Kedy vystaví lekár tehotenskú knižku?

adulik16
7. mar 2008

Ahojte, dufam, ze tu taka tema este nie je lebo som ju nenasla. Prosim Vas, kedy zvycajne doktor vystavuje tehotensku knizku?Mne doktor pred par dnami potvrdil tehotenstvo, vtedy som bola v 5+5 tt. Videl zatial iba ten vacok v maternici, takze knizku mi zatial nedal. Objednal ma na kontrolu az o tri tyzdne, je to prosim v poriadku?Nic viac mi k tomu nepovedal, mavam uz aj nevolnosti, neviem, ci mam zacat uzivat nejake vitaminy, mam biely vytok, v noci zle spim, vyzeram uz ako matoha...no hroza, som dost zmatena, keby nebolo internetu, tak ani nic neviem.

juzinka
8. mar 2008

Ja som dostala v 7 tt, taktiež po UZV, kde sme videli akciu srdiečka.

angelina22
8. mar 2008

ja som dostala knižku v cca 13 tt.,,a nevedela som sa jej dockat.... 🙂

makak21
8. mar 2008

Já jí dostala v 8tt, po tom, co se objevilo srdíčko....bylo to před vánocema, tak asi abych udělala radost rodině 🙂

boobinka
8. mar 2008

Já ji dostala až v 16tt

denisaap
8. mar 2008

ja som pri prvom babe dostala knižku po druhej navsteve doktorky,teda po vysledkoch krvnych testoch.Teraz po 4 rokoch cakam druhe a knizku som dostala hned pri prvej navsteve teda v 6tt.

weroni
8. mar 2008

ja som dostala tehu knizku mesiac po prvej navsteve gynekologa - prvykrat som bola v 7 tt - to sme videli srdiecko na utz a v 12 tt som dostala knizku 🙂

cipin
8. mar 2008

Já jí dostala až na konci 15 tt. takže žádné strachy🙂

sylvka
8. mar 2008

Ahoj Adulík,mě ji dr vystavil v 7 TT 🙂

claudinka
11. mar 2008

kazdemu inak, ja som ju dostala hned po prvej navsteve doktora na dalsi tyzden 🙂 a to este ani nevedeli, v ktorom tt som a ci je to urcite tak 🙂

simona161
11. mar 2008

ahojte, ja som dostala tehu knizku v 8tt a sama som sa doktorky so strachom pytala, ci to nie je skoro 😉

pattie
11. mar 2008

Mě až ve 13 týdnu....

miskakiska
11. mar 2008

Ahojte ja som dostala knizku v 9 tt ale ze uz sa bezne davaju aj od 5tt aj ked to este nemusi byt iste. 😎

jankaa26
1. apr 2008

adulik16 biely vytok je tiez priznakom tehotenstva?

stankatt
1. apr 2008

ahojte, ja v 11tt

evitkamalicka
1. apr 2008

ja tiez v 11tt

misa84
1. apr 2008

ahojky, hlasim, ze ja v 8tt po potvrzeni srdecni akce 😎

natali.m
1. apr 2008

ahoj holky, já ji dostala v 10tt.kkyž jsem byla na první prohlídce, tak jsem byla v 7tt, potvrzené srdíčko,,ale s knížkou ještě čekal... 😉

adulik16
autor
1. apr 2008

jankaa26, uz ti asi niekto odpovedal, ale ano, biely vytok je tiez priznakom tehotenstva.

adulik16
autor
1. apr 2008

Ahojte baby, tak ja uz mam tiez tehotensku knizku, dostala som ju v 10 tt, ked som bola druhy krat na ultrazvuku a doktor uz videl pohyby a aj bilo srdiecko.

loss
1. apr 2008

tak ja som dostala az v 15tt kedze nam 2X prestalo bit srdiecko tak sme cakali ako dopadne toto tehu a hura sme v 35tt 🙂

skrecok
1. apr 2008

Ja som dostala tehotensku knizku ked uz boli hotove vysledky krvi (odber krvi mi robili hned po prvom UZV v 5tt+4) v 6tt.

loss
1. apr 2008

skrecok to je super ja som na nu teda dlho cakala

skrecok
2. apr 2008

Loss, necakala som ze mi uz hned da tehotensku knizku, myslela som ze az v 8tt. Asi je to u kazdeho individualne.

casia
10. apr 2008

Ahojky, diky za podporu, no tak akce: mimi pokracuje, dnes kontrola na Bulovce, mela jsem byt na lacno, kdyz nic nebude na sonu, tak hned kyretaz, rano me vzali hcg a STOUPLO, v pondeli bylo 786 a dnes 1273, neni to uplne hodne, ale na zamlkle teh. to tedy nevypada...na sonu nic, pry nejakej oblacek 8x10 mm tam je, ale tvrdila, ze to muze byt cokoliv, na vajecniku je zlute telisko, coz pry je behem tehotenstvi, doktorka, ktera me nikdy nevidela, me pak tvrdila, ze se boji mimodelozniho tehotenstvi, tak me vydesila, ukazala jsem ji sono od me gyndarky 14 dni stare a plodove vejce s zloutkovym vackem normalne v deloze, tak snad proboha neputuje...tak pokrcila rameny, obavam se, ze o vehlasnych kvalitach Bulovky zacinam trochu pochybovat a maji mozna i horsi sono nez chodim na tu soukromou gyndu, nevim treba jim krivdim..jinak mam zelezo, duphaston a ascorutin, uz jen spinim, ale myslim, ze to mam z toho sona, doktor mi to tam vzdycky surove narve, no budu ted odpocivat, v pondeli jdu zase na hcg i sono, zase mam prijit na lacno, kdyby nahodou doslo na tu kyretaz, doufam, ze uz tam nejaky maly tvorecek bude, doktori asi i uplne blbe zpocitali teh., takze ted to vypada cca 5 az 6 tt a to by asi vse odpovidalo, i snazici smrsti s manzelem na zacatku brezna...budu rada za rady, jinak preji taky vse dobre a zatim....pa pa

smardik
10. apr 2008

těhotensku průkazku jdem dostala hned při první návštěvě v 7týdnu, malému srdíčko bilo tak mi doktor chtěl udělat radost 🙂

berynka
11. apr 2008

Ahoj,
mne dr. TP vystavil někdy v 11. týdnu, i když srdíčko bylo vidět při potvrzení těhu na utz 7.-8. tt 😉 .

malaskoricka
1. júl 2008

ahojte ja som ju dostala vo 8tt+3d 🙂

silva25
13. sep 2008

prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vas potrebujem pomoc...vedel by mi niekto poslat prve stranky tehotenskej knizky??,bo ja som ted akoze v tretom mesiaci....to staci keby ste to hodili do skenera a poslali mi to na mail...velmi pekne vas prosiiiiiiiiiim

petronelie
13. sep 2008

Ahojky,já ji dostala v 7plus1tt. 😉

tanitta
13. sep 2008

Silvi.. to ako myslis naozaj ze ti niekto posle svoju prvu stranku z tehu knizky? kde je rodne cislo, doterajsie diagnozy, rodne priezvisko..... datum sobasa....?????? 😕 .... 😎 ....
inak ja som dostala knizku cca v 10tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre