Pichanie vo vaječníkoch a slabé kŕče. Sú to príznaky tehotenstva?

macko1007
21. mar 2019

ahoj,som 4den po ovu a pocitujem pichanie vo vajecnikoch,slabsie krce a mam pocit plnosti (nechuti mi jest) mam akoby stale plny zaludok...myslte ze by to mohlo byt tehu? je to podla mna skoro preto sa pytam

lubik87
21. mar 2019

@macko1007 ja mám toto pri ovulaciu a aj deň dva po. Je ešte skoro nik ti nepovie

beky1813
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renusko09
21. mar 2019

Joj moja to je dosť skoro ak by sa aj oplodnilo trvá ta 5 až 10 dni ale poznám dievčatá ktoré vedeli hneď ze sú tehotné 😊 a bola to sj pravda tak ti držím palce nech ti to vijde 😊😊

tyrkysova_kobyla
21. mar 2019
anitta98
21. mar 2019

@macko1007 tiež ti držím palce ale je to ešte veľmi skoro. Treba počkať isto!

macko1007
autor
21. mar 2019

dakujem tym,ktori dali normalne komenty ...uvidim nabuduci tyzden 🙂

kr058
21. mar 2019

@macko1007 ahoj, mne hocijaké prejavy tehotenstva začali najskôr až týždeň po vynechaní menzes. Snažila som sa otehotnieť asi 5 rokov (teraz uz mám dve deti) a všetky takéto príznaky pred vynechaním boli buď ovulácia alebo PMS. Viem, že sa to hovorí ľahko, ale hlavne sa treba upokojiť a čakať. Veľa šťastia, nech to skoro vyjde.

macko1007
autor
23. mar 2019

@kr058
@anitta98 baby som 6den po ovu mam stale bolesti ako pred ms plus obcastne pichanie vo vajecnikoch a dnes ma svrbeli bradavky a dokonca mam ich citlivejsie...dufam 🍀🍀🍀

macko1007
autor
23. mar 2019

a chodim castejsie cikat

rachel36a
26. mar 2019

@macko1007 castejsie cikat chodi tehotna zena ked jej zacne zvacsujuca maternica tlacit na mocovy mechur, co vsak nie je mozne 6 dni po ovu..ak si otehotnela tak sa embryjko este len uhniezduje

anitta98
27. mar 2019

@macko1007 musíš byť len trpezlivá a pekne čakať, či ti bude meškať aj menštruácia. Ako som už napísala, držím ti veľmi palce!

macko1007
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macko1007
autor
27. mar 2019

baby dnes rano som robila test a zdal sa mi byt negat...isla som prec a ked som sa vratila bola tam slaba ciarka(cca3h) preco sa tam teda zjavila?

zuzi0911
30. mar 2019

To môže byť kanál preto sa zjavil.pokial ms ešte neprišla šanca je vždy. 🙂

mantilka
24. jún 2020

No neviem čo nosia je najlepšia v tehu...skús ľahšiu stravu, viac piť a viac mliečnych výrobkov. Nejes veľa nafukujucej zeleniny a ovocia? Napr. ovocie až 1 hodinu po jedle, aby ti jedlo nekvasilo v žalúdku. Tiež veci nemixovat dokopy veľa zeleniny a ovocia môže nafukovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre