Hormóny mi ničia manželstvo

lagoia
6. feb 2016

Ahojte, som 3x tehotná- neplánovane , v treťom mesiaci.A už tri mesiace máme doma peklo.Ja už ani neviem či je to tými hormónmi, alebo na mňa doľahli manželské nezhody z posledného polroka...Proste približne odkedy som otehotnela, mám odpor k vlastnému mužovi.Čo sa týka domácnosti a detí, nemôžem sa naňho sťažovať.Pomáha so všetkým...ale neznášam keď sa ma dotýka,stále dobiedza, sex raz za mesiac pretrpím, po ňom sa mi hnusí ešte viac.Stále na mňa nalieha, chcel by sex aj každý deň, ale ja jednoducho nemôžem.Je z toho nervózny, kričí na mňa aj na deti, alebo je tichá domácnosť.Takto vkuse dokola.Hovorím, že to bude asi hormónmi,lebo som celkovo nervózna až nepriateľská ,vadia mi aj ostatní ľudia, ale on to akosi nepripúšťa, lebo pri predchádzajúcich tehu som taká nebola.Vraví, že žije s kusom betónu...To dusno už neznesiem, som zúfalá a on zo mňa tiež... ☹ Mali ste to tiež takto? Prešlo to? Ako to riešiť? Už takto ďalej nevládzem.:´(

katkakovac
6. feb 2016

Ja som tiez vselijaka ale muz to chape. Najskor mi bolo zle od zaludka, nastupila unava a tvrdnutie brucha a do toho 2 rocny syn... Aj ked, ja nemam voci nemu taky odpor ako ty. Problem mozno nie je v hormonoch ale v tvojej hlave. Uz len to, ze dieta je neplanovane. Mozno by bolo dobre sa porozpravat sa z psychologom a hladat dovod preco si voci muzovi taka odmietava. Niekedy nezavezny pokec pomoze😉

anakristina
6. feb 2016

@lagoia mala som take v predchadzajucich vztahoch.vzdy sa tohto stavu bojim v partnerstve.manzel na teba moc tlaci a furt sa chce len ukajat.nech ma sex on lebo on....potom sa ti zhnusi....vela takychto manzelstiev je.uplne ta chapem a bohuzial riesenie nepoznam :(

jeannna
6. feb 2016

@lagoia Podla mna sa ti nehnusi len samotny sex, ale mozno aj fakt, ze si 3x krat neplanovane tehotna, podla toho, co mas uvedene v profile, by si obcas rada uletela a uzivala si slobodu. Sex mas mozno v hlave prepojeny s plodenim deti, ktore uz dalej nechces a toto vsetko na teba dolahlo.

A na kazdodennych "ukajacov" na tehotnej zene nemam slov a neviem ti poradit 😖

eveline666
6. feb 2016

no neviem...tiez som v tretom mesiaci,,,,,a je mi v kuse zle,,,,, som unavena a nevladzem a mam este jednu dcerku stvrrocnu ktora mi neda vydychnut,,,,tiez mame teraz omnoho menej sexu ako predtym,,,,a viem ze to manzelovi nestaci,,,,ale zase on ma chape,,,,,,,poradila by som ti, aby si sa sama seba spytala preco sa ti hnusi a ci sa ti nahodou nehnusil uz aj predtym???? Ci za tym nie je nahodou nieco ine a nie tehotenske hormony???

anakristina
6. feb 2016

Baby ja tu radim a ja som sa dnes tak pohadala s mojim :( proste nie vsetky mame stastie ma vztahy.nechcem uz riesit vlastne nedostatky len nech mam pokoj

stardust
6. feb 2016

@lagoia pises, ze na teba dolahli manzelske nezhody z posledneho pol roka...otehotnela si planovane?

jeannna
6. feb 2016

@stardust Nie, v prvom riadku pise, ze neplanovane.

stardust
6. feb 2016

@jeannna oh, nevsimla som si 😉

hankm
7. feb 2016

@lagoia podvedome ho vinis za tehotenstvi preto sa ti hnusi. @anakristina , to nie je o stasti, vyberas si stale rovnake typi muzov. Tie vlastnosti, ktore ti v obdobi randenia imponuju, vo vztahu sa tvoje vnimane tychto vlastnosti meni.

anakristina
8. feb 2016

@hankm mas pravdu.bohuzial.no neviem s tym nejak pracovat tak to ide dookola

hankm
8. feb 2016

@anakristina skus odbornika, zistite, ci sa s tym da nieco t

hankm
8. feb 2016

s tym da nieco robit.

anakristina
8. feb 2016

@hankm som skepticka ohladne psychologov ale mozno by mi pomohol pozriet sa na veci z ineho uhla

hankm
12. feb 2016

@anakristina iba ti pomoze polozit si spravne otazky, ich riesenie je iba na tebe.

matuliiiiiiiik
12. feb 2016

Baby ahojte clovek ma pocit ze manzel nechape co to je tehotenstvo od zaciatku hormony zomnou trieskaju a teraz som 28t a uz aj problem so spanim mam kazde 3hodiny hore som zachod a spat.alebo sa zobudim ze maly sa hybe v bruchu ci zaha ma boli ci krize ja neviem niekedy mam pocit ze ma moj nechape on lahne a zaspi hned a ja sa budim za kazdou somarinou aj ked niesom hnusna ale poslala som ho spat do obyvacky bo uz aj jeho chrapanie mi vadi,uz vsetko mi vadi och hrozna som a kde este do porodu zosivejem och trochu pochopenia on povie chape ale nevuem ci chlapy to chapu co to je nosit nieakeho cloviecika vsebe tazke to je och musela som sa vyrozpravat tiez

hankm
12. feb 2016

@matuliiiiiiiik vsetko hod nanho, zasluzi si. ved to vsetko zapricinil ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre