Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

kamilecka
14. aug 2006

Takze vidis u teba to vyslo lebo si dievca,takze tvoja mamka mala podla kalendara cakat dievcatko a narodila si sa jej ty,len skoda ze tvoj vek tam nieje aby si si to iste mohla vyopocitat na vlastne babatko.

miriam17
autor
14. aug 2006

no tak to je skoda:((

melory
14. aug 2006

musim upozornit ze vela mamiciek si neuvedomuje ze sa jej mohol zmenit vek pocas tehotenstva a zabudnu ze mali o jeden rok menej potom sa to v tabulke automaticky posuva.

zuzu13
14. aug 2006

baby mne na tri roky vychádza chlapček a my čakáme (pravdepodobne) dievčatko.

verulka
14. aug 2006

no u mna to nesedi. Moj vek pri prvom pocati tam tiez nieje 😀 , ale zvysne mi vychadzaju baby a mam dvoch synov...

zuzu13
14. aug 2006

No syn mi vyšiel ale druhé asi nie. Ale možno nám dorástol pipík.

samuelko
15. aug 2006

zvláštne je to,že prvé tri mesiace som mala na chuť iba kyslé jedlá,uhorky by som jedla aj ku polievke,ale po tretom mesiaci ani sama nechápem že ako po každom jedle si musím dať niečo sladké,ja som sladké veci nikdy nemala rada.

melory
15. aug 2006

samuelko si ozaj v teme??? 🙂

alexandra
16. aug 2006

A budem mat chalana 😀

julka.n
16. aug 2006

gratulujem alexandra ako ti to potvrdili?

ervotoc
16. aug 2006

alexandra a vy ste chceli tusim dievcatko si pisala?

milady29
16. aug 2006

mne podľa prsteňa vychádzajú dvojičky - chlapec a dievča, podľa tej tabuľky dievča a podľa veku chlapec...som strašne zvedavá čo to bude 😀

drobec.z
17. aug 2006

ja to podla tabulky neviem urcit, pretoze som mala na rozhrani veku 23 a 24 a v jednom vychadza chlapcek a v druhom dievcatko. Prsten som neskusala, ale dnes to urcite urobim. Manzel velmi tuzi po dievcatku, ale ja mam pocit, ze to bude chlapcek. Hlavne nech je zdrave 😉

zuz11
17. aug 2006

milady, to neznamena dvojicky ale iba dev deturence, mozu to byt dvojicky ale aj po sebe narodene deturence 😵 snad to nechcete po prvom zabalit? 😀

tonicka
17. aug 2006

Ahojte babulky. Aj sem to vykvákam. Budeme mať dievčatko 😀 😀 😀

ervotoc
17. aug 2006

gratulujem 😉

tonicka
17. aug 2006

Dakujeme,dakujeme. 🙂

masinka
17. aug 2006

mne v tabulke vychadza chlapcek a budeme mat dievcatko 🙂

alexandra
17. aug 2006

Potvrdili mi to ultrazvukom, lekarka chcela skontrlolovat krcok ale prve co na nu maly vybalil bolo nadobicko. Manzel sa chcechtal ze to vidi veru aj on 😉
Chceli sme kocku, ale teraz sa tesime z nasho synceka. Sestricku dostane neskor 😀

mimec
23. aug 2006

caute tehuľe, mne podla tabuľky vychádza dievča a to aj chceme.Zle mi vôbec nebývalo, chutí mi všetko, spať sa mi chce stále a na spánkoch sa mi vyhadzujú dobre známe uhríky, sem tam aj na brade.Takže? čo to bude?

zebricka
23. aug 2006

Tak ja som tu tabulku aplikovala na 10 tehuliek... ktore presne vedeli mesiac pocatia (z roznych dovodov), vek matky bol bez debaty... kazdej jednej ta tabulka vysla.... 🙂

dahlia23
23. aug 2006

Babky, neplaste ma... Mne vychadza chalan..... Ale velmi na tuto fintu neverim. Co sa tyka chuti, tak za sladke sa netrham a nikdy som sa netrhala, ale dnes som zjedla polovicku bonbosky. Ovocie som vobec nejedla, teraz ho jem na kila (4 kg melon nie je ziadny problem). Z kyslych uhoriek, uz len z toho pachu, sa mi dviha zaludok, hoci dokym som ostala tehotna, tak som ich jedla uplne normalne.

slevik
23. aug 2006

Ahojky, je to o náhodě...něco vychází a něco ne 😉 Moje kamarádka má krásnou holčičku a podle téhle tabulky jí vycházel stoprocentní chlapeček 🙂

evickaleh
23. aug 2006

No kocky mne podla tabulky vyslo dievcatko a bude to Peťko 🙂 , takze neviem neviem 🙂

dahlia23
23. aug 2006

ste ma trosku upokojili.... Inak, zozrala som dva pikniky (to sladke mlieko v tube) a teraz sa pcham zavaranym hraskom. Som normalna? 😖 🙂

evickaleh
23. aug 2006

dahlia23 🙂 je to uplne normalne 🙂 aj ja som najskor nechapala, ze preco papam napolitanku a hned na to pukance a potom cokoladu 🙂. Tak to v tehotenstve chodi, u mna aspon zo zaciatku. Teraz sa to uz trosku znormalizovalo 🙂

dahlia23
23. aug 2006

No, dufam, ze sa to znormalizuje..... Najprv mi bolo zle, tak som nejedla skoro nic a posledne dva dni som jak srotovnik 🙂

evickaleh
23. aug 2006

To ja som mala stasie, ze mi nebolo absolutne zle a preto mi chutilo este lepsie. Ale teraz som hladna tak normalne, ako by tehotna asi mala byt 🙂 . Predtym sa to nedalo... bola som tiez presne ako srotovnik 🙂

dahlia23
23. aug 2006

Ja som na zaciatku schudla 5 kg, tak neviem, ci to akoze chcem dohnat alebo co.... 🙂 Jaj, len som uz zvedava, co to bude. Ci chlapcek alebo dievcatko.... 🙂

culinka
23. aug 2006

dahlia 23-Ahojky,ty si dahlia 22 z mojejsvadby,sk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre