• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prsia a strie počas tehotenstva. Zhorší sa to po kojení?

30. júla 2016 
Vidím, že témy o striách sú stále veľmi komentované a stále ich niekto rieši :slight_smile: pripájam teda aj svoju skúsenosť. Ja som pribrala 19 kíl v tehotenstve a strie nemám pretože: pila som veľmi veľa vody, každý deň som cvičila, chodila som na masáže na prekrvenie problematických miest, natierala som sa trikrát denne elastiqom a verila som, že ich neschytám :D
20. jún 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam postavu po mamine, strie presne tam, kde mala aj ona :grinning: a este sme aj rovnako vazili pri porode. :slight_smile: Pribrala som 16kg. Strie mi vadili....ja ich mam zo spodu brucha a na bokoch (nie brucha), aj na prsiach......stale mi ich vidno, ale uz som sa s nimi zmierila. :slight_smile: Manzelovi voooobec nevadia, riesim ich, ked, tak len ja a uz ich neriesim, tak pohodicka. :slight_smile:
Suhlasim, ze treba aj vela pit a natierat sa. Ja som sa nie raz zabudla, tak som sa len raz do dna, rano alebo vecer a mam, co som nemusela mat :slight_smile:. No a cvicit som zacala az v siedmom mesiaci, nie kvoli striam, ale kvoli tomu, aby som bola ohybnejsia. Telo sa mi spevnilo a myslim, ze aj porod bol aj vdaka tomu bez komplikacii. :slight_smile:
20. jún 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez dost pribrala pocas tehotenstva od zaciatku som pouzivala kremy rozne podotykam proti striam a pruznejsej pokozke, nakoniec som ostala pri kreme proti striam od bepanthenu natierala som si prsia aj brucho a nemam strie vobec, ci je to kremami alebo genmi tazko povedat :slight_smile:
25. jún 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu, pomohol strie nemam. Mala som aj problemy so suchou pokozkou a pomohol mi aj na to , super hydratuje
30. jún 2014 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoskag ahoj. prave som si pozerala prsia v zrkadle a potom som si vyhladala tuto temu. Ja mam presne do bodky rovnaky problem. Velke, ovisnute, jedno vacsie ako druhe, do stran a na dvorcoch tie pupaciky alebo co to je. Tmave strie po celych prsiach. Je to moje prve tehotenstvo, mam 23 rokov a taktiez to zle znasam. Tak budem dufat, ze sa to upravi :wink:
7. nov 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.
Njalepší či krém alebo olej je určite Elastiq, či už sa pozeráme na kvalitu alebo na cenu, na to ako vonia čo ako sa vstrebe.... Používala som ich viacero ale na Elastiq nemal ani jeden :slight_smile:
23. mar 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po troch detoch mi tiez na prsiach zostali strie... je to neprijemna vec, ale beriem to tak, ze inak mi nic nie je, som zdrava. co by ini dali iba za strie... :slight_smile: kremujem bepanthenom proti striam. pomaha, menej ich vidno. aj ked viem, ze uz nikdy nezmiznu. priroda dava priestor na atraktivitu mladsim a krajsim, aby tie zase mohli mat deti... :slight_smile:
18. apr 2015 o 16:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som podobný problém, pôvodne 75B, po dodojčení mi strie zmizli, ale aj prsia. už mám len také palacinky. čo už. aj horšie veci sa stávajú
19. apr 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď to tu tak čítam :grinning: mám sa na čo tešiť. Ja mam svoje ( nie silikony) 85D. A ešte ked budem kojiť :confused: . Podprsenky si budem asi sama šiť.
17. sep 2015 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upokojim Vas, je to vsetko co opisujete bezne:slight_smile: ...zmeny na tele su sucastou tehotenstva i materstva.
Aj ja som si myslela, ze uz nikdy nebudem vyzerat tak ako predtym ale upravi sa to vsetko samo, nebojte. Strie zmiernuje Bepanthen krem na strie, kozu hydratuje a regeneruje. Pouzivala som ho aj po porode. Tmava farba bradaviek, vyrazky, pupaky zmiznu... Bradavky sa vratia do povodneho stavu. Aj vlasy, nechty, nerovnovaha sa upravi...ide o hormonalne zmeny.
23. mar 2016 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som hneď na začiatku tehotenstva začala používať krém na strie bepanthen. Natierala som sa celá, bála som sa, že mi telo ochabne a všade budem mať strie. Veľmi mi pomohol, strie som nemala, veľmi mi hydratovala pleť a mala som ju veľmi pružnú. :slight_smile:
3. apr 2016 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala krem proti striam od bepanthenu , dobrre hydratuje a pomaha udrzat pokozku elasticku, Najlepsie je ho pouzivat od zaciatku tehu ale pomoze zmiernit aj uz vzniknute strie
16. máj 2016 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ziadne kremy nepomozu je to o genetike a elastickej pokozke.. niekto vela ani nepriberie a ma strije.. ja mam tiez. Je to dan za miminko. Netrapia ma.. prsia.. k tym sa nejdem ani vyjadrovat.. co uz.. ale som mama zdraveho chlapceka .. to je najdolezitejsie
16. máj 2016 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamaratka v puberte rychlo narastla a spravili sa jej strie a pritom je stihla. Ja cvicim cely zivot:relaxed:a strii som sa bala hlavne v tehotenstve ked som priberala a rastlo mi brusko. Kremovala som sa rano a vecer bepanthenom na strie, pravidelne pila a snazila sa dodrziavat zdravu stravu ajked sa to nie vzdy darilo plnit na 100percent. Strie sa mi nespravili a po porode som mala pekne brusko, kremovala som sa este pokym som neschudla na "povodnu velkost":wink:
30. júl 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok