Pripadali ste si príťažlivé v tehotenstve?

monikafialka
23. okt 2017

Mamicky prosim obavam sa zeby som sa citila ako tank v tehotenstve, potesite ma ze ste sa citili krasne a pritazlive - pre seba aj partnera - v tomto obdobi?
Dakujem pekne;)

emilia25
23. okt 2017

A gyndos na prehliadke ked hmatal malu mi vravi boze ved vy nemate na bruchu ziaden tuk.pribrala som naozaj par kil ani nie 10 za cele posledne tehu.

jankalukasova
23. okt 2017

@monikafialka
poviem Ti úprimne, že neviem ako budeš to dieťa zvládať, keď už teraz s Teba srší egoizmus jak z dela.. ešte nie si tehotná a už riešiš aby si s ním nemusela byť doma.. aby si nemusela kojiť... či budeš príťažlivá, keď budeš tehotná... no asi sa za Tebou chlapi nepohrnú... keď budeš mať brucho... ale ten tvoj by mal byť šťastný ako blcha.. a aj Ty by si mala byť. ..
Načo Ti bude? Doma s ním byť nechceš, kojiť ho nechceš... neber to v zlom ale fakt nechápem..

sayurinka
23. okt 2017

Ono to podľa mňa platí, ze vyzeras ako sa cítiš. Pri prvom tehu som bola plná energie, okrem rastúceho bruska som ani nevedela, že som tehotná. Žiarila som šťastím a aj som opeknela, bola som veľmi hrdá na svoje bruško dopriala som si oddych, wellness, mala som pokoj pozornost môjho muža. 😇
Pri druhom tehu som už mala 2 ročného drobca, takže tak to aj vyzeralo. Do toho mi od začiatku bolo zle, bola som stále unavená, nevyspata, ubolena a nemala som na seba žiadny čas, cítila som sa ako taky ufucany nemotorny hroch.😒😀

Takže myslim si, že keď už budú moji chlapci veľkí a pošťastí sa nám ešte dieťatko budem mať zase možnosť si to tehotenstvo vychutnať. S malým surodencom to bolo pre mňa o držku ale určite to neľutujem ❤

reni1512
23. okt 2017

Je to NAJKRAJSIE obdobie...ja som bola smutna ze uz brusko nemam!a moj manzel sa nenormalne tesi ze uz cakame 2x ...a pripadam si ovela krajsia ako bezne je to skvele 🤗

germaniawerks
23. okt 2017

"Mamicky prosim obavam sa zeby som sa citila ako tank v tehotenstve,"

vidno, že netušíš, o čom je tehu, ináč bys vedela, že existuje len 1 ženská, ktorej chlap/i sa náhlia otvárať dvere ešče rýchlejšie než prítažlivej ženskej. -A to je tehotná ženská. jednoducho naša spoločnosť má toto hlboko v sebe. Len vymeníš jedno lovenie pozornosti - za druhé

lujza123
23. okt 2017

Citila som sa tak pritazlivo ako sa len hrosica moze citit 😉 ... a vlastne cely cas pocnut pregrcanymi a preplakanymi prvymi mesiacmi a konciac poslednym mesiacom ked som vyzerala ako keby cakam trojicky a pri najmensom pohybe som funela ako lokomotiva, cely ten cas som rozmyslala ktory **** mohol toto nazvat požehnany stav ci najkrajsie obdobie v zivote... to je rovnaky oxymoron ako materska dovolenka... lebo to je fakt dovolenka, ruka hore, nohy vylozene a relax ako na plazi

Ale ked sa narodila malicka uz to bolo super, no tehotenstvo nic moc

bobana297
23. okt 2017

no teda. ja som sa citila hrozne. zo vsetkoho ma napinalo ani jest mi nechutilo a bola som ja velryba 😂😂 ani dychat ani nic mama mi nadavala ze nemam tolko jest a pritom som ani nejedla. a nakoniec vysiel z toho 5 kg cvalik 😊😂😂😊

ostorha
23. okt 2017

@monikafialka Prepac ,ale ty sa zivis svojim telom? Si herecka,tanecnica alebo modelka,lebo ani tie tak uzkostlivo neriesia ako v tehu vyzeraju .Ved ci sa budes citit krasna ,alebo ako tank .. mna osobne na tehotnu zenu taka asociacia nikdy nenapadla mne sa tehotne zeny pacia ,aj tak to je len na par mesiacov a aj keby si mala vyzerat ten cas hrozne z tvojho pohladu ak tuzis byt matkou tak to vydrzis,hlavne je nastavenie mysle.Ja som sa citila vyborne nevedela som co je to sa rozculovat ,mala som velky apetit ,krasnu plet ,huste vlasy, bola som cele tehu v takej povznesenej nalade ako na lahkych drogách a to som tazko manualne pracovala do 8 mesiaca a posledny den pred pôrodom som este malovala chodbu v dome s obrovskym bruchom ake nemavaju ani zeny s dvojickami pritom som utla v panve.. a to kolko som pribrala som v tehu neriesila,to som zacala riesit az potom...Ale tak ja mam zasa doma chlapa ktory ma miloval aj s anorektickym telom,aj s tehotenskym aj s normalnym aj stranucim takze z tejto strany ja nie som pod tlakom skor sa mu viac pacim ked som plnsich tvarov.,Tlak na seba vytvaram hlavne ja sama , skratka zijem medzi ludi a chcem aby mali zo mna prijemny pocit..Ja mam skusenost ze muzi sa tak priblblo-rozneznene usmievaju teda spon na mna ked som bola tehotna sa tak usmievali .No a telo sa ti nemusi zmenit vôbec a moze sa zmenit zasadne.Strie,krcove zily,hemoroidy pri velkych plodoch a takzych pôrodoch-ochabnutie panvového dna,vypadavanie vlasov,ochabnuta koza na bruchu ovisle prsia po kojeni,kruhy pod ocami.... ale ja len tak mimochodom..... na to co a ako bude ti nepomoze ani krystalova gula.Ale ako moja svokra vravi a vravim to aj ja aj keby som mala mat strie aj na usiach tak to za ten krasny, vonavy uzlicek stastia stoji..

eveu
23. okt 2017

Až otehotnieš a bude to babätko vytúžené tak ti bude jedno čo si o tebe kto myslí a ty sama si budeš pripadať nie krásna ale ŠŤASTNÁ. Ja pokiaľ som neotehotnela, tak som riešila že mám akné a sem tam už aj sivé vlasy, a to mam 31, takže pleť na 16 a vlasy možno tak na 37. Ale ako som otehotnela, tak nič z toho neriešim, aj keď pleť sa mi zhoršila. Som šťastná, že sa nám podarilo babätko a jediné na čom mi momentálne záleži je aby sme boli obaja v poriadku. A URČITE ma niečo také, že nie som príťažlivá ani len nenapadlo 🙂

mircalla
23. okt 2017

Tak pokial mozno povazovat slona za pritazliveho, tak urcite
Ale bolo mi to srdecne jedno. Podla mna s opuchnutymi nohami a pod sa pritazlivo vypadat neda, nebudeme si nic nahovarat.

olifcek
23. okt 2017

@monikafialka este som tuto temu objavila az teraz 😂 ani mi to totiz nenapadlo riesit, ci som pritazliva pre okolie a mojho manzela 😏😂

Moj manzel je stastny, ze budeme mat i druhe dieta a mne je fuk, ci sa inym muzom, ci zenam pacim 😂😂😂

Depkovat sa mi kvoli tomu uz ale teraz nechce ani ken zacinat 😀

olifcek
23. okt 2017

Ale jo... Mojmu manzelovi sa oacim i takaaaato 🙂 cize vsetko na poriadku, ze? 🙂

mircalla
23. okt 2017

@olifcek Presne tak - mne to bolo srdecne jedno, Plet a vlasy som mala dobre vzdy aj predtym aj pocas. Bola som velka, vobec som neriesila, nebolo to vobec podstatne. tehu som si az na neustalu zahu uzivala, vnutorny pocit bol uzasny.

mimka11111
23. okt 2017

@monikafialka ze ci 😁, s velkym brusiskom uz pred porodom,som vytasila brusisko dopredu,hlavu hore a ides 😁...v hlave som mala jedine.."len kukajte na mna,mam v sebe to najcennejsie a najjkrajsie,co zena v celom svojom zivote moze dostat " 😊

euka210
23. okt 2017

no pre manzela urcite, rad hladkal moje brusko. Citila som sa dobre, ako tank som sa ale citila ten posledny mesiac, kedy som to uzchcela mat za sebou a babo pri sebe.

aduska121
23. okt 2017

Ja som sa citila pritazliva a dost a to som pribrala 21 kil 🙂 ale mala som krasne brusko ako sa patri obliekala som sa pohodlne a vkusne zaroven kazdy ma tiez chvalil ak si stastna vidiet to ci uz mas brusko alebo nie...jedine co mi vadi su strie ani nie tak zato ze ich mam ale zato ze ma dost bolia nemozem si dopriat poriadne horuci kupel ☹ a jazva na tu som hrda poznacuje moje telo tym najkrajsim a najuzastnejsim co mam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre