. júl 2008

to má,ale stejně to tam máš obráceně. 🙂

konja
17. júl 2008

Hm,tak to je dobre, to bych si nevšimla.Nějakou dobu už sem chodim a vždy jsem měla vyplněné údaje pouze o jednom dítěti.To jak dlouho jsem teď těhotná jsem nikam nevyplňovala, tak by mě docela zajímalo jak se mě to tam mohlo ukázat,když jsem to tam ještě včera neměla a v profilu si nic neupravovala.... 😠

konja
17. júl 2008

svoma,petruci6: holky nehádejte se, pravdu nemáte ani jedna 😉 Já mám jedno dítě narozené 2003 a druhé teď teprve čekám. Ten šílený týden těhotenství nechápu, protože já o současném těhu nic v profilu nevyplňovala, ale když jsem teď na nastavení koukala,tak se mě tam objevilo datum poslední ms 30. listopadu bez vyplněného roku. No je to blbost a netušímjak se to tam vzalo.Do profilu jsem lezla jen když jsem se zde registrovala, což je už docela dlouho a tenhle překlep jsem ještě včera u příspěvku neměla 😖

svoma
17. júl 2008

Konja,my se nehádáme,a právě jsme se bavili o tom,že tam máš mít napsáno,že ho čekáte 5.září 2008 ne 2000. 😉

konja
17. júl 2008

Svoma: Ale mi ho nečekáme 5. září. Já tam nic vyplněného neměla, to mě tam skočilo samo a teď jsem to víc jak hodinu rušila,protože mě to tam skákalo znovu a znovu.Teď už snad počítač pochopil, že tam opravdu nemá skákat nic co tam nedám sama. Ach jo, takhle technika mě občas ničí 😅

konja
17. júl 2008

No tam to tam je zas!Mě už z toho fakt švihne! 😠 Já už nevím jak to zrušit!!!!!!!!!!!!!Vždy vše vyprázdním, vymažu úplně vše, dám uložit a stejně když tam pak kouknu, tak je to tam zas!!!!!!!! 😠

konja
17. júl 2008

No tak teď už snad konečně počítač pochopil co je správně a co naprostá blbost.Doufám, že už to tak vydrží a že se mě to zase nepřehodí ☹

mywiel
17. júl 2008
svoma
17. júl 2008

Konja vpohodě. 😉 Kašli na počítač,nestojí to za nervy. 😉

andrea12737
1. apr 2009

Pri mojom prvom som nevedela co to bude, aj ked som to podvedome tusila,a vyslo-chlapec.....teraz to vsak chcem vediet, tak dufam, ze sa ukaze...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre