Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
25. feb 2010

simi jak se dneska citis?

simusska
25. feb 2010

hm tak dnes je to ok aj kolacik som upielka🙂 ale vcera som myslela ze mi az brusko praskne...dnes idem poobede do nemocnice a zatvarim sa akoze ma nieco boli a oni mi uz porobia nejake vysetrenia

adelka89
25. feb 2010

simi, urcite 🙂 hlavne ten monitor by bylo dobre udelat 🙂

simusska
25. feb 2010

adelka potom ti dam vediet ze ako som dopadla

jankaat.
25. feb 2010

kde sa tulate dnes? 😕

inac zajtra idem na kontrolu k dr. uvidim co a ako a dam vediet 😔

mirka285
25. feb 2010

simuska a co som prehnala?mam prehlad v prispevkoch ktore pise corine a jej prispevky si dost protirecia ☹ toto forum je snad o niecom inom...alebo tebe neprekaza ked ta niekto zavadza a klame?

jankaat.
25. feb 2010

mirka si si ista tym co pises?

mirka285
25. feb 2010

jani strana 96 -pise ze je vegetarianka,strana 98 -pyta sa ci si moze dat slaninu..a asi pred mesiacom som od nej citala tiez niake cudne veci co nemali hlavu ani patu len to bolo v inej teme ☹

simusska
25. feb 2010

hm mirka tak ja uplne vsetko necitam tak som si nevedela urobit naky nazor ako mas ty

mirka285
25. feb 2010

mozno jej krivdim,ale nema v pase ani fotku,ani odkial je..no neviem 😒

simusska
25. feb 2010

adelka uz sme doma mala je otocena hlavickou dolu a mu uz 3400 g🙂 bola som aj na pasoch a tie som mala normalne 140, doktorka mi vzala aj ster na streptokoka a vraj jednu kopiu vysleku si necha ona v nemocnici a druhu posle mojmu doktorovi...dalej mi vravela ze mam uz krcok skrateny na 2 cm a otvaram sa tak na tesny prst

norikk
25. feb 2010

to nemam ani ja :D ale ja neklamem.... 😕

mirka285
25. feb 2010

norikk 🙂

simusska
25. feb 2010

mirka ale ani ty nie si nastrocna...corinna je mlada holka a mozno je z toho vsetkeho len zmätena

adelka89
25. feb 2010

holky neresme ji tady kdyz tu neni... mozna je to jen nejaka souhra nahod 🙂
simi gratuluju k uspesne kontrole 🙂 malicka ma krasnou vahu 🙂

norikk
25. feb 2010

baby a vy mate nevolnosti este,? nemyslim zvracanie, ale je vam zle od zaludka stale?? a zaha vas asi pali co??

simusska
25. feb 2010

jaj norikk ani len netusis ako moc ma pali zaha...

mirka285
25. feb 2010

nie som ,asi preto mam viac skusenosti...mozno je zmetena,neviem nechcem jej krivdit,len je cudne ze sa vegetarianka pyta ci si moze dat slaninu..zeby tehotenske chute?len mam z jej prispevkou cudny pocit,aj to gymnazium na ktore chodi ma ine predmety...tazko povedat,mozno nezije na Slovensku alebo co....ja len dufam ze si nerobi srandicky tu na fore 😉

lizatko1009
25. feb 2010

pali zaha? budu vlasate, mne strasne palila.

mirka corinne pisala, ze je vegetaarianka a ze ked babo bude chciet maso, ta si da, nerobi jej to asi probem.

mirka285
25. feb 2010

a pytala sa ci si moze dat slaninu...no tak asi je prva vegetarianka na svete co si chce dat slaninu 🙂 uz to nerozoberajme,pa kocky a drzte sa

norikk
25. feb 2010

simusska a nevolnosti ti kedy pominuli?? ci vobec neboli?? mne take silnejsie zacali len teras, skoro posledne dva tyzdne....nie je to trocha neskoro?? potom mam pocit, ze sa budu tahat dlhoooo.... niekto zvracia 4x za den, ja zas v priemere 1x za 4 dni :D ale potom sa cloveku aspon ulavi...no ale tie nevolnosti su aj tak neprijemne, a hlavne ku veceru

simusska
25. feb 2010

norikk ja som nemala ziadne nevolnosti a az do nedavna som ani len necitila zeby som bola tehotna🙂

norikk
25. feb 2010

a kedy by malo zacat brusko?? ja mam svoje dnes ako balon.....este dajak vydrzat zajtra v skole, bo isto je toho vela.....

corinne_99
25. feb 2010

Isla som sem s dobrou naladou a teraz pokles o 100%...

Objasnenie, ak chcete: vegetarianka som nie preto, ze milujem zvierata a nechcem jest "mrtve" bytosti s dusou (nie zeby som zvierata nelubila). Mozno som to nazvala zle, ale nejem mäso lebo mi nikdy nechutilo. Pytala som sa na to tu na fore, ci by bolo zle pre babo, keby som cele tehotenstvo mäso nejedla - lebo aj ked mi nechuti viem, ze obsahuje dolezite latky. Dostala som odpoved, ze by bolo lepsie, keby som nejake mäso zjedla.
Neviem ako to je v tehotenstve, verim, ze si skusenejsia - ja mam 17 rokov. Ale ako som pisala, sestra si robila vecer slaninu a ta vona mi narobila neskutocnu chut, tak som sa spytala...

Gymnazium kam chodim - The British International School Bratislava, asi preto mame ine predmety...

Fotku nemam, lebo si nezvyknem davat hned na "cudziom" fore fotku, kde nikoho nepoznam, ale ak je to taky problem, mozem si dat.

Aku temu si este spominala? Nezvycajne mena? Ano, volam sa tak, ako som napisala. Corinne Alexandra - moja mama zila isty cas vo Francuzsku a tam je meno Corinne bezne, Alexandra bolo jej vysnivane meno... A Nyalah je moje birmovne.

Prisla som sem, lebo som hladala nejake rady od zien, ktore si uz co to prezili.
Ale dnes som tu uz asi posledny krat... 😒

corinne_99
25. feb 2010

Este posledna vec: ze nemam napisane, odkial som. Spominala som to tu uz. Studujem v Bratislave, ale som z Kosic.

simusska
25. feb 2010

norikk tak mne sa v takom 15 - 16 tt objavilo take mini brusko ale ja som pocas celeho tehotenstva nemala velke....az teraz dost narastlo

norikk
25. feb 2010

corrinne prestan, toto forum je tu aj pre teba...nesmies sa nechat zdeptat takymi vecami, ako sa teras stalo toto, v zivote sa s podobnym stretnes este mnoho krat....budem rada, ak sem ostanes, ze nas tu bude najviac rovnako starych s podobnymi "problemami" ... 😒

simusska
25. feb 2010

corinne ostan

norikk
25. feb 2010

inak baby, ako ste sa dostali k tomuto foru?? ja som cez google hladala informacie o strave v tehotenstve a mi vyhodilo temu tu z konika "co sa smie a co by sa nemalo v tehotenstve" nieco take, lebo som sa bala co jest a co nie :D .....

simusska
25. feb 2010

norikk ani uz neviem asi cez google tiez

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre