Tehotenstvo a hormonálne zmeny. Aj vy ste akési ochlpenejšie?

zukab
25. jún 2008

baby, stalo sa vam v tehu, ze ste nasledkom hormonalnych zmien zistili, ze ste akesi ochlpenejsie? 😲
ja som totiz spozorovala, ze mi vyrastli chlpky na bruchu, okolo pupku, co ma teda vobec netesi, vzhladom na to, ze som tmavy typ a vyzera to otrasne.
nikde inde ziadna zmena, vsetko v ramci normalu, ale toto ma teda nastvalo.
ja nechcem byt opicka ☹ 😀

lulanek
25. jún 2008

Ahojky...To mi teda povídej 😒 Já je mám taky a samozřejmě příroda mi nadělila tmavý vlasy takže i chloupky.Doktor mi říkal,že se to stává...Tak si je trhám pinzetou i když to štípe 😀 😀 Doufám,že je to jen přechodné ☹

zukab
autor
25. jún 2008

no aj ja pevne verim, ze je to prechodne, sakris 😀
rozmyslala som, ako si ich odstranit, len depilacnym kremom nechcem, predsa len je to brucho, zosvetlovacim detto, sama chemia. takze asi pinzeta, mas pravdu 😖

lulanek
25. jún 2008

No můžem jen doufat že to zmizí s mimi🙂 Pak už bysme byli odkázaný na pinzetu a upřímně představa je to strašná 😒 😒

sixinka
26. jún 2008

no tak to snad nie, ja som tiez tmava a uz i tak som opicie mlada. nechcem este viac. to uz co by bolo? 🙂)

adrioska
26. jún 2008

ja pouzivam i na brucho depilator...co uz narobim... 😅

zukab
autor
26. jún 2008

fuha, takze vidim, ze nie som nejaka geneticka porucha prirody 😀 a sme v tom viacere.
dnes som vytiahla pinzetu a hned sa citim lepsie 🙂

slunickooo
26. jún 2008

holky já taky chlupatím 😀 , ale já sama o sobě moc chlupů teda nemám, na nohách mám tmavý ale to je v poho - to vezme strojek a jinak mám jen světlounký a při prvním těhu jsem to měla taky tak a asi to pak nějak "opadalo" 😀 😀 protoože pak už jsem to nepozorovala 😀

benitas
27. jún 2008

som rada, ze niesom sama 😀
ja si tiez obzeram brucho ze ake ho mam chlpate ☹
dufam, ze to odide po porode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre