Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

majcik
6. sep 2007

No, som zvedava velmi, ci sa moj predpoklad potvrdi alebo vyvrati ...

laskamoja
7. sep 2007

diky za odpoved 🙂 aj tak, som stale napata a uz sa neviem dockat nech to bude co to bude. a este co sa tyka ultrazvuku - v tom 20 - 21. tyzni je uz babo fakt velke. aspon ja si to myslim. brusko mam sice este male (aj ked ho uz vidno) ale organy funguju paradne. doktor mi presne ukazal ako bije srdiecko a ze ma vsetky 4 komory. aj hlavicka s mozockom su v poriadku, takze ak by boli nejake anomalie myslim, ze by sa to dalo vydiet. presne ako to pohlavie. co sa tyka toho ci mi chuti alebo nechuti sladke, sama neviem. niekedy mam zrave dni a niekedy mi ziadne lakoty nechutia. inac ani neviem, ze som tehotna - pojem vsetko a zle mi nebyvalo vobec. asi preto som doteraz pribrala uz 9 kilov a to som mala 54 ked som otehotnela. takze podla tohto fakt neviem co budeme mat 😒

majcik
7. sep 2007

Ja sa uz tak tesim na ten 20. tyzden 🙂 Ze uvidim nase malinke 🙂

miriamka
28. sep 2007

Baby,
tak som si nejako citala tuto temu a rozmyslam,co nam bocian prinesie 😉
Zle mi nie je,tazko na zaludku sice mam ale som v pohode.Vone mi vobec neprekazaju...zatial.A co sa chuti tyka,hrozne mi chuti sladke ktore som predtym vobec nemusela a syry ,tak uvidime co to znamena 😉

zuzidr
28. sep 2007

miriamka,mne bývalo od prvej chvíle velmi zle,hroooozne mi chutili sladkosti,ževraj som opeknela,brucho som mala velké,čiže aj dopredu aj do bokov,a mám krásnu dcérku.všetci mi hovorili,že to bude chlapec,úplne všetci,takže na tieto všeliaké veci už moc neverím 😀

miriamka
28. sep 2007

Zuzi,jasne,priroda si to zariadi po svojom,ale to hadanie je zabavne 😉

loss
28. sep 2007

miriamka ja som na tom podobne len mne este aj vsetko smrdi inak celkom ako ty 🙂

bubble777
28. sep 2007

Mne každý hovoril,že to bude chlapec.Lebo,že vraj som opeknela aj bruško bolo také...a máme dievčatko 😀 a poznám ešte zopár takých tehuliek,čo sa vymykali z "pravidiel",takže až tak veľmi na tie všetky reči neverím.

loss
28. sep 2007

bubble no super ja si myslim ze to bude chlapcek ale keby bolo dievcatko potesilo by ma to ale zelam si len nech sa narodi a je zdravucke 🙂

verulka
28. sep 2007

No na nas tiez tie povery nesedia 😉 zvacsa tipovalio opak..Mne napr. obaja halani krasu vzali- iked iba docasne 😀 😀 Teraz je zatial vsetko v pohode...Nop sikla by sa nam baba- do paru 😉 vsak uvidime

miriamka
28. sep 2007

No ja citim,ze to bude dievcatko 🙂

casie
28. sep 2007

Asi dva mesiace pred tehu (to sme babo este aktivne neplanovali) sa mi snivalo s malym dievcatkom, ktore mi povedalo ze sa vola Olivia a o chvilu bude na ceste
😀 Dnes som v 5tt, tak som zvedava ci sa to aj splni 😉 Zatial mi je zle len obcas, mam hroznu chut na slane a na zemiaky (!).

miriamka
28. sep 2007

Casie...mne sa tiez v sne zjavil tatino,a spytal sa,ze ako sa dari malej Rebece 😉 Preto verim,ze je to dievcatko 😉

casie
28. sep 2007

Miriamka, takze uz aj meno je vybrate? 🙂

miriamka
28. sep 2007

No,nad tymto sme nerozmyslali...ale zrazu zaciname 😉

burina111
28. sep 2007

dievčatá ahojte, no nám sám primár povedal, že to bude dievčatko, aj sme všetko ružové nakupili, a ked sa nám narodil Markusko, skoro sme s manželom odpadli....ale sme šťastní že ho máme, dievčatko bude nabudúce 😀 teda, som povedala, že kým neuvidím, neuverím viac...

tribitka
28. sep 2007

mne včera lekár povedal, že tam je ASI dievčatko....ale ja tomu budem veriť až vtedy, ked ju v 25tt uvidím na 3D UZV... 😀

deina
28. sep 2007

Mne sa stale sniva iba o dievcatku, ale ked som hore a myslim na babo, tak nan stale myslim ako na chlapca, dievcatko si ani neviem predstavit. Podla brucha mi tipuju chlapceka, tak uvidime... 😀

tribitka
28. sep 2007

deina, mne podla brucha tipujú, že nie som tehotná, že nič nečakám... 😀

deina
28. sep 2007

Mne zase, ze to nemoze byt iba 17tt, vraj je velikanske. 😀 No co, tak sa babo usalasilo niekde vpredu...

tribitka
28. sep 2007

moje sa zase usalašilo velmi nízko....aj ja chcem mať velké bruchoooooo..... 😒 😒

casie
28. sep 2007

burina, tak to musel byt poriadny sok 😀 Ja si este nie som ista, ci chcem pohlavie dopredu vediet. Laka ma prekvapko pri samotnom porode 🙂 .Takze sa pripravim na oba pripady. Inac o babu tiez vzdy rozmyslam ako o dievcatku.

deina
28. sep 2007

Vyslo toto niekomu? Taky ten pocit a to, ze neustale mysleli iba na chlapceka alebo dievcatko, nevedeli si ho predstavit inak...?

katusha
28. sep 2007

deina, mne sa tiez stale snivalo o dievcatku, nevedeli sme co to bude, lebo bola zle otocena. ale bolo mi v podstate jedno ci dievcatko, ci chlapec 😉

deina
28. sep 2007

Aj mne je to jedno. Mozno pri druhom budem chciet par, teda ak to bude teraz chlapcek, tak nech je druhe dievcatko a naopak, ale nezalezi mi na tom az tak velmi. 🙂

Ani nie tak sny som myslela, ako to, ze ked na babo myslite a predstavujete si ho, niektore vidia chlapca, niektore dievca - vysli niekomu tieto pocity ako pravdive?

lyrra
28. sep 2007

deina ja som si velmi zelala dievcatko, ale od zaciatku som nejako podvedome to male oslovovala chlapcenskymi menami a lekar nam potvrdil, ze to bude chlapcek. A pritom od zaciatku som mala hrozne nevolnosti a podla toho to mala byt baba 🙂

katusha
28. sep 2007

no ja som si radsej ani nic nepredstavovala, aby som potom nebola sklamana 😀
ale byvalo mi prve 4 mesiace stale zle, a potom som zase stale jedla sladke, takze toto nasvedcovalo tomu, ze to bude asi dievca 😅

andy.a
28. sep 2007

mne pri prvom dieťati najskôr povedali,že je to na 7O perc.dievča..až neskôr cca v 29.tt.-na 99,9 perc.chlapec..aj to samozrejme chlapec bol..chceli sme však dievčatko..v prvom tehu mi bývalo veľmi zle,prakticky nevoľnosti som mala celé tehu,bola som na PN od 10.tt.do pôrodu..
a pri druhom-zasa sme chceli dievča-.aby bol párik 😅 ..najskôr mi bolo povedané v 22tt.na sone,že je to chlapec,lebo dr.videl "guľky"..bola som veľmi sklamaná,lebo taaak strašne sme chceli tú dievku..a v 26.t..som bola na 3-D-UZV,tam mi povedali,že je to na milion perc.dievča.. 🙂 tak sme boli veľmi radi..
v druhom tehu som nemala žiadne problémy okrem opuchov nôh ku koncu tehu..a je to dievka.. 😀

certica
28. sep 2007

deina, ja som pri prvom uplne citila, ze bude chlapec, nie ze by som si to dieta nejak konkretne predstavovala, ale asi by ma ani uzv nepresvedcil o opaku 😉
teraz nemam vobec taky urcity pocit, len uplne zo zaciatku sa mi zdalo, ze bude dievca, ale ruku do ohna za to nedam 😀

lyrra
28. sep 2007

No andy.a ja by som sa potesila, keby sa lekar mylil, ako u teba, aj ked mi povedal, ze je tam uplne jasny pipik aj to ostatne. Uvidime na 3D o dva tyzdne. Mne okrem tych nevolnosti na zaciatku absolutne nic nie je, ziadne chute, spavost, mam kopec energie, akoby som ani nebola tehotna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre