Som tehotná a prejedám sa

xpetka1x
8. júl 2009

ajojte babule som len na zciatku teho moja vaha bola 51 a uz mam 53 tak som sa zacala prejedat a vobec niesom hladna ja neviem nexapem

maja177
8. júl 2009

petka, to moze byt asi aj hormonmi si myslim. ja som v prvom mesiaci zasa schudla sedem kilov, vobec som nejedla nic mi nechutilo

tami_tami
8. júl 2009

nic si z toho nerob ja som od 8tt do 12tt pribrala dve kila, od 12tt do 16tt tiez a od 16tt doo teraz dalsie 2 kila a to sa vobec neprejedam snazim sa skor krotit a obmedzovat... ono je to individualne a vsetko to zhodime po poraode len pekne papaj ked ti chuti nech je babo spokojne a zdrave 😉

smajli
8. júl 2009

no... papame... mne bolo zo zaciatku hrozne hrozne zle,ked som nejedla,ked som co len kusok pocitila hlad,a tak som stale jedla,po mensich davkach,ale casto... tak mi bolo kusok lepsie... to tie nevolnosti...
a teraz... nevolnosti kusok ustupili,takmer uplne,hoci miesto toho ma pali zaha a naduva ma.... ale tiez ked na mna pride hlad,tak mi je az zle...alebo lepsie povedane,..ked mi pride zle a nieco zjem,tak mi to prejde...takze som od zaciatku tehu do 25tt pribrala 12kg... 😒 potom to dame dole...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre