Som v 30. týždni a nerozumiem sama sebe

kendra73
4. mar 2016

mam 25 rokov cakam druhe babatko.Doteraz som sa tesila vsetko bolo fajn.Bola som usmiata stastna proste rozkvitnuta a tym som nakazovala aj ludi v svojom okoli.Boli vesely usmiaty a pozitivny.Teraz som ale v 30.tyzdni a prisla velka zmena.Ano ano viem ze tehotne mavaju depresie atd.Vsetko sa zacalo minuly tyzden.Bola som si u mami po kocik (byva odo mna asi 2zastavky) a par hrkaliek po prvom synovi,aby som to mala uz u seba.Tesila som sa z toho ako keby to bolo nove,prave kupene.Lenze ked som prisla domov,zacala som plakat.Premohol ma pocit,ze to berem Kikovi (moj prvy syn)ved to patrilo jemu a teraz to dam druhemu syncekovi.Ja viem ze on uz je na kocik velky (4roky) a aj na hrkalky ale ja to berem ako zradu,ze to co bolo jeho mam dat druhemu.Dalsia vec.Do suflikov som si uz pochystala vecicky.Nove i stare poprate.Kiko sa dival a zacal niektore bodynka vyberat a obzerat,nic hrozne.Lenze ja hned zas pocit ze nech to nechyta ved to je babatka,zamaze to atd...Tyzden bolo dobre.snazila som sa mysliet pozitivne.Stale si hovorit ako je vsetko dobre.Kiko je zdravy,mama je zdrava,babo tiez,partner je doma z roboty presne nacas jak hodinky,nikam mi nebeha(aspon zatial).tak preco sa trapit.Lenze vcera sme boli pre postielku.Partner ju zmontoval uz je hotova,pripravena.A ja zas depresie.opat uplakana podrazdena.prepadli ma spomienky na Kika ako bol on moje babenko a zrazu tu bude novy cloviecik.Revem dost aj za mamou pritom sme spolu skoro den co den.Byvame od seba ani nie 10min.Ale akonahle sme spolu reagujem vela krat podrazdene na nu.Potom odide a ja idem od zialu umret.Strasne ju milujem tak preco na nu zurim.Dnes zas na partnera.Prisiel z roboty.najedli sme sa.Kiko je u mami.Vsetko fajn dobra naladka tesil sa ze som pekne urobila tu postielku (hniezdo atd.).No o nejakej deviatej ci kedy mi povedal nech idem vedla na tv lebo on ide pozerat futbal.Pri tom si otvoril tri piva.Sla som vedla teraz za mnou dosiel a do mna taka nechut a nervy voci nemu fuj.Musela som odist do obyvky.Ide mi na nervy.teraz je na mna nastvany ze som odisla zo spalne.ale mne je lepsie osamote.vklude sa vyspat mat ticho..najlepsie mi je samej....nech uz tieto nalady skoncia ☹

candii
5. mar 2016

@kendra73 hlavne sa nestresuj a nerob si starosti... ono je to bezne v tehu a som si ista ze tvoji blizky to pochopia.. si citliva a dobra mamina pre tvojho synceka a budes aj pre nove babatko 🙂

katkarina
5. mar 2016

@kendra73 tak veru, radcsej sa dat do poriadku.. Mozes mat aj v neporiadku hormony alebo co a aj to moze robit vselijake problemy.. Radcsej sa opytat, drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre