Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

tete
autor
29. sep 2008

tak to sa niekto ma
konecne ma dnes kopol krpcek...nejak zacina byt lenivy........ 🙂

vivien22
29. sep 2008

mne sa vôbec nič nechcelo, tak som len vylihovala.
to je super, a neboj nič určite nie je lenivý.

tete
autor
29. sep 2008

ani mne sa nic nechcelo, nejak som bola mimo cez vikend, citila som sa dot unavene, a nic sa mi nechcelo

no tak to dufam, ze sa ma male dobre, len tak cakam, kedy budem v 30tt, aby som konecne mala to sono

sandrika
29. sep 2008

tete fajn ani neviem ako ubehol v sobotu som sa spam,etala len večer a včera sme boli u našicha gratulovať bratovi....len môj synček nechce spávať tak som ko už 15 dní zaspáva okolo 22,45 a spí do 6,40 😝

tete
autor
29. sep 2008

fuuu, sandri to ti nezavidim ze nechce maly spavat, svagrina ma tiez chlpaca, tiez sa vola Lukas, mal uz sice rok, ale este aj teraz jej zle spava

sandrika
29. sep 2008

tak dík potešila si ma 😝 , ale terazbuva no mne sanedá , keďsa chcem vykecávať tu a pomedzi čo to porobiť 😀

vivien22
29. sep 2008

ja dnes nič nestíham. mám v práci toho veľa. a ešte ma nasral jeden kolega. evidentne nemá čo robiť, tak som mu dala prácu, nech obvolá uchádzačky a pozve ich na pohovor, a na to on, že to sa mu nechce, že to on nejde robiť. tak ma to vytočilo, čo si o sebe myslí. ja keď mu nie som nadriadená, tak on vôbec nerobí to čo mu kážem. robí iba to čo dostane od šéfa. ako dnešní ľudia, to je proste des. 😠

janka30
29. sep 2008

dicinka1,
dakujem. Dufam, ze sa tomu vyhnem, uz sa neviem dockat stvrtka.
Tebe drzim palce, aby bolo v piatok hcg vysoke. 🙂 🙂 🙂

tete
autor
29. sep 2008

vivi to mam fakt aj ja najradsej....takych blbych ludi

tete
autor
30. sep 2008

halooooooo...babenka nejak zanedbavame tuto temu, kde ste vsetci... 😠

vivien22
30. sep 2008

ahojky tete - nestíham. o 12.00 idem na sono štítnej žlazy do BB, tak musím všetko postíhať.

tete
autor
1. okt 2008

ahojky vivi tak ako dopadli vysetrenie stitnej???? 🙂

sandrika
1. okt 2008

Ahojky Luky zaspal po polnoci, onešťe buva no ja som hore od 5,00 na bolesť hlavy 😠 teda už nebolí, ae bolela to určitez toho počka strašného

no vivi ako?

tete a tebe sa drobec nechce ukázať 😨

vivien22
1. okt 2008

Ahojky tete - tak dnes som tu celý deň. 🙂 Odskočím si len k zubárke. 😠
Vyšetrenia dopadli dobre, vraj mám všetko OK. Dr. sa mi smial, že a "Vás sem kdo poslal, veď vy ste úplne zdravá". Ale aspoň viem, že tam nič nemám a nemusím sa strachovať.
A ty čo nové?

vivien22
1. okt 2008

sandri - ahojjj 🙂

sandrika
1. okt 2008

asi som znova tehu predsa len,ale pst nechcem saio tom ešťe baviť, no včara mi vyšiel už 4 poz. test no všetky 4sú také slabulinké, akoby nechtom spravené, no ja som sa ráno zobudila a letela na wctakže asi ano bud. týždeň pôjdem k dr a až ak sa to potvrdí tak sa začnem radovať a asi aj strachovať no a preberať s vami tehu pocity...zatiaľ tomu moc neverím, keďže mi už aj pred mesiacom vyšli takto testy akurát nikdy mi takto nevyšiel mamatest - comfort

vivien22
1. okt 2008

sandri - to je super, zatiaľ len tak potichúčku. Držím silno palce. Ale určite si tehu, máš jasné príznaky. 😀

snu
1. okt 2008

dobre ranko dievcence,, neviete mi poradit nieco proti nadche?
na kvapkach mam napisane,ze neni vhodne pre tehotne,tak ja uz neviem co si mam dat,,ide mi hlava prasknut,nemozem dychat :(

sandrika
1. okt 2008

ako práve som mala hnačku ako voda a tojanikdy nemávam , ledva som do seba dostala jeden rožok s lekvárom a baby mne je tak zle...výtok mám lae žltý u LUkyho som mala biely 😕
nechcem to preto rozpitvávať lebo minulý mesiac som to brala tiež že ano a potom ma tuna koni baby vyslialy, ale teraz ma aj 3 dni neskutočne boleli bradavky a to predtým nie a chodím cikať každých 5 min , keĎ pijem veľatak každé 2 min a aj ja nezviknem vôbec piť tak 0,5 l denne lebop mi je z vody nie tak dobre a teraz 2,5 l denne 😨

snu najlepšie je vsiaknuť slanú vodu naj zmorskej soly

vivien22
1. okt 2008

snu - skús kvapky do nosa pre bábätká. v lekárni by ti mali poradiť.

giuli
1. okt 2008

skús homeopatiká-coryzaliu a naparovať sa nad sanou vodou...

sandrika
1. okt 2008

tie kvapky sú z morskej soly a stoja 200,-Sk mala som ich pri pôrode vyhodené prachy .
Normálne slanú vodu šňup, šňup

snu
1. okt 2008

dakujem skusim..neviem preco som kazde 3 dni neaka prechaldnuta :( nemoze to mat neaky vplyv na vyvoj babatka? som v 11tt.

giuli
1. okt 2008

na začiatku som aj ja mala v kuse zapchatý nos,hovorí sa o tom ,ako o jednom príznaku v tehu...no vzhľadom na toto počasie asi ide o normálne prechladnutie...neboj ,nemá to vplvv,to by musela byť každá tehu zatvorená úplne v sterilnom prostredí...

snu
1. okt 2008

si ma ukludnila 🙂 ja mam v okoli tehule,ktorym neni nic,, ani jednej neni zle,mozu jest co chcu,ani jedna chora prost uplne nic 🙂 a ja? na rizikovom,zle nemozem jest,kazdu chvilu prechladnuta 🙂 je to mozne? a to som si hovorila,ze dufam,ze nebudem upistana,ked otehotniem 😀 no ale sak vydrzim,halvne nech je babo zdrave 🙂 tak pekyn den vam prajem,a dakujem 🙂 ahojte

tete
autor
1. okt 2008

ahojky babenky, no konecne tu niekto je.....vivi to som rada ze vysetrenie bolo ok....ja sa mam fajn, len mam strach, teda nie ze strach ale potrebujem pocut ze mimi je v poriadku, dufam ze sa toho dockam o tyzden v poradni

sandri mne sono robil v 17tt a od vtedy nic, takze vobec neviem co bude ani nic

snu ja mam nadchu este aj teraz, cez den je to v pohode, len trochu, ale v noci si lahnem a hned mam nos zapchaty..... 😠

janka30
1. okt 2008

Ahojte,

snu, ja som tiez uplne KO, vcera tak bola mala, tak som ju skusala naparit vincentkou - 2x a to chudatko dva dni kaslala a smrkala a dnes rano uplne skvele,tak som sa naparila dnes rano aj ja a je to lepsie.
A zacal ma boliet spodok brucha, tak dufam, ze je to iba z prechladnutia, zajtra idem k doktorke, tak som zvedava, co mi povie.

sandrika
1. okt 2008

kde ste všetky ja som si teraz robila test a vyšiel negatívny takže zase planý poplach , len keby ma už tak strašne nepichalo v podbrušku a prestali tie nevoľnosti 😠

tete
autor
1. okt 2008

sandrika to ma mrzi.............. 😒

sandrika
1. okt 2008

no mna by tio ani nemrzelo , keby mibolo dobre chceme sa snažiť o miminko až o rok, ale ja sa naozaj necítim dobre, 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre