Pocity v tehotenstve

tete
26. sep 2008

Tato tema by mala byt o tom ako sa kazda z nas citi, ako preziva kazdy den v tehotenstve...a podelit sa o svoje pekne aj tie menej pekne pocity s ostatnými.............. 🙂

munu
3. okt 2008

a citite uz aj pohyby? alebo este nie? ja myslim, ze este nie, prave dneska je 17tt a 2dni

munu
3. okt 2008

neviem preco mi na tejto stranke ukazuje 19tt.. na kazdej kalkulacke mi to nabehne inak, je to mozne? 😀
v skutocnosti je to ako som uz pisala 17tt+2d

vivien22
3. okt 2008

munu - aj ja by som už chcela mať také veľké brušinko, aby každý videl, že som tehu. 😀 ale ešte si asi počkám.
pohyby ešte necítim, čítala som, že u prvorodičiek sú až okolo 20tt. ja som v 16tt+4dni.

shela
3. okt 2008

manu...hej tie posledne 2 fotky su teraz z druheho tehu...takto ako teraz som vyzerala pri prvom v 8 mesiaci...malinke uz citim od 15tt...prve som pocitila okolo 18-19tt...takze este mas cas..

tete
autor
3. okt 2008

vivi uvidime......Janci dal vypoved?
ja som prvy krat zacitila pohyby bolo to medzi 18 a 19tt....ale take castejie pohyby boli myslim okolo 21 a 22tt

munu
3. okt 2008

ok, musim koncit na dneska, lebo ideme do prace.. tak sa majte zatim 🙂

vivien22
3. okt 2008

tete - nie nedal ale dostal, tak je teraz doma.

tete
autor
3. okt 2008

joj vivi tak to ma mrzi, a co riesi uz nieco ine????

vivien22
3. okt 2008

tete - zatiaľ nič, nie sú žiadne ponuky.

riana
3. okt 2008

Ahojte, este som sa do tejto temy nikdy nepripojila, ale mám nejaké zvláštne pocity a neviem čo to je. Mám dve deti, jedno 7. rocné, druhé 6 ročné. S manželom sa pokúšame o tretie bábo už 1,5 roka. Mala som úplne rozhádzanú menštruáciu, brala som Duphaston ( pol roka ), potom som mala 3 mesiace cyklus pravidelne po 31. dnoch. Teraz mi mešká 7dní, mám zápal priedušiek a beriem antibiotiká Rovamycin. Mám zvláštne napätie v prsiach a stále mám pocit, že som práve v tejto chvíli dostala menzes, ale nie. Menzes stále nič. Pri prvých dvoch deťoch som nič takéto nemala. Viete niečo o tom? Vďaka zaradu.

munu
3. okt 2008

RIANA, no ja by som povedala, ze si urob najskor tehotensky test, lebo ja som mala tiez take priznaky, bolesti podbruska, akoby som mala dostat menzes, lenze menzes mal prist v skutocnosti az o 2 tyzdne a napatie v prsiach, neskor bolesti prsnikov a trosku nevolno na zaludku.. ked som sa pytala rovnaku otazku ako ty teraz v jednej online poradni, ci to moze byt tehotenstvo, tak mi nejaky mudry odbornik poradil, ze to bude asi oneskorena ovulacia..ze si nemysli, ze by to mohlo byt tehotenstvo..
a nakoniec o tyzden som mala dve palicky na teste, takze odbornik sa netrafil 😀

jahoda
4. okt 2008

ahoj munu...som 19DC, mrcha by mala prist najskor o tyzden a tiez mi je divne nevolno od zaludka a som stale dost unavena... Myslis, zeby to mohlo byt ono?

tete
autor
6. okt 2008

prajem krasne rano babulky........ 😉

tidzej
6. okt 2008

Ahojte, ja mam podobne pocity ako riana, tiez mam napatie v prsiach, bolesti hlavy a bolesti v podbrusku a citim ako by som mala mat kazdu chvilu menzes, ale nic. Nedavno sme sa s manzelom brali, tak by ma potesilo keby som bola tehotna. 🙂

etnicka
6. okt 2008

riana presne tie iste pocity ako Ty som mala, ked som otehotnela 😀

tete
autor
8. okt 2008

ahojky dievcata, tak toto sa mi nepaci, ako zanedbavate tuto temu...... 😠 !

no co uz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som bola vcera v poradni, konene som sa ukludnila ked som videla to male stvorenie, ako si oddychuje a vegeti v mojom brusku....krasne nam bije srdiecko, tak som stastna ako blcha...o 3 tyzdne mame velke sono, kde budeme vediet kolko meriame a vyzime, a tak....... 🙂

mystery7
8. okt 2008

ahojte kocky 😉

ja uz mam za sebou UZV a videla som mini srdiecko

co sa tyka pocitov, tak som zatial ok, nic mi nie je a dufam, ze mi to dlho vydrzi 😀

tete
autor
8. okt 2008

mystery somrada ze vam to dobre dopadlo...drzkam vam palce..... 🙂

jahoda
8. okt 2008

ahojte, tidzej, a kolky den si? ja som 24DC, trochu sa bojim, lebo som teraz prechladnuta, moc priznakov nemam, iba take "tusenie" 😎 tak som zvedava, ci sa aj naplni...

vivien22
8. okt 2008

ahojte kočky,
včera mi vôbec nešiel kôň, neviem čo sa dialo, celý deň som sa nemohla pripojiť.
tete - to je super, že je všetko Ok
mystery7 - teraz už len musíš veľa oddichovať a dávať na seba pozor, držím palce

ja mám zase zlé výsledky z krvi, teraz pre zmenu na downov syndróm, takže v piatok idem do BB na genetiku a potom asi na amniocentézu. ako neviem čo ma ešte v tehu môže stretnúť ale zatiaľ lámem rekordy....

tete
autor
8. okt 2008

ahojky vivi...neboj sa, kamoska mala tiez zle vysledky, a to neznamena ze by ti to potvrdlili aj v BB, tam jej povedali ze je vsetko ok...budem drzat palceky
a co janci uz ma nejaku pracu??? 🙂

vivien22
8. okt 2008

tete - ja to beriem z rezervou, lebo čo mne teraz vychádzajú za veci to je až neuveritelné. janči ešte nič, doma vegetí...

tete
autor
8. okt 2008

a co ti vychadza?

vivien22
8. okt 2008

myslím tým celé moje tehu. najskôr nemám mrchu, potom som otehotnela. Dr. mi tvrdila, že to som nemohla otehotnieť. potom zlá štítna žľaza. potom tie výsledky z krvi na sifylis a teraz zas toto.

tete
autor
8. okt 2008

vivi neboj vsetko bude ok, ja neviem preco tak strasia tie mamicky, mas celych 9 mesiacov tesit na babo, ale to sa vobec neda....len sa clovek stresuje, a pocuva okolo seba co sa deje...hrozne

krasulka
8. okt 2008

ahojte, trosku sa zapojim. Ja som z temy februaroviek 2009.

vivi, vobec sa neboj ze ti tie testy vysli horsie na ten downow syndom. U nas v teme kazdej druhej babe tie testy vysli zle a ani jednej sa na amniocenteze ten syndrom nepotvrdil. My sme sa zhodli na tom ze je to kravina a zbytocne tym plasia maminky aj odbornici hovoria z eu mladych zien su tie testy na downa nedoveryhodne..Drzim palce nech je vsetko OK 🙂

vivien22
8. okt 2008

tete - ako teraz som úplne kľudná. vyšlo mi to riziko 1:230 a normál som čítala, že je 1:300 takže asi až také zlé to nie je. u mňa to znamená, že z 230 narodených detí by sa narodilo 229 zdravých a 1 choré.

vivien22
8. okt 2008

krasulka - ďakujem aj ja dúfam a verím, že je to len nejaká kravina. mám 24rokov čiže rizikový vek ešte nemám. a ten pomer 1:230 sa mi zdá tiež dosť veľký. tak uvidím čo mi povedia v piatok.

tete
autor
9. okt 2008

ahojky je tu niekto, ci zas som tu sama????? 🙄

vivien22
9. okt 2008

ahojky tete - ja som tu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre