Kojenie je jednoduché. Už sa veľmi teším

pascalka
27. dec 2007

Mile maminky. Caka ma kazdu chvilu porod a ja velmi tuzim potom kojit,ale stretavam sa z nazormi,ze to nieje take super jednoduche hlavne na zaciatku. Verim,ze kazda mate iny nazor. uz sa tesim na vase rady a cene informacie 😉 😎

matar
16. jan 2008

podla mna nie je pravda, že prípravu netreba. pri prvom bábu som aj ja bola presvedčená, že kojenie je prirodzená vec a príde to samo. a neprišlo. malú som zle a príliš často prikladala, mala som precitlivelé bradavky, po týždni mi šlo viac krvi ako mlieka a po mesiaci som pre zápal prsníka musela prestať kojiť. pri druhom som sa pripravovala skoro od začiatku tehu, kedže som z kojenia mala riadnu traumu. ale bola som presvedčená že to nevzdám. mastičky, masáže, tampiniky... a kojila som bez problémov "až" 3,5 meisaca, kým som nedostala tri krát po sebe behom dvoch mesiacov mrchu a malý prsník začal odmietať. teraz odsávam a prikrmujem a závidím mamičkám, ktoré nemajú problémy. a držím palce, nech je takých čo najviac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre