• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prsia a strie počas tehotenstva. Zhorší sa to po kojení?

30. júla 2016 
zana27
aj ja som sa snažila stravovať racionálne ale tak mi "napuchli", že to pokožka nezvládla. možno sa ti strie objavia, keď sa ti nalejú mliekom. možno nie. držim ti palce, aby to tak nebolo :wink:
10. aug 2007 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zana, no ty si ma dobre rozosmiala, ze "z dokumentu o dojciacich zenach na Amazonke" :grinning: :grinning:
mne sa doteraz zväcsili prsia z 85B na 85C a len v kutiku duse tajne dufam, ze z nich nezostanu splasnute vrecuska
16. aug 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som mala 75D a teraz mam 80/85/F :sweat_smile: :sweat_smile: a strie sa mi spravilo fakt iba minimum neni skoro ani vidno ale bojim sa ze sa mi spravia ked sa mi este viac najelu mlieckom a potom zacnem xudnut :angry:
a myslim si ze ked ma raz na to clovek nabeh tazko tomu zabrani lebo mne sa naprv na brusku nespravila ani jedna a to si ho vobec nenatieram ale na zadku sa mi riadne vyjasili fakt :pensive: :angry: narastlo mi bruxo a spravili sa mi na zadku super nie??a to mi ho drahy denno denne natiera a masiruje spevnujucim kremom takze viac som sa starala o zadok a ten sa mi zato odvdacil striami a brusko nie :slight_smile:
16. aug 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby :grinning: :wink: ja som na tom podobne...aj strie na prsiach aj vyfucane su, aj sa povaluju kade tade :slight_smile: :angry: :frowning2: ale pred týždňom som bola na ultrazvuku prs a zalial na taky divny pocit :cry: :sweat_smile: :fearful: akoby som sa bala aby mi tam nic nenasli....a ked mi doktorka povedala že moje prsia su zdrave, bolo mi uplne jedno ako vyzeraju. je pravda že teraz si musim kupovat iba drahe podprdy - push upky ale nech....sak zatial ma žiadny iny chlap nevidi iba tato :grinning: :grinning: :grinning: a on mi vždy povie že ved on si ich zroluje aby sa k nim dostal :grinning: :angry: :grinning: co už...mi ženy to mame tazke :sweat_smile:
17. aug 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sloboda som sa nasmiala..
no tak to ste ma moc nepotesili ked si predstavim ze tie moje lajdaky mi este zacnu ovisat no sodoma komora :grinning: :grinning:
17. aug 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pozor dámy :grinning: Já myslela, že zvětšení prsou v těhotenství je už poslední fáze, ale omyl...Jak jsem začala kojit, podprsenky praskají ve švech!! Další 2 čísla. To nechci vidět, jak budou ty prsa vypadat,až přestanu kojit!!! To budou 2 sušený švestky po takovým nárůstu :rolling_eyes:
17. aug 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalo :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: to ani nehovor ja uz dufam ze neporastu sak uz nemaju ani kam..to co budem mat G kosiky? :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. aug 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som proti striam zacala bojovat na zaciatku tehotenstva - brucho a prsia saom natierala kremom Bonela. Strie nemam, ale neviem, ci je to vdaka kremu.
Prsia mi narastli aj pocas tehotenstva aj pocas dojcenia. Asi po troch mesiacoch dojcenia sa mi laktacia ustalila a zda sa mi, ze prsia sa stale zmensuju, aj ked dojcim a to este aj v noci.
22. aug 2007 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má dotázek trošku na jiné partie! Máte zkušenosti se strijemi na stehnech, mě se na bříšku ani prsou neudělali ale na stehnech a okolo kolen je mám strašné! 100% je to tím, že jsme rychle přibrala, nevíte zda se ty strie po zhubnutí a případném opálení nějak zmírní, teď jsou strašně krvavé :zipper_mouth:
Nebo jestli se dají zmírnit už teď, pravidelně mažu a výsledek veškerý žádny! :unamused:
22. aug 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto skusenost s tabletkami Erdic? Ja si len pamatam par rokov dozadu, ze pani, u ktorej som robila au-pairku bola taka zufala zo svojich prs po porode, ze uzivala Erdic este pocas kojenia pri 3-mesacnej dcerke (a to sa vraj nesmie ale asi jej boli prsia prednejsie!) a po 4 mesiacoch ich mala ako pred tehotenstvom. Len neviem, ci pomohli tie tabletky, alebo tak, ako pisete, ze po dlhodobom kojeni sa (obcas) daju do povodneho stavu. Uzivali ste to niektora? Boli to vyhodene peniaze?
6. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela: o tabletkach na prsa slyším poprvé...ale až bych přestala kojit a fakt fungovaly, tak bych do toho šla...
7. sep 2007 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.Milé dámy,dívky a ženy.Na strie jsem vyzkoušela kdeco,ale efekt velmi malý.Není to tak hrozné,vůbec ne,mám ale typ,pokud je máte hodně růžové a ne a ne vyblednout ani po pár letech,zkuste permanentní makeup v odstínu Vaší kůže.Výplň by mohl zajistit Restylane,Botox nebo jiná výplň.Ale to nemám ještě odykoušeno. :wink: Takže bych zůstala u přirozena nebo zkusila ten makeup.Abdominoplastiku bych doporučila jen pokud je na břichu výrazný převis.A trochu pohybu,holky,ten nikdy neškodí :wink: Přeji hodně štěstí v životě,hodného,věrného partnera a zdravé děti.Pa.Kač
4. okt 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vytahujem temu... Aj ked sa moja otazka bude tykat prs, nejde mi o strie. (Len tak mimochodom par sa mi ich uz spravilo-zospodu). Chcem sa opytat hlavne Vas co ste uz rodili. Pred tehotenstvom som mala ruzove bradavky. Teraz (32tt) ich mam hnede a neskutocne sa mi zväcsili dvorce. To akoze uz take velke dvorce mi ostanu? Pfuj, neskutocne - viac ako 2x :frowning2: Mne nevadi ta farba,ale ta velkost dvorcov. Aj ked toto je "problem" pri ktorom si vzdy poviem: nevadi, hlavne nech je babo v poriadku aj tak ma zaujima ci by sa to mohlo po porode zmiernit. Budem rada ak napise niekto co ma s tymto skusenosti. Dik. Pekny den... :sunglasses:
7. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som zvedava aj ja :slight_smile:
7. aug 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, nikto nic? (to som jedina na svete?, vrrrrrr) :angry: :frowning2: :wink:
8. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky .. já mám strie po porodu snad i na mozku ... fááákt strašný :frowning2:
8. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka.. nepotesim.. farba sa vratila do povodneho stavu... su ruzove... ale dvorce take velke ostali.. u mna asi stvornasobne (mala som malinke dvorce a mam a mala som vacsie prsia)... :sweat_smile:
8. aug 2008 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som mala tiež tmave (pisem o prvom tehu, teraz mám tiez) a velke dvorce a potom boli take iste ako predtym...ono sa to potom upravi, to su hormony...
8. aug 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka, dakujem za odpoved :wink: len skoda, ze je taka :grinning: ...ale co uz. Ja len ,ze to divne vizera. Prsia mam C/D (zatial) a dvorce maju priemer cez 8 cm. Skoro ako oci mimozemstana :grinning:
8. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi neblaznite, ze zostanu tie dvorce velke. ja ich mam tak do 1/3 prs :sweat_smile: je to uplny horor...
8. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nie u kazdej, mne nezostali, mala som ich potom take iste ako pred tehu...je to indivindi
8. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, do 1/3? ja mam pocit akoby to bolo 50:50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze to bude dobre, ale co sa zabijeme, ked nie? :grinning:
8. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buffinko, mala si pravdu,normalne som si to odmerala a tak cca. 1/3 mi zaberaju, huraaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale pri priamom pohlade do zrkadla to prisaaaaamveru vizera ako polovica,hm :wink:
8. aug 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...

Mne sa prsia uz nikdy nevratili do povodneho stavu, aj ked nevyzeraju zle... Mozno tak na 90% sa to vratilo spat...
Co sa tyka dvorcov, tak tie sa zmensili. Tiez uz neboli take male ako predtym, ale to nie je problem...
Ja som kojila max. 1 mesiac. Podla mna je jedno, ci zena koji rok, dva alebo vobec, prsia uz nikdy nebudu take ako predtym...
Uz sa len mozeme utesovat vetou:
"ESTE JE TO V POHODE" :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prsia ani mne :frowning2: ale bradavky ano...s prsiami to nikdy nebude take ako predtym, ale zdravie nasich drobcov stoji za to...
8. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby na niektorych odpovediach som sa dobre pobavila.ale jedno je fakt pre drobcov cokolvek.ja som 21 tt a od sameho zaciatku sa natieram jemne ohrievanym olivovym olejom je to super a nic nepraska.neviem ako to bude potom ale zatial ziadne strie vyskusajte. :wink:
9. aug 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olivový olej je super, a taky norkový olej...pronikne to pod kůži. Myslím, že oleje jsou možná lepší než krémy, ale nevím...mažu se tím norkovým, tak uvidím jak to bude pokračovat... :slight_smile:
10. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já koukala na vaší diskuzi, ale mě teda olej nevyhovuje, už jsem zkusila 3 značky a vždy se na břichu osypu.....tak možní ještě zkusím klasický olivový.... :wink:
Jinak mažu bonellou a vyhovuje
10. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mazala cely cas a az teraz v poslednom tyzdni mi predsa nabehli na brusku asi centimetrove jazvycky. mam vsak velmi bledu a citlivu pokozku, takze s tym asi nic nespravim...
Zavidim snedym babam, im sa to v takej miere neobjavuje...
12. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok