Chĺpky na prsiach

staffi9
30. máj 2015

Ahojte žienky 🙂
Prosím, Vás mám takýto chúlostivý problém. V okolí bradavky a pupku sa mi objavilo zopár dlhých, tmavých chĺpkov. ☹ ☹ ☹ 😒 Prosím Vás, z čoho to môže byť? Môžem si to klasicky odstrániť žiletkou? Ďakujem. 😉

malinka158
30. máj 2015

ahoj zrejme to bude s hormonov. ano mozes si ich odstranit žiletkou.

mimina00
30. máj 2015

@staffi9 zvyknu to byt muzske hormony 🙂 mne sa v tehu rozmnozili okolo pupka dole..

majuskabobi
30. máj 2015

skús voskom 😀 😀
nie,nie,, žartujem 😝 stačí žiletka

lilimoni
30. máj 2015

@staffi9 Ak budes davat dole ziletkou, len to zhorsis. Didiny s pizetou a brusko s voskom 🙂

majuskabobi
30. máj 2015

au,no s pinzetou by som to neskúšala,veď sa pociká od bolesti.a zasa ke´d oholí jeden dva chlpky, tak sa to nemôže až tak zhoršiť 🙄

mamina_25
30. máj 2015

Ahoj,kludne si to ohol ziletkou,nezhorsi sa ti to a nebudu sa ti vytvarat ani dalsie 🙂 ziadnu pinzetu nepouzivaj,lebo sa po..res od bolesti...

mircalla
30. máj 2015

@staffi9 no pinzetou urcite nie, bradavky su senzitivne a to by som vobec nerobila. ziletkou, ale bude to dorastat, mne sa to teda dorasta, mam ich tam len nejake 3-4....pinzeta ma teda nenapadla ani nahodou
@mamina_25 praveze dorastaju, mam to tiez

sylvia217
30. máj 2015

Jasne, ze pinzetou.. Tie štyri chĺpky zvládneš.. No mna by zase vzivote nenapadlo so ziletkou.. 🙂

rica1
30. máj 2015

@staffi9 urcite nie pinzetou ani ziletkou!!!! Odporucam laserovu epilaciu niekde na blizku v salone si vyhladat kde to robia. Stoji to vsade cca prsia 17 a brucho 20. Ja som bola na to prvy krat mala som pokoj 1.5 mesiaca potom druhe sedenie pokoj 3 mesiace a potom treti krat a mam klud. Pinzeta a ziletka cele zle.

mircalla
30. máj 2015

@staffi9 tak si vyber🙂

mircalla
30. máj 2015

@sylvia217 skusala si?

majuskabobi
30. máj 2015

božinku, pinzetou niee.veď sa to môže zapáliť, a až potom bude mať rošambo 🙂

rica1
30. máj 2015

@majuskabobi ja som to skusala pinzetou tak sa nezapali nic skor zo ziletkou. Ale rastu silnejsie stou ziletkou aj pinzetou ale je to kratkodobe. Nic to neriesi

majuskabobi
30. máj 2015

@rica1 no ja ti neviem, ja mam tiez jeden chlpok, a ja ho zrezávam žiletkoou.je pravda, že zhrubol,stmavol.ale žiadna epidémia.no ale na pinzetu by ma nik nenahovoril...

mircalla
30. máj 2015

@rica1 to som nevedela o tejto moznosti.....dobre vediet...ale zase az tak ma to neirtuje, len to treba z casu na cas riesit🙂

olifcek
30. máj 2015

ahoj... ja si to klasicky vytrhavam pizetou... vobec to nie je bolestive... 🙂

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
30. máj 2015

@sylvia217 take iste - akurat ina metoda odstranovania - ten laser asi zabranuje tomu, aby sa to opakovalo.

andrejka77
30. máj 2015

žiletkou určite nie začnu dorastat a hrubnut ,ale pinzetou uplne v pohode tahaj opatrne a vobec to nebolí ja to robím pravidlne raz mesačne neaké tri štyri chlpky 😀

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminka1986
30. máj 2015

to je hormonalna porucha a objavuje sa to pri polycystických vajenčikoch ..zvyšený testosteron...mam to tak presn viem...a ine problemy spojene s PCO..

mircalla
30. máj 2015

@sylvia217 no mne trochu vadi, ze to rychlo dorasta....nic hrube, su ozaj 3-4 vzdy na tom istom mieste...riesila by som inak, keby ich bolo vela......ale takto kaslem na to

mircalla
30. máj 2015

@maminka1986 polycysticke vajecniky urcite nemam ani som nikdy nemala....a toto mam uz asi 15 rokov

@sylvia217 Inak vsetko uplne hladke - pod pupkom, stehna - vobec nic...

maminka1986
30. máj 2015

@mircalla o PCO nemusiš ani vedet pokial maš ok cykly...ale prejavi sa to takto a určite to nieje normalne aby žena mala chlpky na bradavke apupku! takže je to o tom určite...pekný den

mircalla
30. máj 2015

@maminka1986 myslim, ze som absolovovala milion vysetreni kvoli problemu s otehotenim vratane laparky - ale ten bol nepriechodne vajcovody a nie PCO. tiez x krat robeny hormonalny profil, folikumetrie a asi dalsich miliardu vysetreni a najlepsie viem, ci mam PCO alebo nie....dakujem za poucenie. este nieco?

inak toto som tak narychlo vygooglila, takze ak chce kazdmu vsugerovat, ze ak ma par chlpkov na bradavke ma rovno polycysticke ovaria, tak prosim

Neľakajte sa, keď si objavíte v okolí dvorcov chĺpky. Nemusíte s hanbou každému hovoriť, že máte chlpaté bradavky. Nie ste totiž medzi ženami jediná. Takmer každá piata žena má jemné ochlpenie nielen na brušku, ale aj v okolí bradaviek. Vytrhávane bradavkových chĺpkov pinzetou sa však neodporúča.

olifcek
30. máj 2015

@maminka1986 nepresviedcaj kazdu, prosim, o svojej pravde :D

ja nemam ziadne zenske problemy a chlpky mi teda rastu a urcite musim kazdy mesiac vytahovat nejake :D rast chlpkov je nam prirodzeny :D

mamina_25
30. máj 2015

@mircalla aj ja mam tmave chlpky na bradavkach a tiez si to holim ziletkou.ale holenim sa mi nevytvaraju hrubsie ani viac.tiez mam na jedej bradavke jeden chlpok a na druhej tri.

maminka1986
30. máj 2015

@olifcek a kože koho presviedčam??? napísala som si svoj nazor a že je to pri PCO ...tak čo sa do mna obuvate? ste akože trapne..vy presviedčate práveže mna o inom...a prosim dajte mi pokoj a neoznačujte ma už lebo vas nahalsim nemam chut sa tu doťahovať za k raviny
@mircalla

mircalla
30. máj 2015

@maminka1986 napisala si citujem:

ale prejavi sa to takto a určite to nieje normalne aby žena mala chlpky na bradavke apupku! takže je to o tom určite...pekný den

urcite.... a este raz urcite...

ja dam skor na lekarov (vratane ceskych) - ako tvoj nazor....zhodou okolnosti som si na 100% percent ista, ze PCO nemam a predpokladam, ze ani vacsina z nas v tejto diskusii

ano, moze to byt priznak PCO, ale vobec nemusi....to ma dost daleko od urcite

maminka1986
30. máj 2015

@mircalla zaujimave že mne to potvrdili práve lekári že to býva tmave chlpky na miestach kde by na žene nemali byť 🙂)) asi z brucha to nemam predstav si 🙂 a k tomu som zdravoťáčka tak sa prosim nehraj na mudru píšem to čoje overené vedecky ked je zvyšený testosteron...