Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

tete
autor
14. okt 2008

asi tak, vies chceli sme ist do polska, ale na to sa uz necitim, a predsa je prievidza blizsie.... 😀

tete
autor
15. okt 2008

halo, halo, prajem pekne ranko, kde ste kto?????.................. 🙂

mystery7
15. okt 2008

ahojky kocky

skalnicka
15. okt 2008

ahoojte dievcata, prepacte, ze sa zapajam uz do zabehnutej temy medzi stabilny kolektiv, ale... ☹ chcela by som vam povedat, ake pocity mam ja...mozno to nebude nikoho zaujimat, ale nemam to komu povedat a kam napisat...ludi okolo seba mam sice dost, manzzel, rodicia, brat, svokrovci, ale...viete, ja som bola vzdy usmiata, slniecko, bezstarostna...teraz mam bol na dusi, lebo su smutni oni a aj napriek tomu sa snazim na nich usmievat, lebo taku ma poznaju...viete...moj brat stavia dom. odkedy stavia, stretava ho nestastie, stale ho niekto okrada...pred pol rokom auto, vykradli mu naradie zo stavby, teraz cerstvo zasadene stromceky z pozemku...tatko ma problemy v praci, nevie, ci este zajtra bude mat kam ist...mamka je z toho smutna. manzelovi v praci blokli cerpanie akejkolvek dovolenky, ked sa maly narodi, nebude moct byt s nami ani len par dni...a mne je do placu! z toho vsetkeho...som na rizikovom, cez den cakam na manzela kym sa vrati a trenujem usmevy...som velmi vycerpana. preco su ludia taki zli?preco ublizuju, preco sa mi chce z toho stale plakat? 😢

lily1983
15. okt 2008

Ahoj Skalnicka, to ma moc mrzi takato situacia ☹ je to vazne na zaplakanie, ani sa ti necudujem..A hlavne by ma trapilo, keby manžel nebol doma po narodeni maličkeho..to je smutne a na nervy..inak mna rozculi hocico, to ta obdivujem, ze sa dokazes tak bezstarostne usmievat, ja to nedokazem, ak je problem..ale mala by si sa opatrovat ked mas rizikove, to by si mala asi zacat chodit na jogu 😉
a to, kolko zlych ludi existuje na svete????o boze, ja zijem cely zivot, akurat teraz nie lebo sme v zahranici, ale domov mam na slovensku a susedov, ani sa nepytaj, a to je rodina, to je mamin brat, a jeho zena, to su diabli v ludskom tele, zlo, zlo, a zlo, intrigy, ubližovali už mojej babičke a dedkovi, ty uz ležia na večnom odpočinku, ale tak ako ubližovali im, ubližuju každemu, take veci porobili, že človek musi mať veľmi silny žaludok, ti prisaham, keby ma nezavru, tak ich postrielam, nie koli mne, ale koli mojim starym rodičom, čo im napachali este ked žili..fu normalne som sa nahnevala zase..
tak už nebud smutna 🙂 ak ti je tažko vyplač sa, to je dobrý liek, ja a vždy vyplačem..
už musim isť, idem do prace..paa

tete
autor
21. okt 2008

ahojky babenky, nejak zanedbavame tuto temu...? 😒

vivien22
27. okt 2008

Ahojte, chodí sem ešte niekto????

tete
autor
27. okt 2008

vivi no konecne...ako sa mas?

vivien22
27. okt 2008

ahojky tete. na p..u.konečne mi prišli výsledky na ten syfilis a sú znova pozitívne. nervi mám v kíbli.

tete
autor
27. okt 2008

cooooooooo? a to co vlastne znamena, to ti zistili z krvy?

vivien22
27. okt 2008

hej z krvi. ja neviem čo to znamená. sestra mi nič nechcela povedať.objednala ma o týždeň a vraj sa všetko dozviem.

tete
autor
27. okt 2008

boze toto mam najradsej, teraz sa budes len zuhrit tyzden nad tym, oni su taky neohladuplny...a inac sa citis ako?

vivien22
27. okt 2008

veď to, že teraz ma môže aj šlak trafiť za týždeň čo budem nad tým rozmýšlať. bože ja sa asi fakt zbláznim.
inak sa cítim super, nič ma nebolí. konečne cítim aj pohyby malého. dnes idem na sono, tak som bola celá vytešená a teraz....

tete
autor
27. okt 2008

aj ja idem dnes na sono...dufam ze bude vsetko ok..vivi neboj keby to bolo vazne tak ta nenechaju cakat tyzden..neboj sa

vivien22
27. okt 2008

keby si mala pravdu, že to nie je nič vážne. ale ja fakt neviem čo mám robyť.

tete
autor
27. okt 2008

vivi ja viem ale hlavne sa nestresuj..nie je to dobre pre babatko...a co Janci uz robi?

vivien22
27. okt 2008

áno, dnes nastupoval 1.krát do práce.

tete
autor
27. okt 2008

ano super a kam?

tete
autor
27. okt 2008

vivi si tu??????

vivien22
27. okt 2008

tete - do BB do nejakej firmy s náhradnými dielmi na autá. viac budem vedieť keď príde domov a porozpráva, že čo a ako.

tete
autor
27. okt 2008

to som rada, ze uz ma nieco, potom mi daj hned vediet ako reagoval........vivi musim na chvilu odbehnut, ked tu budem prezvonim ta na mobil, ok?

vivien22
27. okt 2008

Oki, určite dám vedieť.

vivien22
27. okt 2008

Tete - a kedy ideš dnes na sono? ja za hodinu odchádzam. Teším sa, že malého konečne uvidím. Dúfam, že bude všetko OK.

tete
autor
27. okt 2008

joj ja idem az o tretej...este sa vratis do prace?
ja mam zajtra aj poradnu takze mam zajtra veget cely den beriem si priepustku na cely den 🙂

vivien22
27. okt 2008

tete - jasné ešte sa vrátim ale ty tu už asi nebudeš. ja zajtra idem do BB na kontrolu na štítnu žlazu. ja som minulý týždeň nič nestíhala. bola tu nová kolegyňa, ktorá nastupuje na miesto mňa, tak som vôbec nemohla chodiť na net.

tete
autor
27. okt 2008

to uz mas nahradu za seba v praci?..nejak skoro nie?

vivien22
27. okt 2008

no, u nás sa s tým ponáhľajú aby som ju stihla zaučiť. Ale ona bude mať pracovisko v BA, takže je to trocha komplikované, zaúčať ju.

vivien22
27. okt 2008

tete - idem na to sono, keď sa vrátim ozvem sa. možno tu ešte budeš. zatiaľ pá

tete
autor
27. okt 2008

drzkam palceky urcite sa ozvi ako to dopadlo...budem cakat, potom napisem vecer aj ja..pa

vivien22
27. okt 2008

tete - tak som naspäť. malý je krásny. vraj je riadne živý, čo aj dosť cítim. 🙂 všetko je tak ako má byť. váži 320g. všetky orgány mu skontrolovala len žalúdok mu vraj nebolo vidno, že je nenajedený. To asi za to, že som ani ja nebola najedená. Tak musím ísť na kontrolné sono zas o týždeň najedená. Aj ona povedala, že je to chlapec a vidno to aj na fotke. A ešte vravela, že mám dosť nízko placentu. Myslím, že keď je nízko asi budem musieť ísť na rizikové. Neviem ale tak sa mi zdá, že pri nízkej placente hrozí skorší pôrod. Ale inak sa teším, že je OK.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre