Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
15. júl 2009

maaajik kraasne fotečký mas...to ma tesi že sa ma malinka fajne🙂))

miroslava89
15. júl 2009

majka ta tema co spominala chymenitta🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

maja177
15. júl 2009

idem ich tam kuk 😉

majka0106
16. júl 2009

majka isla si tam a tuto temu opustis? ☹ babyyyyy ved toto upada uplne a to dufam nechcete 😠

maja177
16. júl 2009

majka, nie ja som stale tu, len tu jaksik nik nepise....gerci, kde si??? ☹

miroslava89
16. júl 2009

majka tehuliek nastrocnych je dost malo teda je ich dost len tu na stranke je ich malo 😔 a ja tiez patrim medzi vas len ja si akosi svoj vek nepriznavam 😅 ja sa stale citim akosi starsie..

maja177
16. júl 2009

miroslava, ja sa tiez citim starsie...zajtra mam narodky, ale pripada mi to, ze asi 25. 😀 😀 😀 😀

miroslava89
16. júl 2009

majka a ked smiem vediet kolko budes maT?🙂

mne bude v decembri 20.. ale tak pri svojom chlapovi si pripadam aspon na 28..

maja177
16. júl 2009

19

inka28
16. júl 2009

miroslava preco sa citis pri tvojom chlapovi starsia? ked sa mozem spytat

maja177
16. júl 2009

pocitam, preto, ze je starsi 🙂 moj mal 33, tak sudim podla toho 🙂

miroslava89
16. júl 2009

inka lebo mam starsieho chlapa😉.. ma 30teda takmer 31 😅

majka preco mal? uz nie ste spolu? 😕

maja177
16. júl 2009

mirka, uz dlho 😉

miroslava89
16. júl 2009

majka budes s babatkom sama??

maja177
16. júl 2009

hej...

miroslava89
16. júl 2009

to ti drzim palceky a velmi budes to mat tazsie ked budes bez otca babetka..
my budeme mat dve babetka a aj ked sa moj chlap sprava niekedy ako kral blbych ludi tak viem ze v tychto veciach sa nanho mozem spolahnut🙂

maja177
16. júl 2009

no ja ked som bola v 16 tt jak ty, tiez sme si planovali svadbu a moj chalan bol ten najlepsi a najmilsi v celom vesmire...a vidis... 😉

baramborka
autor
17. júl 2009

ahoj holky :D tak ako sa vam dari ?
DOSLA SOM NA NAVSTEVU......BABY POTREBUJEM RADU.............
SICE TO JE KVAZI 2 TYZDNE AKO SOM POTRATILA.....NO STALE MA POBOLIEVA PODBRUSKO A DOKTOR MI POVEDAL ZE VSETKY VYSLEDKY SU STALE POZITIVNE A JA NEVIEM MAM POCIT AKO BY SOM PRIBRALA...
NEMAM SICE PRIZNAKY..NO DNES SOM SI PRE TU SRANDU UROBILA TEST A UPLNE POZITIVNY
NEAK MA TO NAKOPLO A V PONDDELOK IDEM ZAS KU DOKTOROVI ...ZEBY LEN BEZNA " TEHOTENSKA MENSTRUACIA" ? ...
JA BY SOM ODPADLA OD STASTIA.... HOLKY..UZ SA VAM TO STALO ? ZE KRVACANIE ALE KRAMOVE ?

mmaattuuss
17. júl 2009

Ahoj Baramborka. Niekde som citala, ze jedna zena mala v tehotenstve prve mesiace velmi silnu menstruaciu a nakoniec sa babo narodilo v poriadku. Taktiez mama jednej znamej mala vraj menstruaciu az do piateho mesiaca tehotenstva. Alebo dokonca niekto mal aj celych osem mesiacov. Je to zriedkave, ale moze byt. Je to individualne. Mohlo ist mozno aj o nejaku zrazeninu, z ktorej sa maternica potrebovala vycistit. Tak najlepsie bude, ked pojdes fakt pre istotu k lekarovi a na sono. To by bolo riadne prekvapko, keby si napriek tomu cakala babo. Daj vediet potom ako si dopadla.

baramborka
autor
17. júl 2009

mmatuss ani mi nevrav...vies ako som sa psychicky dostava z toho ze som " potratila ???
ja by som mu tam asi odpadla...lebo mna to brusko neskutocne boli ako na menzes ale ....neviem no
asi odpadnem pondelok 😅

lenka_66
17. júl 2009

baramborka, po kyretazi hcg v krvi pomaly klesa.trva to niekedy 1-2mesiace.nezmizne hned.tak to moze byt aj tym.no a druha moznost co neprajem je ze ta zle vycistili.no to by si mala asi aj zvysenu teplotu pripadne krvacanie.

afrika
17. júl 2009

baramorka asi ťa sklamem , ale buď sa ti HCG pomaly dostáva z tela, čo je bežné alebo môj dr ma strašil, že musím ísť ešte po cca 2-3 týždňoch na krv, aby sa vyvrátila choroba parciálna mola. tiež to bolo pekné počuť, že HCG ešte stále je, ale pravda bola tá, že bábo už naozaj nebolo. musíš sa z toho preniesť. a pred ďalším otehotnením si radšej porob testy vzhľadom na 2 potrat. ja som si urobila po prvom aspoň genetiku muža aj mňa. držkaj sa

nikush4
17. júl 2009

ahojte. ja sa pridávam tiez, mam 19 rokov a babo sa mi ma narodit 15. januara 2010.tiez mi vsetci vraveli ze som sa zblaznila ze som mala este vela casu, a odsudzovali ma, ale nakoniec sa to ustalilo a tesia sa so mnou. babo budem mat s mojim priatelom , s ktorym sme tiez nie velmi dlho ale ideme sa nakoniec brat a dufam ze to vsetko dobre dopadne. tesim sa 🙂

maja177
17. júl 2009

baramborka, ahooooooooj 🙂ako sa mi mas? ale ved ty si nespominala, ze by si bola na cisteni, alebo hej? ja som mala kramy este v tretom mesiaci, ale potom mi uz doktor dal tabletky aby som nekrvacala. ale niekde som citala, ze ked babo odide z tela, tak este dlho je vysoke HCG. bez preistotu gyndovi a daj vediet ako si dopadla. drzim palceky,a mohla by si sa ozyvat castejsie 😉 🙂

majka0106
17. júl 2009

baramborkaahooj 🙂 majka ma pravdu mohla by si sem chodit castejsie 😉 a daj vediet ako si dopadla 🙂

maja177
17. júl 2009

baby, umieram z tohto tepla 😠

majka0106
17. júl 2009

majka aj ja ☹ toto neni poriadne leto ake ma byt lebo tieto horucavy to sa ani von neda ist ☹

maja177
17. júl 2009

sak ja ledva fucim ble, uz aby som mala po tom...

majka0106
17. júl 2009

to ti verim a kedy mas termin?

maja177
17. júl 2009

az 7. septembra prvy, a druhy 13.teho. no babo je o mesiac vecsie, tak neviem ci sa nevysupne skor 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre