Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

tete
autor
30. okt 2008

ahojky je tu niekto?????????????????? 🙂

vivien22
30. okt 2008

ahojky, no predsa ja!!!!! 🙂

tete
autor
30. okt 2008

vivi prepac ale nejak nestiham, okrem toho je tu sef, ma picne.......... 😒

vivien22
30. okt 2008

to neva, ani ja dnes veľmi nestíham a tiež tu mám šéfa a stále niečo otravuje..... 😠

tete
autor
31. okt 2008

ahojky si tu vivi????? 🙂

vivien22
31. okt 2008

ahojky tete - som tu 🙂

tete
autor
31. okt 2008

no uz som tu aj ja ale ty uz asi zas nie...... 🙂

vivien22
31. okt 2008

ale som tu len behám po internete.

tete
autor
31. okt 2008

aha tak fajn, ja ze uz si na obede....ako sa mate???

vivien22
31. okt 2008

dnes na obed nejdem. piatky robím len do 13.30, tak sa mi neoplatí trepať sa do mesta.
máme sa fajn, zajtra sa mi nechce ísť na hroby ale čo narobím, keď musím.
a vy?????

dula_renka
31. okt 2008

vivien22 aj ja chcem take piatky 😉

vivien22
31. okt 2008

dula - je to fakt super, piatok mi tak hrozne rýchlo ubehne a aspoň si stihnem veľa vecí povybavovať, čo nestíham cez týždeň. 🙂

tete
autor
11. nov 2008

ahojky babulky...no tyzden tu clovek nie je a vy takto zanedbavate tuto temu..... ☹

hada
20. nov 2008

Ahojte, som tu dnes prvykrat a som rada, ze som nasla taketo forum.Som tehulka prvykrat. Do asi 4 tt som nic necitila, o dietatko sme sa snazili velmi dlho a v sept sme sa milovali s manzelom raz a tak ma ani nenapadlo,ked mi meskal m, zeby som bola tehotna. A som 🙂 prve priznaky-pnutie v prsiach, opbolievanie v podbrusku, pocit kyseliny, spavost zacali od 5 -6 tt. je to dodnes, sme 9tt,
ako hovorim, kazdy den je iny, uprimne na nalade mi to nepridava, ale upokojilo ma, kedze som zistila, ze aj ine zeny maju obdobny stav.

felixko
20. nov 2008

hada aj ja som to na začiatku cítila, že som v tom, bolo to skrátka niečo iné, iný stav ako predtým. a ku koncu to bolo najlepšie, keď som doslova fetovala vône všeho druhu od boxu na topánok, po všelijaké skrine, voňal mi napríklad papier, v každej skrini som musela mať nejakú vôňku, voňal mi interiér auta, preto som si kupovala tie voňavé stromčeky do auta a dávala si ich do skríň, stále som leštila nábytok rôznymi sprejmi na nábytok, až som sa vyžívala v tom, keď mi všetko voňalo, tiež som si kúpila mentolový hapči do nosa, ktorý som furt musela čuchať, musela som mať voňavý balzam na pery stále pri sebe, normálne som bola závislák na vône, a teraz keď už máme anjelika na svete si na to ani nespomeniem. už ma tie vône tak neinšpirujú..

ditka1
20. nov 2008

ahojte - hada tak to su pocity kt.budes mat stale tie bolesti sa zmiernia ked sa babatko zacne hybat a to len potom budu POCITY 😀 😀 😀 ,sa tes na to ja som v 26t a mne kym sa zacalo to moje male hybat mi byvavalo zle ,mdloby,zavraty a ja napr.som vedela tiez ze som tehu od zaciatku este predtym nez mi kramy meskali,aj ta spavost bola znacna ale to sa zmeni som chodila ako matoha cez den aj po stojacky by som zaspala,dokazala som prespat aj 20hodin denne 🙂 🙂 no ale som stastna lebo dlho sme sa snazili a vela problemov pekonali okolo toho.
Vone mi nevadili ziadne ale surove maso mi doteraz vadi.

hada
20. nov 2008

ahojte felixko, ditka

vdaka za podporu, to je tak, ked po dlhej dobe je to vytuzene tu a nikdy som si nemyslela, ze mi moze byt zle
akosi som s tym nepocitala, naivna aj v 34 😉
totiz ziadnej mojej znamej okolo nic nebolo, fungovali uplne naplno a ja som sa stym akosi stotoznila, ze ma tie moje pocity a stavy zaskocili. snazim sa tesit, aj ked ked mi je blbo, tak ten usmev sa az tak nederie, ale drobcekovi v brusku hovorim, ze to prejde a ze to zvladneme 🙂

wild.horses
27. nov 2008

mna tehotenstvo prijemne prekvapilo. Prve tri mesiace by som najradsej non stop prespala. Mam dost vycerpavajucu pracu, niekedy aj 8 hodin prestojim na sale a operujem, po veceroch som uz o siestej bola v posteli, zaspavala o osmej a vstavala o siedmej rano.
Od 18 tyzdna maleho citim a musim povedat, nikdy som sa necitila lepsie. Je to najkrajsi pocit a niekedy si myslim, ze by som bola najradsej, keby to nikdy neskoncilo. Maly rad kopka, pekne reaguje na hlasy, tak je o zabavu postarane 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre