Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

jojuss
25. okt 2011

No ahojte 🙂 ja zase len sladké papám až prilíž veľa ,priberám viac ako pri malom boky mám strašne šikoré a zadok ani nehovorím no mne povedala doktorka že asi chlapec v 20 tyž. ale že to neni na 100% no aj bruško mam do špicu ,ale rada by som za dievčatko 😵 Pri malom som take strašne chute nemala iba ryby a kyslé .No uvidíme ako to bude neskôr ked pojdeme na sono 🙂 Len nech to je hlavne zdravé 🙂

linette
3. nov 2011

ahojte 🙂 no ja som asi typicky priklad povier 😀
podla cinskej tabulky - dievca
podla chuti - dievca (hlavne sladke, lepsie povedane na zaciatku len sladke, teraz je to uz lepsie)
podla nevolnosti - dievca (nechut do jedla, vracanie)
podla krasy - dievca (zopar pupencov na pleti, plet sucha, vlasy na nic)
podla priberania - dievca (najprv som schudla a teraz postupne priberam a ze kam to casom sa bude dat vidiet)
podla umiestnenia babatka - dievca (je napravo)
podla brucha tazsie povedat pretoze je ulozene zatial priecne
podla sodabikarbony - dievca (trocha sumela)
a vysledok: traja lekari sa zhodli na tom, ze vidia dievku 🙂

jojuss
3. nov 2011

@linette Ahoj 🙂
Podla tej čínskej ja som neviznám v tom a vravia že to je nezmysel ,že to nevychádza ,sladké a to priberanie no zatial som 9 kíl uvidíme ešte koľko lebo som všade poradne ☹ A spať možem len napravo a aj ležat .

linette
3. nov 2011

@jojuss ahoj 😉 vsetky povery su 50:50 niekomu to sedi do bodky, inemu len nieco a dalsiemu zas nic .. neda sa na to 100% spoliehat.. a na moje prekvapenie mi vacsina z toho sedi 😕

kohutovci
3. nov 2011

@linette na tych poverach som sa dobre pobavila 🙂 my sme pohlavie nevideli kvoli nozickam, ale vraj podla toho ako ma nozicky vie lekar urcit pohlavie, lekarka tipovala na dievcatko.. vyskusala som si ten cinsky test, vyslo dievcatko 🙂 na zaciaku teho mi bolo veeeelmi zle, schudla som 9 kil, naspat som nabrala 3kila, za sladkym sa idem zblaznit a nikdy som tak dobre nevyzerala ako teraz.. krasna cista tvar, vlasy, zuby, nechty v tip top stave.. tak vyber si 😀

linette
3. nov 2011

@kohutovci ved to 50:50 ked to tu citam ..
skus nacikat do sodabikarbony a uvidis 😉 😀 ale aj to je pol na pol ..
ozaj a co ti hovori intuicia?

jojuss
3. nov 2011

@linette AKO???to fakt do sodabikarbony .No intuicia mi vraví že chlapec 😒ked sa na seba pozrem aj ked rada by som za tú babu 🙂

kohutovci
3. nov 2011

@linette neeebudem cikat do sodabikarbony 😀 za tyzden ideme na 3D tak snad mi uz povedia co je vo veci 🙂 intuicia mi vravi, ze chlapec.. neviem proste tak podvedome vsetko pozeram v chlapcenkych motivoch.. aj v rodine to vsetcia na tutovku beru, ze chalan, lebo som opeknela a blaa blaa.. ale v podstate je mi to fakt jedno.. izbicku aj vecicky sme zladili do neutralu.. uvidime co za prekvapko nam z batozteka vykukne 😉

moma
3. nov 2011

mne lekar povedal, ze aj keby nebolo vidiet na utz pohlavie, tak sa da urcit na 90% podla nosa babatka. Chlapcek ma kosticku az po spicku nosa a dievcatko ma na spicke makku cast bez kosti.

linette
3. nov 2011

@kohutovci mne v rodine hovorili, ze to bude chlapec, lebo priatel ma len bratov .. a predsa dievcatko ..
drzim palce aby sa ukazalo a 3D je istota 😉 hlavne aby bolo zdravucke 🙂

@jojuss vraj ked nacikas do sodabikarbony a ona peni tak dievca a ked nie tak chlapec .. len vies niekomu to vyslo a niekomu nie .. za pokus to stoji a ked uz budes vediet pohlavie aspon to porovnas, ci to u teba sedi alebo nie 😉

kohutovci
3. nov 2011

@moma to snad nie.. sak takto sa urcuje pohlavie u anduliek 😀

jojuss
3. nov 2011

@linette No pokúsim sa o to 🙂 🙂 🙂 🙂Aj ked to je sranda trocha 😝No aj môj ma len bratov a ony maju len synov a v ich rodine sú len chlapci 😒A veru hlavne zdravučké 🙂

lili82
2. dec 2011

Ahojte poradite mi ako najst tabulku pohlavia ? dakujem

meatfly24
2. dec 2011

Ahojte baby ako to je s tou sodo bikarbonou a cikanim???;))) co to treba urobit a vyslo to niekomu?;)) ja uz som pocula aj o teste pohlavia s cervenou kapustou;))))) ale vobec netusim ako sa robi;)

abriela
2. dec 2011

@meatfly24 ahoj. Moja odpozorovana teoria je, ze ak ti byva zle, tak to bude chlapcek 😲

katkav
2. dec 2011

@meatfly24 a obrucku nad bruskom si skusala? ak ide zo strany na stranu, mas tam chlapceka, ak sa kruti, dievcatko -😉
http://www.pregnancy.org/article/red-cabbage-ge...
treba nakrajat kapustu, potom zaliat vriacou vodou, nechat tak aspon 10 minut, zliat vodu, nechat si tu vodu, kapustu si nechat na obed, vycikat sa do poharika, dat rovnaky diel mocu a rovnaky diel vody do poharika a podla sfarbenia to bude A) ak je voda ruzova - chlapec B) ak je fialova - dievcatko 😉 je to aj tak jedno, hlavne nech je zdrave 😉

petkave
2. dec 2011

Stále je to 50/50... Mne podľa tej tabuľky vyšlo dievčatko. A vôbec mi nebývalo zle. A jedla som totálne veľa sladkého (ako vždy)... Ale mám chlapca... Tak kde urobili soudruzi z NDR chybu???

abriela
2. dec 2011

@linette Cakala som dievca:
podla chuti - milujem cokoladu, ked som bola tehu, nemohla som ju- mala som po nej hnusnu chut - NESEDI
podla nevolnosti - odsledovane, ze nevolnost je u chalanov - NESEDI
podla krasy - nic sa nemenilo - ako pre dtehu aj pocas
podla priberania - kedze nesedia nevolnosti - takze som pomalinky priberala - NESEDI
podla umiestnenia babatka - moja bola laviciarka - NESEDI

Takze, kazda z nas je ina - a kinderky nebudte zvedave 😀

ajuska3012
2. dec 2011

tak ta soda mi len trosinku napenila 🙂 a s obruckou mi to vychadza dievcatko,a o par dni ideme na ultrazvuk tak hadam bude mimi spravne otocene a budeme vediet co cakame 🙂moj manzel a brasko uzavreli uz aj stavku so mnou a svokrou tak uvidime 🙂

ivetoy
7. jan 2012

Tak ja uz 28 tyzdnov chcem len kysle a kysle kapusty ,uhorky,a chren....oskaredela som...a ma to byt dievcatko....

kalo
7. jan 2012

já u holky:
- nevolnosti
- chuť na sladké
- málo přibrala
-přibírání jen na břiše
- změna v obličeji
-víc aktivní

u kluka:
- nevolnost žádná
-chut na slané a čokoládu
-hodně jsem přibrala
- přibírání do celého těla
- hezký obličej
- ospalost bez energie

Naprosto odlišné u holky a kluka

melinduska
8. jan 2012

Takže dievčatá: pri prvej dcére veeeeľmi zle, vracala som kade som chodila, potom perfektná pleť, vlasy, všetko ale pribrala som skôr na sebe ako do brucha, pri druhej dcére tiež vracanie nie až tak veľa ale bolo, migrény, opeknela som 🙂 🙂 pleť bez problémov pribrala som menej tiež skôr na seba, no a teraz nevracala som len trochu zle od žalúdka, vlasy o ničom ako slama 😀 pleť sem tam pupáčik a priberám do brucha... zatiaľ neviem čo to bude tak potom dám vedieť 😀 Myslím, že u každej je to individuálne a každá má iné príznaky hlavne nech sú bábätká zdravučké.

melinduska
8. jan 2012

A ešte som zabudla chute: pri prvej samé sladkosti preto asi to pribratie (bola som ako stan) pri druhej mliečne výrobky som každý deň vypila hádam liter mlieka, jogurty a tak a teraz slané, kyslé, takže uvidíme 😉

jeudi
8. jan 2012

ja ted mam chut hodne na kysele ,na vsechno mozne ovoce,na maso a vyjimecne na sladke treba na zmrzku jinak sladke nemusim ,pred tehu jsem mela rada,co mi vadi je kava ,tu jsem pred tehu taky pila hodne treba 5 kafi denne ,ted kafe nemuzu ani citit.a bez ceho nemuzu byt tak jsou rajcata 🙂 plet se mi zhorsilasem samej bedak nikdy jsem na to netrpela vlasy se mi masti .no a co cekame to zatim nevime 🙂

sofia24
8. jan 2012

ja mám chlapca aj dievča..tehotenstvá prebiehali úplne odlišne..pri synovi som sa cítila skvelo,mala som lepšiu pleť,vlasy i nechty..mávala som chuť na citrony 🙂 ,pri dcérke od 5 t.t. celodenné nevoľnosti až do 36 t.t.,pleť hrozná,vlasy som si kvoli vypadávaniu musela dať ostríhať ☹ ,bývala som dosť náladová s neuveriteľnou chuťou na sladké...."hrozná kombinácia " 😀 ..obe deti som prenášala,a pribrala som dosť pri oboch s tým rozdielom..že teraz po dcérke mám stále kilá navyše..a keď som si pozrela čínsky kalendár-tak by to aj tak vychádzalo,a teraz to vyšlo aj sestre 🙂

anika11
10. jan 2012

ja som mala tehu odlisne,pri prvom mi bolo zle minimalne,plna energie,vraj som aj opeknela.pri druhom som pomaly do piateho mesiaca vracala a citila som sa stale unavena a vsetko ma bolelo,dokonca som aj oskaredla 😖 pri normalnych ultrazvukoch mi doktor povedal,ze to vidi na dievca (aj ked si nebol na 100% isty) a potom na 3D iny lekar,ze to bude urcite chalan.a tak aj bolo,mame doma dvoch chlapov.ale podla toho cinskeho kalendara ked som si to teraz pozrela,tak nam to vyslo 😉

funkadunka
11. jan 2012

@abriela počula som to presne naopak 🙂

abriela
11. jan 2012

@funkadunka ja som pisala o sebe a o par skusenostiach z okolia

abriela
11. jan 2012

Nieco z ceskych stranok MK:
Vyskúšate?
Dievčatko vraj splodíte, ak:
budete jesť viac zeleniny a rýb
doprajete si sladkosti, hlavne čokoládu
čiastočne sa vzdáte solenia a nahradíte ho bylinkami
pri milovaní budete dávať prednosť misionárskej polohe alebo by ste mali byť navrchu
dosiahnete orgazmus skôr ako partner

Výbavičku pre syna môžete chystať, ak:
v strave dáte prednosť červenému mäsu
budete viac soliť
po sexe si na chvíľu ľahnete a nohy opriete o stenu
budete sa milovať v stoji alebo zozadu
najskôr dosiahne orgazmus partner, až potom vy
váš partner bude nosiť slipy namiesto trenírok

vuks
11. jan 2012

Dobry den vsem. Mam velki problem. Jsem 32 tijdnu tjahotenstvi a nevime pohlavi. Podle krevnih testu se u mne nasli hromosomi hlapecka a podle ultrazvuku to vipada na holcecku s patrnou labii a peniformnim klitorisem i uretrou usti pid nim. Prooooooooooooosim muze mi negdo zict co to znamena a co to obnasy. Jsem videsena a vilekana. Prosym vi negdo co momu miminku muze bit nebo coto vubec je a proc to tak vipada 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre