Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

tete
autor
27. okt 2008

vivi- tak uz to mam aj ja za sebou, nase mimi je tiez dost divoke, co tiez citim, aj my sme zatial v poriadku, uz je otocene dolu hlavickou, takze ho poriadne citim pod rebrami ako kopcuje..tiez nam kontroloval vsetko, plucka, mechur, zaludok, chrbticu, meral hlavicku a stehennu kost...placenta je tiez tam kde ma byt...tak sa teskam..ale hamblivec jeden nechce sa nam ukazat, ze co skryva medzi nozkami...tak to bude asi prekvapko.... 🙂

mystery7
28. okt 2008

ahojte kocky

trochu vas zanedbavam 😅 ale sa polepsim

vivi: je to super, ze maly je ok a budem drzat palce na tie vysetrenie krvi. Dopadne to ok, nic neboj.
tete: aj tebe gratulujem, ze mas take dobre vysledky

vivien22
28. okt 2008

Ahojte som tu. Bola som dnes na kontrole na štítnej žlaze. Vraj všetko OK, len mi zvýšili dávku.

Tete - super, že je všetko OK. A s tým čo to bude budete mať aspoň prekvapko. 🙂

mystery - ahojky, že sa aj ukážeš. Ako sa máš? čo nového?

tete
autor
29. okt 2008

vivi si tu...? 🙂

vivien22
29. okt 2008

ahojky tete - som tu. 😉

tete
autor
29. okt 2008

este si tu????
tak ako sa mas?
ozaj co Janci, nehneva sa? 😒

vivien22
29. okt 2008

jasné som tu, dnes celý deň. Som OK, len sa mi chce dnes nejak spať. Janči sa nehnevá, veď sa nemá prečo.
A ty ako, čo nového u Dr.?

tete
autor
29. okt 2008

aj ja som tu dnes cely den..u Dr. vsetko ok.....vcera ma pozeral od spodu, krcok je uzatvoreny na 3cm..takze povedal ok...o dva tyzdne idem zas a od 17.11 idem na matersku.... 🙂
a co povedal Janci na tu otazku, suhlasi ci nie?

vivien22
29. okt 2008

jej to je super, aj ja chcem ísť už na materskú. závidím. 😉
ja idem v pondelok do poradne, tak uvidím čo povie na tú nízku placentu, či náhodou nepôjdem na PN.
jasné, že súhlasí, že sa pýtaš. inú možnosť som mu nedala len povedať, že súhlas. ale nie, fakt súhlasil a ja som mu hneď navrhla vás ako našich krsných a tiež súhlasil.

tete
autor
29. okt 2008

to som rada, lebo uz som si myslela, ze ked si mi nenapisala, co povedal, tak ze nesuhlasi...som rada, musim to povedat Minovi... 😀
joj uz aj ja sa tesim celkom, na matersku, konecne bez stresov, a mozem si v klude robit diplomovku, a skusky..este vlasten uvidim, lebo ja som dala moznost sefovi ze budem robit, ale este sa nevyjadril, tak ho serem...je mi to jedno.... 🙂

vivien22
29. okt 2008

to som len nestíhala napísať. ale hlavné je, že sme sa dohodli. ozaj a ja som sa ťa ani nespýtala, či by ste aj vy chceli ísť nášmu malému za krsných. poraďte sa s Minom a dajte nám vedieť, OK?

libka1
29. okt 2008

Moje pocity v tehu: konečne ma nič v práci nerozhádzalo, bolo to krásne obdobie, aj keď ku koncu trochu ťažšie, ale veľmi šťastné... problémy som nemala, akurát nosiť tie kilá 😉 A krásne vyvrcholenie v podobe dieťatka, jedno z najkrajších období v živote ženy 😵

tete
autor
29. okt 2008

to sa radit, nemusime, lebo to je jasne, ze ANO!!!!! 🙂
pytala som sa dokiho, ze ci nie je vidiet na sone co to bude, vies co mi povedal????????
povedal, ze to nie je dobre vidno, lebo je otocne ritkou...ze sa mu tie vlny odrazaju od ritky, ale povedal ze skor baba..... 🙂 ale ze sa to moze zmenit, tak uvidime, asi sa mame fakt nechat prekvapit!!!

vivien22
29. okt 2008

libka1 - to ti gratulujem ku krásnej dcérke. teraz už len samé radosti s ňou. 🙂

vivien22
29. okt 2008

tete - to som rada, že áno. 😉 no malé na vás asi chystá prekvapenie, keď sa nechce ukázať. ale možno sa ešte do pôrodu ukáže. ale aj tak v konečnom dôsledku je to jedno, len nech je zdravučké.

tete
autor
29. okt 2008

libka1 ....... 🙂

tete
autor
29. okt 2008

vivi presne tak, ja som to tiez povedala, budeme sa tesit rovnako ci to bude chalan alebo baba.... 🙂

vivien22
29. okt 2008

v sobotu prídem do čekoviec na hroby, tak sa možno uvidíme.

tete
autor
29. okt 2008

tak sa zastavte............ 🙂

vivien22
29. okt 2008

no ideme zo svokrovcami na jednom aute, tak uvidíme....... 🙂

tete
autor
29. okt 2008

aha, tak nic, vsak uz sa dohodneme a dojdeme vas kuknut a potom vy nas....pocuj pocula som o tom navrhu Radicovej, co sa tyka materskej?

vivien22
29. okt 2008

Tete - si tu? bola som na obede.
o akom návrhu od Radičovej? ja som nič nepočula.

tete
autor
29. okt 2008

vivi uz som tu aj ja, bola som papat......no pocula som ze Radicova dala navrh, ze zena na materskej prvy rok by mala poberat popri rodicovskom prispevku, aj 55% z hrubeho platu.....to by bolo super, nie? ale mozme cakat ze to schvalia........hm

vivien22
29. okt 2008

to by bolo celkom fajn ale teraz keď je finančná kríza a všade hovoria, že sa musí šetriť kde sa dá fakt pochybujem, že by to schválili. Aspoň, že som si platila tie zvýšené odvody do sociálnej, tak aspoň niečo dostanem.

tete
autor
29. okt 2008

tak to mas fajn, ja nie....som zvedava kolko mi vyrataju matersku, normalne som zvedava ci mi vyjde aspon nejakych 6000Sk........ ☹

vivien22
29. okt 2008

to neviem, že ako sa to ráta. ale veď sa za chvíľu dozvieš. 🙂

tete
autor
29. okt 2008

no vsak ano...len aby mi sanka nespadla......... 😀

vivien22
29. okt 2008

ale snáď to nebude až tak zlé. horšie je to p tých 6.mesiacoch keď spadneš na 4.700Sk a tam sa už nedá nič urobiť.

tete
autor
29. okt 2008

no to je fakt, jedine sa vratit do prace, 🙂

vivien22
29. okt 2008

no to je asi jediná možnosť. ja dúfam, že sa nebudem musieť vrátiť do práce nejak skoro. chcela by som si to doma užiť s malým.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre