Koľkokrát sa ešte udriem?

deboraaa
17. júl 2015

Ahojte baby bože aj vám sa to stáva že sa stále udriete do bruška ? Dnes som sa šla trocha nasprejovať po prechádzke a ked som otvára sprej nevšimla som si že je slabo zatvorený a tak spodnou časťou som sa udrela ním do bruška kde je pupok a troška nižšie vedľa neho. Uškodí to bábu ? Trocha to bolelo ale za chvíľu to prestalo. Cítilo to aj bábo ? Je v poriadku ? Som v 20 týždni a je to 1 bábo. Bože dávam pozor i tak sa to stane už chcem mať bábo na rukách. Cítim slabé pohyby vôbec sa mu nechce poriadne hybať a to už budem v 21 týždni.

hanka_april
17. júl 2015

nestresuj 🙄

esterba
17. júl 2015

@deboraaa to, co vypustas zo spreja a nasledne vdychnes mu urcite ublizi viac, ako ten "buchnat", takze kluuud, radsej sa nesprejuj.

sibalka21
17. júl 2015

@deboraaa preboha ty kazdy tyzden s niecim stresujes, a niekedy su to dost nezmyselne veci.... Ja som tiez prvorodicka a to som uz raz potratila, a ani z polovice som tolko nestresovala... Hlavne si uzivaj tehotenstvo..... Babo je dobre chranene a taky uder mu nic nespravi... Pokial nekrvacas alebo nemas silne bolesti tak ti nic nieje.... Chce to hlavne kluuuud

bajana
17. júl 2015

No hlavne bud v klude...mimi potrebuje hlavne kludnu maminku, nie streserku. Aj po narodeni. Mimi si plava v takom mnozstve plodovky, ze taketo "udery" neciti ako nieco zle. A v 21.tt som sotva citila nejake pohyby.

bonaqa2013
17. júl 2015

zbytočne sa obávaš... nič sa nestalo.

lusily
17. júl 2015

hlavne nebuď stále kvôli niečomu v strese, vtedy sa vylučujú stresové hormóny a tie sa dostanú aj k dieťatku a to je preň oveľa horšie ako takýto nepatrný úder sprejom do bruška, stena maternice a plodová voda ho chránia dostatočne, nestresuj zbytočne, ten neustály stres kvôli hocijakej maličkosti mu tiež veru neprospieva @deboraaa

zuzka1008
17. júl 2015

Mne sa tiez stalo parkrat ze som sa buchla a mam zdravu 5r dceru 🙂

moni244
17. júl 2015

@deboraaa ja som len zvedava, ako budes stresovat po narodeni babatka, ked uz teraz zakladas temu za temou, coho vsetkeho sa bojis a stresujes, ver, ze po porode bude ten strach o babo omnoho silnejsi ako teraz, tak sa ukludni, lebo to potom nezvladnes a polozis sa

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
18. júl 2015

@deboraaa Všetky kočky majú pravdu. A čo chceš cítiť v 20.tt?! A prvorodička?! Preboha, veď to bábo je ešte maličké, tak môžeš cítiť max.také akoby "žblnkanie" a nie pohyby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

steinarka
18. júl 2015

😀 nohy na stole, kavicka v ruke, notebook na stehnach a groteska na MK moze zacat.. hned je den krajsi 😀

monhla
18. júl 2015

https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/skodi-v-tehotenstve-blesk-z-fotaku/
https://www.modrykonik.sk/forum/2-trimester/prve-pohyby-a-kopanceky-babatka/
https://www.modrykonik.sk/forum/porod/bojim-sa-porodu/
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/odber-plodovej-vody-2/

Myslím, že bysi mala vypnúť PC a ísť na vychádzku do prírody. Tie stresy /častokrát úplne zbytočné, napr. tá amnio sa ťa našťastie ani netýka/ sú pre bábo oveľa horšie ako to čo sa ozaj okolo Teba deje.
Choď s manželom von n vychádku, kúp sa v bazéne, nájdi si koníčka - hobby, nakupuj vecičky pre bábo, pozvi kamošku na kávičku......
Len sa ani chvíľu nenuď, lebo začneš stresovať.

Uži si pekné leto

sense
18. júl 2015

Vypni mk a hod do googla veci ohladom t3hu a dozvies sa vsetko a nemusis stresovat lebo niekr. Tvoje temy neviem ci su z nudy alebo neviem co si o nich mysliet....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre