Som v 36 týždni a nevládzem dýchať. Poznáte to?

boka79
17. feb 2012

Ahojte, som sa chcela spýtať, či má niekto z Vás podobný problém... Mám pocit, že doslova nevládzem dýchať... Som v 36.t a je to v pokoji, aj keď chodím.. Tlak a všetko ostatné je v poriadku...

Niekedy chytám paniku, či to je normálne, ďakujem za odpovede

mircalla
17. feb 2012

Ano, mala som to koncom tehu, je to normalne. Po porode zmizne, babo ta uz tlaci uplne vsade. Niekedy som mala pocit, ze sa neviem nadychnut, najme ked som lezala. Neboj

zuzana17
17. feb 2012

Ja som tiež koncom tehu lapala po dychu a som sa veľmi zadychávala. Ťažko sa mi dýchalo, je to normálne, lebo bábo tlači už všade, po pôrode to zmizne 😉

sabiatko
17. feb 2012

mne sa tazko dycha uz od 7. mesiaca. babetko tlaci na branicu, tak to uz nie je take lahke. ale zas po porode sa da vsetko do poriadku 🙂

jarabica123
18. feb 2012

ja som v 26 tt a uz mam ten pocit dlhsie, som ako krmna hus🙂a to ani brusko nemam extremne velke, ale raz darmo, vsetko to tlaci a hlavne na branicu a pluca preto tie tazkosti s dychanim, urcite to potom prejde a budes znovu fit, uz to mas za par, tak drzim palce, to uz urcite zvladnes

monika2606
18. feb 2012

Ahoj ja som v 33tt a už to mám nejaký čas, občas sa mi to stane a ostane mi až na odpadnutie, musím potom nejakú dobu ležať, otvoriť si okno a tak potom to volako prejde, asi to treba len volako vydržať, len v mojom prípade to vždy príde tak nevhod že buď akurát nakupujem alebo sedím v čakárni 😖 takže paráda hihi

nelicefo
18. feb 2012

Aj ja som to mala od cca 29tt. Je to ok. Už to treba len vydržať 😉

leleh
18. feb 2012

ja som v 28 tt a tiez to mam uz dlhsie, najhorsie to je ked lezim na chrbte aj ked mam vysoko podlozenu hlavu a chrbat, az panika ma prepadava, ale aj ked sedim proste stale. Teraz ked kurime je aj suchy vzduch - o to horsie pre nas. Ked chodim cca pol hodku v meste tak sa zadychcim az si musim sadnut a to uz od 1 trimestra 😝

lucka1987
18. feb 2012

ano poznam cca od 26 tt akosi som mala stracene pluca.. dychat som si zvykla plytko .. po porode som mala neuveritelny pocit prazdnoty.. akoby mi v zaludku a v plucach ostala diera... nejake vzduchoprazdno.. po par dnoch sa to uvolnilo.. ale ozaj taky divny pocit 😕

amulienka
18. feb 2012

aj ja som to tak mala. na chrbate hlavne to bol tlak. ale nebolo to dlho, preslo to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre